Murat Yalçındağ'dan açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Murat Yalçındağ'dan açıklama

Cevap: Murat Yalçındağ | Son Dakika

yav namık zengin arkadasım frank rijkaard geldide ne oldu bu takıma daum şart

Liseli abiler demiş ben demedim. :D

O değilde Daum günü kurtaracak hoca, şahsen ben gelmesini istemiyorum. Bizim beli doğrultmamız en az 1 yıl daha sürecek bu yüzden Tugay'ın başa koyulması ve sonuna kadar arkasında durulması taraftarıyım. Dünya görüşü ve futbol felsefesi açısından Dünyaca ünlü bir teknik direktör olma potansiyeli var kendisinin.

O değilde Daum günü kurtaracak hoca, şahsen ben gelmesini istemiyorum. Bizim beli doğrultmamız en az 1 yıl daha sürecek bu yüzden Tugay'ın başa koyulması ve sonuna kadar arkasında durulması taraftarıyım. Dünya görüşü ve futbol felsefesi açısından Dünyaca ünlü bir teknik direktör olma potansiyeli var kendisinin.

Aynı Ajax'ın Frank De Boer da yaptığı gibi. Kesinlikle Tugay'a güvenilmeli. Katılıyorum. :)

M. Sammer yada

Jupp Heynckes

su ikisinden birini alsinlar, 3 yillik imza, ve isine karismasinlar, takim ancak oyle duzelir..

Biz 5 senede 4-5 tane hoca harcadık.Tugay'ı da harcarız.Yazık olur.

Bu zihniyetle daha çok Baltalar, Sarplar yer bu takımın ekmeğini.

Bu sığ mantıktan kendilerini çıkaramazlarsa zaten bizim yöneticilerden hiçbir zaman bir şey olmaz.

Ek olarak;

Murat Yalçındağ'ın açıklamalarından amacın ne olduğu ortaya çıkıyor. Bizim tek hedefimiz Fenerbahçe maçı ne yapılacaksa ondan sonra yapılacak.

Öyle gözüküyor. Bizim yönetimi düşünüyorum da yenilmemiz daha hayırlı bile olabilir.

Bu futbolcuların kaldırıyorlar kaba etlerini böyle oluyor.Adam diyor klubün içine s.çayım benim yerim garanti.Paramı alıyorum.Nasılsa gidenler Misimovic gibi günahsız isimler oluyor. Ne ala memleket lan.Bu klüpte yerli oyuncu olmak varmış.

Rangnick şu an boşta.

Hoffenheim projesinin mimarı ve takımı 3. Amatör Lig'den alıp Bundesliga'ya çıkartan tam bir proje adamı. Dünyayı yakından izleyen ve scouting çalışmaları üst düzeyde bir teknik direktör.

Futbol bilgisi ve anlayışı ile tam anlamı ile Galatasaray'ın arayıp da bulamayacağı bir isim Rangnick. Yönetim, böyle birini kesinlikle kaçırmamalı düşüncesindeyim.

Fotomaçta bir yazardan aldım güzel yazmış..

Rangnick şu an boşta.

Hoffenheim projesinin mimarı ve takımı 3. Amatör Lig'den alıp Bundesliga'ya çıkartan tam bir proje adamı. Dünyayı yakından izleyen ve scouting çalışmaları üst düzeyde bir teknik direktör.

Futbol bilgisi ve anlayışı ile tam anlamı ile Galatasaray'ın arayıp da bulamayacağı bir isim Rangnick. Yönetim, böyle birini kesinlikle kaçırmamalı düşüncesindeyim.

Aslında Hoffenheim'dan ayrılma sebebi araştırılıp ciddi düşünülebilecek bi isim ama yönetimde o potansiyel yok.

Rangnick şu an boşta.

Benimde sistemini beğendiğim bir teknik direktör.

Ama işte burada Skibbe muamelesi görür ve hemen gönderilir. Sabredilse bizim bu altyapımız ile neler yapar neler..

Hoffenheim'dan Gustavo Bayern'e satıldığı için ayrılan bir adam.Bu yönetimle yapamaz.Bu yönetimle yapacak teknik direktör sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Üst Alt