Muslera’ya Güven Tam - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera’ya Güven Tam

Cevap: Muslera’ya Yakışmadı!

Petr-Cech.jpg

Bilmem anlatabildim mi.

Bu GSC Portal'daki bir haber olduğuna göre "Muslera'ya yakışmadı" başlığı da GSC'ye ait...Neden bu başlığa ihtiyaç duyuyorsunuz anlamıyorum..Muslera'yı yem ettiğinizin farkında mısınız? Bunu başkası yapsa eleştirirdiniz, siz yaptınız peki siz kendini eleştirecek misiniz? Kaleciler her zaman hata yapar bu gerçeği nasıl inkar eder ve bir güvensizlik ortamı yaratırsınız? Şiddetle kınıyorum sizi..Portalı bu şekilde mi devam ettireceksiniz?

Size 2-3 başlıkvereyim de onları da haber yapın..

Baroş forvet mi?

Fatih Terim'in balonu söndü.

Söyle Sabri ne zaman kaleyi bulacaksın? vs vs vs..

Yakışmadı bu GSC'ye...

Evet çok abartılıyor Musi'nin hatası.Her kaleci böyle en az 1/2 gol yer sezon başına.

Bu GSC Portal'daki bir haber olduğuna göre "Muslera'ya yakışmadı" başlığı da GSC'ye ait...Neden bu başlığa ihtiyaç duyuyorsunuz anlamıyorum..Muslera'yı yem ettiğinizin farkında mısınız? Bunu başkası yapsa eleştirirdiniz, siz yaptınız peki siz kendini eleştirecek misiniz? Kaleciler her zaman hata yapar bu gerçeği nasıl inkar eder ve bir güvensizlik ortamı yaratırsınız? Şiddetle kınıyorum sizi..Portalı bu şekilde mi devam ettireceksiniz?

Size 2-3 başlıkvereyim de onları da haber yapın..

Baroş forvet mi?

Fatih Terim'in balonu söndü.

Söyle Sabri ne zaman kaleyi bulacaksın? vs vs vs..

Yakışmadı bu GSC'ye...

katiliyorum

let the rabbits wear glasses

başlığı değiştirin lütfen kalecimiz on numara laf edilecek en son adam o şuanda

Ya kurtardıkları? :)

Yaptığı hata bence onun kalitesinde bir kaleciye yakışmadı ama hata bu olur, önemli olan hata yapmaya alışmaması :)

bana gece birileri kuş demiş galiba ,baksınlar bakalım kim kuşmuş,yenildik diye intihar edicem sanki

28aqrtd.jpg

perdem galatasaray amblemleriyle dolu,dolabım sarı kırmızı,duvarlarım sarı kırmızı,pc masam sarı kırmızı,kimse bana kuş diyemez

NOt:ayrıca üstümde gs forması var avatarda behey bana kuş diyen ilerizekalılar

Sen her kuş diyene sapanla koşarsan kardeşim kuş demezler ama balık diyebilirler Sazan misali ;) Okadarda üzülme ders alabiliyorsan bazen kaybetmekte güzeldir.

bana gece birileri kuş demiş galiba ,baksınlar bakalım kim kuşmuş,yenildik diye intihar edicem sanki

28aqrtd.jpg

perdem galatasaray amblemleriyle dolu,dolabım sarı kırmızı,duvarlarım sarı kırmızı,pc masam sarı kırmızı,kimse bana kuş diyemez

Üst Alt