Muslera'yı Gözden Çıkaranlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'yı Gözden Çıkaranlar

Sarper'in başligini bulamadim bulsaydim yazacaktim
Cok uzatiyor tartismalari ve belli isimlere konuyla alakali alakasiz bir sekilde takilip tartisma yaratiyor
Sen ve Can Buyukle olan tartismalarini gormekten sıkildim.
Bunun tek suçlusu Sarper değil, ben de uzatıyorum çünkü bir önceki mesajımda da ifade ettiğim gibi, Futbol konuşulması gereken bir Platformda bir sürü kişisel itham ile karşılaşılınıyor.

Sarper ve Kenan konulari bolusmeliler
bir konuya sarper girsin kenan giremesin
diger konuya kenan girsin sarper giremesin
boylece sorun cozulmus olur

Merak etme Hayri, Sarper ile ilgili hiç bir sıkıntım yok çünkü bugüne kadar hiç bir terbiyesizliğini görmedim.

Muslera tabiki kalacak, gitmeyecek. Yalnız romantizmi de bırakmamız lazım, böyle bol keseden uzun kontratlar sıkıntı yaratıyor. Kimse kendini vazgeçilmez hissetmemeli, motivasyon problemleri oluyor.

Sarper ile Kenan'ın kavgaları hiç eğlenceli değil, bir kere her şeyden önce aşırı uzun. Kısa ve öldürücü cümleler ile birbirinize saldırmanız bizi mutlu eder arkadaşlar.

Muslera konusunda objektif değil duygusalsınız..benim korkum endişem şu kaleci hatasından şampiyonluğu vermek..
Kaleyi muslera korumuş carosco korumuş çok da önemli değil ama siz illa da muslera korusun hata yapsın canı sağolsun modundasınız hep..hep aynı savunmalar şampiyon yaptı düzgün insan vs.
Bana ne bunlardan kardeşim kötüyse çekeceksin yedeğe ki kötü oğlu kötü bu sene öyleyse neden bu torpil? Ayı hatalı goller yedirdi çektiler yedeğe yabancı kaleci oynadı o ara toparladı ayı gol yemiyor artık..musleraya dokunulmazlık verilmiş bu durumu idrak edemiyorum aklım almıyor 7 yıldır türkiyede türkçe konuşamıyor daha sen adamı başın üstünde tutuyorsun maaşına zam yapıyorsun o yapıyor 2 yıldır düşen performansı dibe vuruyor..sonra burada başlık açıp sen bizi yakmaya devam et muslera senin canın sağ olsun diyip destek bekliyorsun bizden..yok öyle dünya..bjk maçının faili akhisar maçının korku filmi versiyonuna geçmesinin başrol oyuncusu iken haftaya malatyada ne vereceği meçhulken seyirci değil kaleci olacaktır isyanım buna..
Herşeyi geç sadece 20 saniye düşün dün akşamki maçta rakipten gelen ortaya herkes ofsayt diye durmuşken ceza sahası dışına çıkıp kafayla uzaklaştıran ve topu rakibe atan bir kaleci düşün..muslera diye duygusal olma dünyanın her yerinde bu derece kontrasyon kaybı yaşayan kaleci endişendirir yedeğe çekilir..
Bjk maçında yatıp elinden kaçırdı diye çok kolay pozisyon olmasına rağmen kararsız kaldı yatıp almadı topu maiconda alır sandı golü yedik..akhisar maçı dönmeyebilirdi o zaman açabilirmiydin bu başlığı dönmese dürüst ol..bu akhisar maçı ders alınması gereken maç aslında uçurumdan döndük.. Şahsi fikrim bu sezon muslera kötü performansına devam edecek, ona rağmen şampiyon olacağız, taraftar gözünü açacak yıllık 4 milyon euroya ne kaleciler bulunur diyecek ama musleranın kalan 3 yıllık sözleşmesi olduğu akıllara gelecek bu forumda çok sövülen Selçuk gibi haketmediği parayı yiyerek yedekte 3 yıl geçirecek..yıllar sonra ise ben bu başlığı hortlatıp ne oldu diye soracam romantik musleracılara....
Futbolda dün yoktur muslera geçmişin ekmeğini bir süre daha yiyecektir ama parmak gözlere girdikçe gerçekler su yüzüne çıkacaktır..

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kimse Galatasaray dan büyük değil bu yıl kaç maç ateşe attı
Gitsin kalsın onlar başka konular
Ya sağlam bir kaleci antrenör u alsınlar sorun buysa
Yada kızağa çekilsin
Akhisar maçında ilk defa tedirgin gördüm çıkmaya korkuyor boşa çıkarım diye
Twiitter da gördüm eşi çocuğunu uruguay da büyütmek istiyormuş

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fener volkanı kızağa çekmedimi çekti toparladı geri aldı kaleyi
Bu muhabbetler Sadec e Türkiye de var

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iki hafta Carrasso oynasın. En kötü onun kadar oynar zaten bu formuyla. Sonra tekrar alır kaleyi. Adamı yıpratmaktansa biraz dinlensin.

perfomansını yükseltmek için gerekirse en iyi kaleci antrenörünü getirsinler.adam bizi tek başına şampiyon yaptı ,yeri gelince kupa kazandırdı.eminim bi avrupa finali oynasak,maçın adamı olur.

muslera bi Galatasaray değeridir,eleştirebilirsiniz ama ona saygısızlık kimsenin haddi değil.

Maaşını hiç hakeden bir oyun sergilemiyor. 2-3 sene önceki ulan kalede musleramız var karşısının forvetleri düşünsün diyemiyorum artık. Her maç gol yemesine alıştık zaten de üstüne bu fazla geldi bize.

Dinlendirilecek mi napılıp performansı artacaksa o yapılsın, zor yani böyle.

iş başka sevmek başka , hala Türkiye’deki en iyi kalecidir kuşkusuz

Üst Alt