# Musa Çağıran - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Musa Çağıran

Cevap: Musa Çağıran Galatasaray'da!

Hiç izlemedima ma iyi bir futbolcu olduğuna inanıyorum..

Çünkü;

1: 2.ligden hep iyi adamlar aldık..M.topal,h.kabze

2:Altaydan iyi adamlar çıkıyor..

musanın 7.ci golünü atması sevindirici bank asya kolay bir lig değil hele hele çift yönlü bir oyuncu olmasına rağmen 7gol atmak müthiş bir başarıdır hatta sezon sonuna kadar 10golü geçer diye düşünüyorum barışı yollayıp musayı oynatsak süper olur barış özbek çok koşan bir oyuncu ancak çift yönlü değil musa çift yönlü barışın şut çeken hücüma ve defansa destek veren hali şu haliyle barışı 2ye katlar geldiği gibi formayı alır çünkü ayhan barış m.sarp gibi düz oyuncular varken o formayı rahat alır orta 3lüye oturur m.topal elano musa çağıran 3lüsü çok can yakar koşan mücadele eden bir 3lü olur

İnanıyorum,Musa bize çok şeyler katacaktır yeni sezonda..Hayırlı olsun,İnşallah yeni Suat Kaya'mız olursun ve kendini çok sevdirirsin..

Daha gelmeden efsane yaptık adamı. İnşallah iyi olur ama kabul edelim burda işi çok zor. Bu şekilde gelen belki her 10 futbolcudan sadece 1 tanesi başarılı olmuştur ki artık bizim hedeflerimiz çok çok daha yukarıda olduğundan, çok daha iyi oyuncularla çalıştığımızdan fazla beklentiye girmesek daha iyi olacak. Çünkü sanıyorum ki önümüzdeki sezon biri Türk biri yabancı olmak üzere çok iyi 2 orta saha oyuncusu ve Emre Çolak bu takıma eklenecek. Musa'dan ilk etapta çok şey beklememek en iyisi.

Üst Alt