Mourinho: "Mata gitmek istiyorsa, kapı açık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho: "Mata gitmek istiyorsa, kapı açık"

Portekizli teknik adam, Chelsea'den gitmek isteyen herkes için kapılarının açık olacağını dile getirdi.

Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho, Juan Mata'nın ara transferde takımdan ayrılmak istemesi durumunda, kapının kendisine açık olduğunu söyledi.

Mavilerin Southampton'ı 3-0 mağlup ettiği karşılaşma sonrasında düzenlediği basın toplantısında bütün sorular, Juan Mata'nın 53. dakikada oyundan alındıktan sonra yaptığı hareketler üzerineydi. Kenara alındıktan sonra Mourinho'nun yanından sinirle geçen İspanyol oyuncu, yedek kulübesindeki sandalyesine vurarak tepkisini göstermişti.

Mata'yla ilgili sorulan sorulara açık bir şekilde yanıt veren Mourinho, "Tabii ki onu takımda tutmak isterim. Ama bizle kalmak istemeyen oyuncu için de kapılarım sonuna kadar açıktır. Her oyuncu ne yapmak istiyorsa, onu yapmalı." ifadelerini kullandı.

25 yaşındaki oyuncunun bu tepkisinin kenara alındığı için değil, maçın stresinden kaynaklandığını sözlerine ekleyen Portekizli teknik adam, "Bu maç bizim için çok önemliydi. Eğer kazanamasak zirveyle aramızdaki puan farkı iyice açılacaktı. Bence Mata'da da bunun gerginliği vardı. Zaten maçtan sonra tüm oyuncularımda inanılmaz bir rahatlama vardı. Soyunma odasında herkes galibiyeti kutluyordu. Yani bana sorarsanız, onun bu tepkisi maçın sonucunaydı." şeklinde konuştu.

goal

Az once okudum,'' ben onu birakmak istemiyorum ''demis,'' kapim ona herzaman acik eger benimle konusmak istiyorsa'' diyor.

PSG Mata ile flort halinde, gider mi gitmez mi bilemem ama oyle birsey olursa kesin Menez ayrilir, tabiki bizden baskasi da ister ozaman da isimiz zorlanir.

Şu yabancı muhabbetı yüzünden böyle adamları alamayız

Türkıye de ne defans ne bek oyuncusu bulmak zor

Seneye 5 yabancı olacağı düşünülürse vay yavrum vay

Üst Alt