Mourinho mu Guardiola mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mourinho mu Guardiola mı?

Guardiola zaten dünyanin en iyi kulüplerde kupa kazanmiş biri, Mourinho ise Porto ve Inter gibi kulüplerle CLi kazandi ve geldigi her yerde başari elde etti.

Elbette Mourinho.

Guardiola icin Rijkaard vol2 olur deniyordu burda Bayern'le anlasinca. Barcelona'yi da kim calistirsa fark etmezdi.

Mourinho Porto ve Inter ile kazandi ama Real ile finali goremedi. Ikisinin tarzlari farkli, taktisyen olarak Mourinho bence de daha iyi.

Manchester United taraftari Guardiola'yi Mourinho'dan daha cok istiyordu. Mourinho kisa sureli basari saglayip arkasinda enkaz birakir, istikrar icin Guardiola lazim diye dusunuyorlardi. Mourinho ve Guardiola'nin antrenorlukleri nasil farkliysa bizim de dusunce tarzimiz Ingilizlerden o kadar farkli tabii.

Guardiola daha hiç eline tıkır tıkır işlemeyen bir takım almadı. Barcelona tıkır tıkır. Münih tıkır tıkır.

Ben Mou'cuyum gardaş. Adam lakabı gibi ("The special One") gerçekten özel bir karakter.

Buna artı bir de düşünelim ikisinden hangisi Türkiye de (bizde) başarılı olabilir ? Bence Mou.

I am the one who knocks!

Guardiola icin Rijkaard vol2 olur deniyordu burda Bayern'le anlasinca. Barcelona'yi da kim calistirsa fark etmezdi.

Mourinho Porto ve Inter ile kazandi ama Real ile finali goremedi. Ikisinin tarzlari farkli, taktisyen olarak Mourinho bence de daha iyi.

Manchester United taraftari Guardiola'yi Mourinho'dan daha cok istiyordu. Mourinho kisa sureli basari saglayip arkasinda enkaz birakir, istikrar icin Guardiola lazim diye dusunuyorlardi. Mourinho ve Guardiola'nin antrenorlukleri nasil farkliysa bizim de dusunce tarzimiz Ingilizlerden o kadar farkli tabii.

Mourinho mu enkaz birakiyormus arkasinda? :D United taraftarina Moyes bile fazla gerci.

Ek olarak, gecen seneki Bayern > bu sene ki Bayern.

ayıp olur mourinho'ya bu anket..dünyaya bir kere gelebilecek bir adam mourinho,kimseyle karşılaştıralamaz dönemi içersinde..

Adam 8 kez ŞL çeyrek finali oynamış 8'ini de kazanmış.. Tam bir winner.. Porto-İnter-Chelsea le 3 kez Şl şampiyonluğu aldı ve bu takımların hiçbiri şimdinin Barca-Bayern-Real gibi takımlarından değildi... Benim gördüğüm en iyi,en başarılı teknik direktördür kendisi bunu da farklı takımlarla defalarca ispatladı..

Guardiola ise Barca saltanatıyla namına nam kattı..Ama unutmayın bizim yaka paça yolladığımız Riijkard bile o Barcayla büyük başarılar kazanmıştı..Ayrıca Pep o dönemki dünyanın en iyi takımı olan Barcadan sonra şu an dünyanın en iyisi olan Bayerne geldi..Adam her dönem dünyanın en iyi takımını çalıştırdı biraz alt seviyelerde kendini göstermiş değil..

Guadiola dünyanın en şanslı adamıdır.

Rijkaard'ın Barcelonası ve Hykens'in Bayern'ine kondu. Her ikisi de geldiği vakit dünyanın en iyi takımıydı.

Peo'i Bayern'in başına geçince sevmeye başladım ama Mourinho bambaşka bir şey. Tabiki Mou :ka21:

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Guadiola dünyanın en şanslı adamıdır.

Rijkaard'ın Barcelonası ve Hykens'in Bayern'ine kondu. Her ikisi de geldiği vakit dünyanın en iyi takımıydı.

Barcelona en iyi takim konumunda degildi oncelikle.

Mourinho cok iyi bir hoca ama uzun vadede basarili olamiyor bilmiyorum sikintisi nedir ama bir yerden sonra hicbir takimda devam edemedi. Ayrica Mourinho'nun elinde de hep bulundugu ligin en iyi takimlari oldu. Inter'in basina gectiginde mesela rakibi yoktu zaten onlarin. Porto ile SL kazanmak buyuk basari ama o donem neler oldugu ortada.

Kisacasi sifirdan takim almaksa mesele Mourinho icin de net olarak bunu yapti diyemem. Bir gun bizim basimiza gelir ve yari final seviyelerine getirirse o zaman kabul edebilirim bunu. :D

Kisacasi Dunya'nin en iyi hocasi Mourinho ama kavram kisitlamasi da yapmak lazim. Pep bir sistem hocasi ve bence daha istikrarli ve sorunsuz bir adam. Mou'nun gittigi yerde kulubun adinin uzerinde bir adi olmasi gerekiyor. Real'de bence basarisiz bir donem gecirdi ve bunun sebeplerinden biri de buydu

$

Guardiola nın takımları hep oyuna hükmeden pas yapan kazanan takımlar ama Guardiola hep en iyi takımlarda çalıştı Barcelona ve Mourinho başka takımlarda görmek lazım Mourinho ise Porto ve İnter i Şampiyonlar ligi Şampiyonu yaptı Chelsea ve Real Madrid i hiç saymıyorum.

Mou bana göre de şu anda en iyisi ama argümanlarınız kötü

Neymiş Guardiola ile Mou'yu karşılaştırmak Mou'ya hakaretmiş,

Mou her yerde kendini ispatlamış Guardiola sadece güçlü takımlarda başarılı olmuş şanslı adamın tekiymiş vs...

Lağım çukuruna düşesiniz inşallah

Üst Alt