Muslera: "Çok anlamlı bir galibiyet oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera: "Çok anlamlı bir galibiyet oldu"

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Galatasaray, deplasmanda Gençlerbirliği ile karşılaştı ve Sarı Kırmızılı kulüp sahadan 1-0'lık galibiyet ile ayrıldı.

Karşılaşmanın kahramalarından biri olan Uruguaylı eldiven, anlamlı bir galibiyet elde ettiklerini ifade etti.

İşte Muslera'nın maç sonu açıklamaları:

"Bugün zor bir maç geçti ama çok güzel bir galibiyet oldu. Takım olarak beraber mücadele ettik ve kazandık. Çok önemli bir maçtı bizim için çünkü dört senedir buradan beraberliklerle ayrılıyorduk. Çok anlamlı bir galibiyet oldu."

Fanatik

1ab3c6bad40246a3a3fb7157a3bfa9ef.jpg

Çok büyük sevap islemisiz ki şu adamla yollar kesişti.
Altın harflerle yazdırdı Galatasaray tarihine adını.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Simdi beni burada her firsatta sneijderle ilgili elestirilerimde topa tutanlar var . Peki size soruyorum , benle didismeden hakkaten samimi olun iki rekat

6 sezonu gectim , takimin en zor zamanlar yasadigi son 1,5 sezona bakalim . Sana en kritik turkiye kupasi finalinde feneri devirmen yolunda en buyuk katkiyi kaleyi kapatip muslera yapmadi mi , o sayede sen avrupa cezani doldurdun , ligde 5 inci olabilmen icin rezilleri oynarken ayakta kalan adamin kimdi ? peki herkes bjk bjk derken , defalarca top kurtarip , 2 de penalti kurtaran kimdi ?

Bu sezon basladi , ilk hafta karabuk macindan tut son gencler birligi macina dek her mac her mac muslera muslera ismini duymaktan artik spikerler mondragon demeye baslamadi mi

Bu adam 3,5 milyon euro aliyor .. Ote yandan 1,5 sezondur ortaya hic bir maci kazandiracak performans koyamayan , son 2 mactir yoklugunda da 6 puanin kazanildigi , hepsinden onemlisi 19 mactir golu olmayan sneijder , 4.5 milyon aliyor

senelerce sabrinin ,umutun aldigi paralari konustuk ,kiyasladik .. hakli miydik , dibine kadar hakliydik

ama biz biraz adaletli olacaksak su iki yabanci ismin kiyaslanmasini da yapabilmeliyiz ... adalet mi bu ? ve bir tanesi milli takima gidiyor ne oynadigi belli degil ,sakat sakat donuyor , oteki dunyanin bir ucundan bu kacinci maca yetisip yuksek performans verdigi ornek ...

ama benim sevgili sayin GSC uyeleri hala agzini acip sneijder kotu diyemiyor , diyene saldirmayi marifet sayiyor .

gectim o selcuklari , yasinleri .. muslera ile sneijer i kiyaslayin ama az da vicdan sahibi olun

Simdi beni burada her firsatta sneijderle ilgili elestirilerimde topa tutanlar var . Peki size soruyorum , benle didismeden hakkaten samimi olun iki rekat

6 sezonu gectim , takimin en zor zamanlar yasadigi son 1,5 sezona bakalim . Sana en kritik turkiye kupasi finalinde feneri devirmen yolunda en buyuk katkiyi kaleyi kapatip muslera yapmadi mi , o sayede sen avrupa cezani doldurdun , ligde 5 inci olabilmen icin rezilleri oynarken ayakta kalan adamin kimdi ? peki herkes bjk bjk derken , defalarca top kurtarip , 2 de penalti kurtaran kimdi ?

Bu sezon basladi , ilk hafta karabuk macindan tut son gencler birligi macina dek her mac her mac muslera muslera ismini duymaktan artik spikerler mondragon demeye baslamadi mi

Bu adam 3,5 milyon euro aliyor .. Ote yandan 1,5 sezondur ortaya hic bir maci kazandiracak performans koyamayan , son 2 mactir yoklugunda da 6 puanin kazanildigi , hepsinden onemlisi 19 mactir golu olmayan sneijder , 4.5 milyon aliyor

senelerce sabrinin ,umutun aldigi paralari konustuk ,kiyasladik .. hakli miydik , dibine kadar hakliydik

ama biz biraz adaletli olacaksak su iki yabanci ismin kiyaslanmasini da yapabilmeliyiz ... adalet mi bu ? ve bir tanesi milli takima gidiyor ne oynadigi belli degil ,sakat sakat donuyor , oteki dunyanin bir ucundan bu kacinci maca yetisip yuksek performans verdigi ornek ...

ama benim sevgili sayin GSC uyeleri hala agzini acip sneijder kotu diyemiyor , diyene saldirmayi marifet sayiyor .

gectim o selcuklari , yasinleri .. muslera ile sneijer i kiyaslayin ama az da vicdan sahibi olun
Ben diyorum aldığı paraya göre 1.5 sezondan beri sneijder kötüdür. Bizim onun üzerine sistem kuracak gücümüz ve adamımız yok.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1,5 sezon diyorsun . Daha kac sezon kotu olmasi lazim kotu diyebilmek icin ? 2018 e kadar bu donemki performansini verirse mi kotu diyebilecegiz , hala sneijder sakat dondu aman yaman muhabbetleri donuyor

al sneijder yok 6 puan aldik .. radikal soylemler soylensin tukaka edilsin neden isteyim ? kadromuzun bir oyuncusu nihayetinde ,yarin duzelirse elbette fayda saglar ..

ben burada muslera , bruma gibi katkilari veren , cigerci gibilerini gorunce bana fazla geliyor bu para .. kalkip da , ama o sneijder denip hic bir pozitif gerekce ortaya konamayinca insanlarla tartismamiz bundan cikiyor zaten

hayir avrupada da yokuz , yani drogbanin alindigi donemki gibi bir marketing vs degeri de kattigi yok ki arkadasin .. biraz sahada mac kazandiracak ekstralar yapsin istiyoruz ama 19 mactir golu yok

bana kimse "sneijder in gorevi gol atmak degil.." gibi garip , manasiz aciklamalar yapmasin komik kaciyor , sneijder o zaman sut da cekmesin , 40 kusur sut kale arkasindaki taraftarlara top hediye etmek icin mi cekiliyor ?

atamiyor iste ,yapamiyor , ne var bunu kabul etmekte

Muslera ile 5 yillik kontrat imzalamaliyiz, zaten daha yeni 30 yasina basti ve kendisine iyi bakarsa 37/38 yasina kadar kalecimiz olarak devam edebilir.

Son senelerde ilginc bir takimiz , kalecisi kirmizi kart gorunce kaleye gecip penalti kurtaran orta sahasi , gol atan , iki haftadir biri eto olmak uzere orta sahada adam calimlayan bir kalecisi olan

ama 10 numarasi 19 mactir 40 kusur sut denemesinde 0 golde kalan ... enteresaniz

Futbolu bırakana dek bizimle kalmalı bu adam. Her yönüyle dört dörtlük bir futbolcu ve insan gerçekten. Muslera adamın dibidir, ona sallayan ve satılsın diyenlere selamlarımı yolluyorum.

Böyle adamı bir daha zor buluruz, nasıl Hagi nasıl Hakan Şükür nasıl Bülent Korkmaz nasıl Melo tek ise aynen Muslera da bu efsaneler arasına katılmıştır ve yeri çok çok çok zor doldurulur bu kulüpte kendine büyük bir yer edinmiştir. Muslera nın alınmasında emeği geçen herkese derin şükranlarımı iletiyorum.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Sosayi kacirmayacaktik.Takas teklifi masadaydi. .

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sosa bile olurdu evet . Ismi buyuk biri degil ama asiri faydaliydi bjk ye .. Belki bizde bire bir tutmazdi ama denenebilirdi .

bir de metal yorgunlugu gibi , bazi oyuncularda ister istemez olabiliyor , sneijder ve gsaray birlikteligi yordu artik , surekli spekulasyon , oynadi oynamadi , faydali oldu olmadi , boyle kliselesmis tartismalara girilen adamlardan pek fayda gelmiyor sonrasinda

bunun ornekleri coktur

ama muslera hep fresh mesela , suana kadar sadece zaman zaman CL de ozellikle ve ligde yedigi garip gollerle elestirilebilir , ordu macinda selcuk un topuguna nisanladigi top , chelsea macinda etodan yedigi , bir belediyespor macinda vardi galiba ,ama 6 senede de olacak bunlar

muslera 49 gol yerse bunu takima baglarim , sen adami defalarca bombos defansla birakirsan 59 da yer .. sneijderin de saginda solundakilerle verimsiz oldugu soylemine laf etmedim , ben bireysel performansindan bahsediyorum

muslera 49 golu yerken kac tanesine muslera yedi dedik ?

siz bence sneijderi artik desteklemeyin ,tapin .. cunku bu tutum tapinma kelimesi ile yaziya dokulebiliyor artik ancak .

benim sneijder ve chedjou haric kime takip surekli laf ettigimi gordunuz ? bir adam her macta bir cuval inciri batiracak hareketle gol yediriyorsa , oteki de 19 macta 0 goldeyse bu sozleri sarfetmek icin ulema olmaya gerek yok

sen de bazi yorumlar yap da insanlar faydalansin , bilginin baskalarinin yorumlarina laf etmekten fazlasi da olabildigini goster mesela forumumuza

muslera 49 gol yerse bunu takima baglarim , sen adami defalarca bombos defansla birakirsan 59 da yer .. sneijderin de saginda solundakilerle verimsiz oldugu soylemine laf etmedim , ben bireysel performansindan bahsediyorum

muslera 49 golu yerken kac tanesine muslera yedi dedik ?

siz bence sneijderi artik desteklemeyin ,tapin .. cunku bu tutum tapinma kelimesi ile yaziya dokulebiliyor artik ancak .

benim sneijder ve chedjou haric kime takip surekli laf ettigimi gordunuz ? bir adam her macta bir cuval inciri batiracak hareketle gol yediriyorsa , oteki de 19 macta 0 goldeyse bu sozleri sarfetmek icin ulema olmaya gerek yok

sen de bazi yorumlar yap da insanlar faydalansin , bilginin baskalarinin yorumlarina laf etmekten fazlasi da olabildigini goster mesela forumumuza

Muslera konusunda neden Snejder'i yermeye çalışıyorsun

Sneijder Sneijder Sneijder.

Bi sus be başımızın etini yedin aylardır her konuda aynı laflar yemin ediyorum yeter artık ya.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt