Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponları

Cevap: Muslera ve Emre Çolak'ın Kramponları

bunu ancak ezikler sorun yapar biz degil hangi renkte krampon giyiyorsa giysin oyuncularimiz böyle sacma seylere takilmamak lazim

Hakkaten anlamakta güçlük çekiyorum insanların bu ruh halini, Fenerbahçelilerden farkımız olsun biraz arkadaşlar yaa! Bu ne ergenler gibi yok sarıyla mavi (lacivert bile değil :) ) biraraya gelirse rahatsız oluyormuş bla bla bla.

La bana göre onlar bir araya gelmese de bir rahatsızlık bu düşünce tarzı be.

Ne güzel bakmışsın olaya, boşuna dememişler sen ne anlatırsan anlat, karşındakinin anladığı kadardır diye. Bravo. Evet hepsinin şeyini keselim dünya barışı ve kardeşliği için!!! Zaten bir Türkten başka hiç kimse kramponu bir erkeğin şeyiyle ilişkilendiremezdi!!!!

la biri sakal bıraksa volkan da bırakmış diye sakalını kessin diyeceksiniz yakında. fenerlileri andıran bir şey arama merakı da ilginç. napak şimdi, hepsinin çükü de var, kessinler mi?

aynı renklerde bendede ayakkabı var, böyle saçma şeylere takmayın, yazık edersiniz kendinize.

Pembe krampon giyen top oluyor diye bir iddiada bulundumda benimmi haberim yok?

cok sacma bir konu bir futbolcu pembe Krampon giyorsa top mi oluyor :D

Canerin cinsel tercihini bana değil kendisine soracaksın ;)

Canerin pembe arabası var mesela :D

Bla bla bla ? Ergen olmak 38 yaşına gelipte bunu hiç belli etmemekten daha iyidir. İnsan yorum yapmadan önce karşısındakine saygı duyacak önce. Ayrıca onların stadında tersi durum tepki görüyorsa bende gösteririm. Kimseye savaş ilan etmedim, kimseyi afarozda etmedim. Bir çoklarını rahatsız etmemişte olabilir bana ne? Koyunmuyuz hepimiz aynı düşünmek zorundamıyız? Ben rahatsız oldum arkadaş.

Hakkaten anlamakta güçlük çekiyorum insanların bu ruh halini, Fenerbahçelilerden farkımız olsun biraz arkadaşlar yaa! Bu ne ergenler gibi yok sarıyla mavi (lacivert bile değil :) ) biraraya gelirse rahatsız oluyormuş bla bla bla.

La bana göre onlar bir araya gelmese de bir rahatsızlık bu düşünce tarzı be.

Merih aynısıda olur direk fenerbahçe formasıda olur(mecazen söyledim) bunlar senin tercihin sıkıntı değil. Ben sadece görsel olarak hoşlanmadığımı yazdım. İsteyen katılır isteyen katılmaz. Herkes kültür ateşesi kesildi birden başımıza uzay çağında yaşıyoruzya takıldığımız şeylere bak. Kimden bahsediyoruz? Ezeli düşmanımızdan kimse bana medeniyet dersi vermesin. Sizler nasılki normal karşılama hakkına sahipseniz benimde sevmeme hakkım olmalı yanılıyorsam bağışlayın kardeşim.

;)

aynı renklerde bendede ayakkabı var, böyle saçma şeylere takmayın, yazık edersiniz kendinize.

Mahir bence gereksiz bir konuya takmışsın. Boşver olum ya, oynayabiliyorlarsa yeter. Adam hangi ayakkabı ile rahatsa onunla oynasın

Derbidede Fenerbahçe'li futbolculardan en az 3 tanesi Sarı Kırmızı krampon giydiler.

Pembe krampon giyen top oluyor diye bir iddiada bulundumda benimmi haberim yok?

Canerin cinsel tercihini bana değil kendisine soracaksın ;)

Bla bla bla ? Ergen olmak 38 yaşına gelipte bunu hiç belli etmemekten daha iyidir. İnsan yorum yapmadan önce karşısındakine saygı duyacak önce. Ayrıca onların stadında tersi durum tepki görüyorsa bende gösteririm. Kimseye savaş ilan etmedim, kimseyi afarozda etmedim. Bir çoklarını rahatsız etmemişte olabilir bana ne? Koyunmuyuz hepimiz aynı düşünmek zorundamıyız? Ben rahatsız oldum arkadaş.

Size verilecek çok cevap var ama kişisel tartışmaya dökmek istemdiğimden onlara değinmeyeceğim ama şunu söylemeliyim ki;

-Ben Galatasaray'lıyım, ANTİFENER'li değilim, bu şekildeki bir düşünceye de asla saygı göstermiyorum,

-Eğer siz bu düşüncelerinizi kendi içinizde yaşamayıp bunu forumda bir konu haline getiriyorsanız buna da katlanmak zorudasınız bence,

-Sürekli olarak antu forumlarındaki abuk subukluklardan dem vurup onları eleştirirken, tıpkı onlarınki gibi tepkiler vermenin de ne derece olduğunun takdirini size bırakıyorum,

-Benim hayatım ve futbol anlayışım Fenerbahçe ile olan rekabetten ibaret değil, böyle olmasının da tek sebebi Fenerbahçelilerin kendilerine, Galatasaray galibiyetlerinden ibaret bir tarih ve futbol dünyası kurmak üzerine olmasındandır.

Sevgili Mahir söylediklerimi de kişisel olarak algılama lütfen benim değerlendirmem bu türlü bakış açısına...

F50 'den kardeşimde aldı hasta Galatasaraylı ama orjinali öyle ayakkabının..

Bu kadar takılmamak lazım 'kanımca'

Üst Alt