Muslera'yı İzlemeye Geliyorlar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muslera'yı İzlemeye Geliyorlar!

ben musleranın yerine olsam karşılıklı olarak fesh ederdim şimdiye kadar çoktan anlaşmayı adam folluk oldu ben böyle top class bir kaleci iken önümde oynayan adamların semih ve hakan olması başlı başına intihar sebebi

Takıma sahiplenmiş oyuncu işte sneijder gibi isteseler anında giderler zaten.

sahiplenmişler zaten o kalite sadece sporcu yetenekleri ile alakalı değil iş ahlakına sahip karekter olarakta kaliteli kimseler ama takımda öyle adamlar varki sporcu olarak kalitesiz birde karekter olarak kalitesiz böyle adamların ekmek yediği(rızıklandığı) yerde ben olsam 1 saniye durmam.

Ulan bu adamı izlemeye gerek mi var. Videolara vak gözü kapalı her takımda oynar dünyada.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera en önemli oyuncumuz. Iyi bi kadroda neler yaptıgını biliyoruz.

Asla satılmamalı, en az 2 sene daha bizimle kalmalı.

T@patalk ☆☆☆☆

10 milyon iyi para ama iyi kalecisiz de olmuyor , bence mondragon ,zapata, aykun, eray ,orkun ,leo ,de santis ... hic biri muslera kadar oynayamadi , bir taffarel bir muslera .

Bu yuzden muslera ozelinde belki biraz savurganlik yapabiliriz .. Keza melodan gelen 3 , ve ona vermedigimiz 3 , toplam 6 keske cepten gitseydi de melo kalsaydi , onun verdigi enerji ,iyi kotu oyunu bir yana, orta sahayi ayakta tutuyordu

Su sacma sapan donklar veya yoklari oynayan sneijderler yerine melo kalsaydi cok daha direncli olur 10 kisi oynamazdik

Üst Alt