Murat Yakın: ''Galatasaray çok büyük kulüp, teklif gelirse hayır diyemem'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Murat Yakın: ''Galatasaray çok büyük kulüp, teklif gelirse hayır diyemem''

Galatasaray’da Mustafa Denizli’nin görevi bırakması beklenirken, adaylar arasında gösterilen isimlerin başında gelen Murat Yakın’dan konuyla ilgili kısa bir açıklama geldi.

Sporx’te yer alan habere göre, Spartak Moskova’dan ayrıldıktan sonra herhangi bir kulüp çalıştırmayan Murat Yakın, iddialar için açık kapı bırakırken, “Ben de bazı şeyler okudum. Onaylayamam ya da inkâr edemem. Spekülasyonlara katılmak niyetinde değilim. Galatasaray çok büyük bir kulüp.Heyecan verici bir adres. Birçok tanınmış antrenör de orada önemli işler yaptı” ifadelerini kullandı.

Futbolculuk ve teknik adamlık döneminde Basel’de önemli başarılara imza atan ve kulübün önemli isimlerinden biri olan Murat Yakın, Galatasaray’dan gelebilecek teklifi de, “Basel’in beni çağırması gibi bir şey olur ki buna hayır diyemem” sözleriyle değerlendirerek olası bir teklifi kabul edeceği mesajını verdi.

Bizden uzak başka takıma yakın Sn. Murat Yakın

Ayrıca Basel'le bizi denk tutmuş baştan kaybetti

Son düzenleme:
Yerli ama Avrupa'dan çıkan yerli. Bizimkiler gibi futbol cahili değil.

Gelsin ben fitim. Ayrıca bizim dil bilmeyen milyonluk eşekler ile de kolayca iletişim kurabilir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

bu adam yanlıs hatırlamıyorsam takımlarına baskılı pres futbolu oynatıyordu izledigim maclarda takip eden arkadaslar daha iyi bilir

ama enbasından ırkçı ve denizli gelecegine keşke yakın gelseydi yada lucian favre ama tabi favre mal degil ne işi var dursunla

gelsin sevinirim ...avrupa görmüs medeni bi kac dil bilen iyi top oynatan bi arkadasimiz ...gelsin !

aynen avrupalı hocaların enazından iletişimi çok iyi en azından 2 dil biliyor adamlar bizim yerli hocalar agır mal bu konuda

ırkçı hamzaı kovunca ben belki akıllanırda avrupaya egitime gider biraz ufkunu açar lisan vs ögrenir diyordum ama hepsi aynı bok varsa yoksa para

takımındaki yabancı oyuncuyu tercümanlamı motive edip taktik vereceksin

okan geleceğine murat gelsin diye bir mantık olmamalı ne okan ne murat ne yılmaz ne ersun gelsinn.. Mümkünse ligimizi tanımayan yerlilerin etkisinde kalmayacak dik duruşlu bir hoca lazım..Kariyerli olmasın mümkünse başarıya aç avrupada az çok kendini belli etsin yeter..marcelo bielsa tarzı isimler uygundur..

fenerin oynadığı futbol ne kadar tatmin edici olmasa da pereira bile bizim kriterlere uyuyor..aziz yıldırım gibi bir baskı unsuru olmasına rağmen adam kimsenin gözünün yaşına bakmadı..yıllardır ligin en iyi beklerinden olan caner ve gg ikilisini kesip şener ve hak'a şans tanıdı sene başında.. dün derbide gördük en son koskoca nani dururken volkan şene ve alpere şans verdi onlar da bu şansı iyi değerllendirdi.. Hoca dediğin böyle cesur olacak isimlere takılıp kalmayacak

bakin önemli olan bu sezonu artik bitirmektir.

Tafo yada Mert bu sezonu bitirsinler. Amaa simdiden bi coachla anlasmamiz gerek. Takimi görsün bicsin sablonunu kursun gerekirse ara sira antrenmanlara baksin. Ama sakin ama sakin simdiden baslamasin

Eger bu sezon icinde getirirsek yeni sezon baslamadan kacar yada dövülür

Keşke başkanlık seçimi Denizli'nin gidişinden önce olsaydı. Şu anda hangi hocayı getirsen bu ruhsuzlara futbol oynattıramaz.

Üst Alt