Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum"

Cevap: Mourinho: "Bu beyi tanımıyorum"

Real Madrid'e teknik direktör olmuş ama yenilmesini bu yaşa kadar öğrenememiş biri.

Yine Ata'mın en güzel sözünü hatırladım.

Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.

Nasıl bir ileri görüş ve yorumdur. hayranım.

Mou gibi bir menajeri Guardiola gibi uzay futbolu oynayan Barça'dan başka takımı çalıştırmayan biriyle; Ronaldo'yu Messi gibi Barça hariç kendini ispatlayamayan biriyle karşılaştırmayın. Şartlar adil olmuyor çünkü.

Cevap: Mourinho: Bu beyi tanımıyorum

Milli takım performansından bahsediyorum klüp düzeyinde tartışmasız en büyük futbolcudur.Lafı nerenizden anlıyorsunuz acaba?

Hem densiz hem de patavatsız!!! Lafı anlama konusunda kendini sorgulamalısın zira...

Şimdi senin mesajına göre Ronaldo da sıradan topçu demek ki!!!

Ayrıca Messi ile alakalı milli takımı örnek göstererek mesaj yazanların bahsettikleri maçları hiç izlememişler galiba. Zira Arjantin milli takımındaki diğer bütün oyuncular döktürüyor da bir tek Messi'nin mi performansı düşük? Tam aksine genel olarak bütün oyunculara baktığın her zaman ortalamanın üzerinde bir performans göstermiştir. Oradaki sıkıntının futbolculardan kaynaklanmadığını görmek için medyum olmaya da gerek yok.

o degilde mou nun hareketi cok ezikti

kafyi yemissen eger yumruk at, tekme at, tokat at ama kulak cekmek, gözün icine parmak sokmak vs vs bu ne yahu

mou simdiye kadar baya saglam duruyordu, barcaya karsi aldigi yenilgilere ragmen ama dün bu yenilgilerin adami ne hale soktugu ortaya cikti

Mourinho her gitti yerde kazanmaya alışmış ama kaybetmeyi kabullenmeyi öğrenememiş.Barca bunu fazlasıyla yerine getiriyor.Her Barca mağlubiyetinden sonra bu adamın yüz ifadesini görmek çok zevkli.Sadece kibirli olması bile ondan tiksinmeme yetiyor.Guardiola ya bakın.Adam belkide gelmiş geçmiş en iyi futbolu oynatıyor ama gram kibir yok.Morinho yenildiğinde bile yüz tane bahane.

Üst Alt