Muslera'ya Ada'dan Talip ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'ya Ada'dan Talip !

Cevap: Muslera'ya Ada'dan Talip !

Görülen o ki teşvik pirimide işe yaramadı:lol:

İşte Galatasaraylı dedigin böyle olmalı:tiphat:

Ondan gelecek para nereye gidecek ki?Bonservissiz muhteşem yeteneklerin yıllıklarına ayrılacak.Zaten elimizde 3-4 tane ŞL kalitesinde adam var onları da göndermeyelim.

10-15 milyona satmak olmaz ama 25-30 milyon euro arasi bir teklif gelirse(hiç sanmıyorum), işte ozaman satmak çok akıllıca olur.

Ondan gelecek para nereye gidecek ki?Bonservissiz muhteşem yeteneklerin yıllıklarına ayrılacak.Zaten elimizde 3-4 tane ŞL kalitesinde adam var onları da göndermeyelim.

Kaygılarımıza bakarmısınız adam haklı başına ne geliceğini biliyor Muslera gider Onur falan alınmaz denir ki Trabzonla fair play anlaşması yaptık o yüzden olmaz brezilya'da bi eleman vardı geçen yaz o getirilir tamamdır

vallaha simdi kizacaksiniz ama Tolgayi hic sevmiyorum.. kaleci olarakta begenmiyorum.. tamam bu sene basarili ama tip olarakta ne les bi kaleci oyle.. insan biraz kendine bakar.. tv ye cikiyorsun.. o keci sakali felan nebiliyim.. ben bakimsiz futbolcu sevmiyorum.. ha diyceksiniz Kazim bakimli neoldu..

Futbolcu hem iyi olup hemde biraz olsun kendine bakacak.. yahu aynaya bi baksin maca cikmadan.. sonucta gorsel bisey.. gorunce sanki 1 senedir banyo yuzu gormemis gibi adam.. para toplayip berbere yollayasim geliyor o bicim..

Onurunda sakatligindan sonra nasil oldugu mechul?

Bende tam tersi seviyorum Tolga'yı.Ama bu Onur'dan iyi olduğu anlamına gelmez.Efendi adam,zırtapozlar gibi ortaya çıkıp edepsiz edepsiz konuşmaz.Trabzonspor da en sevdiğim oyuncuların başında gelir.

Bende tam tersi seviyorum Tolga'yı.Ama bu Onur'dan iyi olduğu anlamına gelmez.Efendi adam,zırtapozlar gibi ortaya çıkıp edepsiz edepsiz konuşmaz.Trabzonspor da en sevdiğim oyuncuların başında gelir.

vallaha Tolganin kotu donemlerini biliyorum.. ordan burdan gelen toplari iceri alirdi.. zannetmiyorumki kendini gelistirdi.. biraz daha devam etsin patliycak.. Onur tekrar alacak o kaleyi Halit.. Efendiligine biseyim yok ama nebiliyim.. insanoglunun dis gorunusune bakmamak gerekiyor ama iste..

vallaha Tolganin kotu donemlerini biliyorum.. ordan burdan gelen toplari iceri alirdi.. zannetmiyorumki kendini gelistirdi.. biraz daha devam etsin patliycak.. Onur tekrar alacak o kaleyi Halit.. Efendiligine biseyim yok ama nebiliyim.. insanoglunun dis gorunusune bakmamak gerekiyor ama iste..

Bende hatırlıyorum Oktay.Hatta ilk maçın da bizden 4 tane yemişti.Ama ogünden bugüne çok şeyler değişti.Onur,Tolga,Volkan denen ayıcık en iyi Türk kaleciler.Sen antipati ile baktığın için sana öyle geliyor.Bir insan bir insanın gözüne batmışsa eğer,sevmiyorsa dünyayı feth etse umrunda olmaz hep kötü olduğunu düşünür.Normal yani.Bende Sabri'yi sevmiyorum mesela.:D

32 yaşındaki neceti gelir gelmez ilk 11 de ve golunü attı.21 yaşındaki sercan hala kulubede surunuyo.acaba neler hissediyo yoksa çok mu rahat?

25- 30 arası verilirse satılmalıdır ki ben satılmasını istemiyorum

sinan bolat alınmalı yerine ne tolga ne onur

sinanda çok büyük potansiyel var.

20m euro ,hele 25 m euro gibi bir bedel veriliyorsa bir kaleci için çok yüksek bir para.Ne kadar iyi performansı olsa ve taraftarın en sevdiği oyuncular arasında olsada mutlaka bu paraya satılmalıdır.Yerinede benim çok beğendiğim ''Tolga Zengin'' olmalıdır..Hemde böylece yabancı kontenjanında da büyük yer açılır.

Zaten 20 milyon euro resmi olarak teklif edilse Muslera beni tutmayın abiler diyecektir hem siz kazanın bende yoluma gidiyim

25- 30 arası verilirse satılmalıdır ki ben satılmasını istemiyorum

sinan bolat alınmalı yerine ne tolga ne onur

sinanda çok büyük potansiyel var.

Sinanin babasi adam vurmaktan dolayi icerde(ymis)..

dusunemiyorum Sinanin bize geldigini Medya anasini aglatir.. cunku bizde oynama basladimi basin incik incik arar herseyini..

hicbir paraya satilmamali hersey para degildir,yillardir kaleci ariyorduk ilk defa kaleci bulduk,herkes son kaleciye verdigimiz parayi konusuyor,ufuktu v.s kac kaleci denedik zapata v.s onlara verilen paralari hesaplayin,sürekli kaleci transferi ve kale takimin %50 iken kalecinizi bulmusken satmak akil kari degil,ne onur nede sinan uyum sagliyamiyabilir,güven vermiyebilir,su kaleci gelecek musleranin perfonmansina ulasicak diye bir durum yok.

Zaten 12-13 lere almisiz cana ile birlikte 15 gibi rakamlara satarlarsa yönetim bizle dalga gecmis demektir,avrupa arenasina bile cikmadik ne icin kuruyoruz biz takimi süper lig icinmi,muslera suan tartismasiz avrupanin top 10 kalecisi arasinda,ligin acik ara en iyi kalecisi,her seyi gectim topu dünyada bu kadar etkili sokan iki kaleci var birisi manuel neuer biride muslera,aman deyim o hatayi yapmasilar,muslerayla cok büyük basarilar kazanicagiz kuskum yok!

Üst Alt