GSC Scout - # Muhammet Demir - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Muhammet Demir

Samed mi muhammet mi derseniz

Samed derim

Alman genc milli oynamis ve alman altyapili risk nerdeyse sifir

Ama gelme olasiligi sifira yakin oldugu icin muhammet'ten iyisi yok suan

Ya elbette ki her zaman böyle yürümüyor ama kulübün FIFA'ya şikayet etmesine bakar bu iş. Anında getirirler transfer yasağını. Gerçi şikayet etmezler o ayrı. Ayrıca haberde ne imza var ne birşey, ben böyle haberlere itibar etmem.

Fenerbahçe açık açık her sene yapıyor o işi...Daha transfer yasağı gelmedı ..

Hoş bizimkilerde yaptı kural bu.

Leş oğlu leş süper ligtee bir tane potansiyelli adam varsa buda Muhammet Demir'dir.Emre Çolak,Aydın Yılmaz,Sabri gibi futbol fukaraları bizde oynayıp ekmek yiyorsa bu futbolcu hayli hayli oynar.

arkadaş hız gerçek hayatta izlemedim carlos fierro diye cılız bi çocuk var. alalım 3-5 neyse türk yapalım hemen .

/işkembe sallamasyon

Muhammet' in oyun anlayışını ve futbol zekasını ben beğeniyorum. Milli takım bazında da hakkının yendiğini düşünüyorum.

Kendisini takımımızda da görmek istiyorum. İnşallah birgün yolumuz kesişir.

Devre arası Hakan Çalhanoğlu ile birlikte en çok gelmesini istediğim 2 isimden biri.

Ttakımda gelecek vaad eden tek genç bile yok.

Fenerbahçe de bile Alper Potuk,Salih Uçan gibi gençler var. Ve henüz kariyerinin ortalarına bile tam gelmemiş Caner gibi oyuncuları da var. Mutlaka ve mutlaka biz de bu tarz isimlere yönelip alternatifleri üretebilmeliyiz.

Üst Alt