# Muhammet Demir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Muhammet Demir

Muriqi de yabancı sayılıyor diye biliyorum ama ben. Yok 3.forvet olarak oynatacağın yerli yok , altyapıdan çıkacak adam yok.

Mesela Ahmet ve Serdar ile Muhammet farklı. Ahmet lükstü , Ozan Kabak falan varken boşa saçılmış para, Serdar'ın paralarına da gene mükemmel isim getirebilirdin ama Muhammet'i 3.forvet olarak alacaksın ve Eren'e de her zaman güvenemiyorsun. Altyapıya bakılmalı bencede önce ama bizim altın jenerasyon'da bile konuştuğumuz isimler forvet değil , Sinan yok. Yani bu kumarı almak gerçekten şart bizim için. Keşke Emre Güral falan free iken alsaydık da hiç bu muhabbet geçmeseydi.

Yok ama yerli şart , altyapında yok , bonservis vermeye değer isim yok , Ademin dediği gibi Enes ayarı bir isim mi olacak 3.forvet . Mevlüt'de para ister. Şart yani.

Sinan Gümüs 3.forvet olarak kullanilabilir bence. Poldi'nin gencligine benziyor biraz.

Kafa yapisi degisirse aslinda iyi bir oyuncu olabilir ama iste kafa yapisi bozuk.

Ben de Sinan'ın gittiğini düşünerek yazdım. Kampın en vasat ismi diyorlar , kafasını vermediği için.

Bir nevi Colak gibi. Colak biraz serseri tipli biriydi bu Sinan da acayip tembel herkesin söylemlerine göre.

Kafalarini futbola verince performans gösterebilecek adamlar bunlar. Ülkenin ofans oyuncusu yoklugunda Sinan aslinda degisilmez bir isim olabilecek temellere sahip.

Mesela kale önünde son vuruslari cok iyi. Biraz Poldi'nin gencligine benzetiyorum tip olarak Sinan'i.

Disiplinsiz , aynı zamanda müzmin sakat, yeteneksiz ve kendini beğenmiş bir oyuncu. Serdar Aziz'e salon arkadaşı arıyorsak talibi olmayan Umut Gündoğan'ı yanına veriririz canı sıkılmaz.

HTC 10

Maç başı ücrete gelsin Ok diyelim. Bunu da kabul etmeyeceğine göre, bu herife yıllık 500K bile israftır. 1.5K'dan aşağı gelmez bu. Kapacak 3 yıllık sözleşmeyi ondan sonra ohhh kebap. Bunu alacağına Africa'dan saatçi, maatçi getirsinler işte. Açlık sınırında oynar...
3 milyon Suriyeli içerisinde şu çöp kadar oynayacak adam vardır diye düşünüyorum. Reis ile arayı düzelmekle kalmayız, dünyada haber oluruz.

HTC 10

bu adamın mental sorunları var yoksa ciddi potansiyeldi yani ama ben zar atmam demir için çökük bir oyuncu.. muriç daha iyi hamle bizim için.

3. forvet olarak çok güzel olur zaten yerli transfer yap diyede baskı varken alınabilir maaşı düşük verip bonservis vermeyerek iyi bi iş olablr

Üst Alt