# Musa Çağıran - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Musa Çağıran

Cevap: # Musa Çağıran

bu yıldız topçu ile ilgili bütün yorumlarımı incele sayın OKTAY

senin eski topçularla ilgili mesajlarını incelemeye ömür mü yeter sn YESİR.sana kalsa bütün takım dandik anadolu topcuları ile dolu olurdu.nerde pörsümüş küçük takım topçusu var orda senin bu dandik futbolcuyu öven mesajın var.

Cevap: # Musa Çağıran

galatasaraya transfer eden kimse kulüpten ihraç edilmeli

adnan_sezgin.jpg

gol atmış,bir topu da direkten dönmüş.osmanlıda az şans buluyo.selcugun halini düşünürsek alınmalı kesinlikle.iyi bi alternatif olur.

gol atmış,bir topu da direkten dönmüş.osmanlıda az şans buluyo.selcugun halini düşünürsek alınmalı kesinlikle.iyi bi alternatif olur.

millet 300bin euroya afrikanin serengetilerinden ndiaye'yi bulup getiriyor. hangi akla mantiga hizmet edip boyle bir oneride bulunuyorsun Sergen kardesim? Musa kim yahu? Allahim goztepe forumuna mi girdim ben?

hmm neden olmasın.sn hocamız tempolu topcuları peksever,lakin ki yedek topcu alınacaksa poko yu tercih edebiliriz bugünde ara ara resital sundu

millet 300bin euroya afrikanin serengetilerinden ndiaye'yi bulup getiriyor. hangi akla mantiga hizmet edip boyle bir oneride bulunuyorsun Sergen kardesim? Musa kim yahu? Allahim goztepe forumuna mi girdim ben?

yerli oalrak alınabilir

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

hmm neden olmasın.sn hocamız tempolu topcuları peksever,lakin ki yedek topcu alınacaksa poko yu tercih edebiliriz bugünde ara ara resital sundu

pokoyu keske alsak,vallahi sırıtmaz.iyi topçu.çok begeniyorum.

Üst Alt