Mustafa Cengiz, Arda Turan Defterini Kapattı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arda’nin gelmesini istemiyorum kesinlikle

Ama bazi konularda yanlis yaptigimizi dusunuyorum oyuncuyu itibarsizlastirma oluyor ve bize yakismiyor

Hoca cikti birseyler konustu olumlu ve simdi de baskan böyle konusmus,bunlar yanlis seyler

ilgilenmiyoruz aciklamasi olsa yönetim-Hoca arasinda kriz var haberlerinin önüne gecmis olursun ve oyuncuya da umut vermemis olursun Ama en basinda yanlis yapildi

Hoca demisti ki Terim-Arda arasindaki iliskiyle Kulup-Arda arasindaki iliski farkli
Bunu simdi daha rahat okuyabiliriz, ozur dilemek istiyorsa kabul ederim ama bu takima gelecegi anlamina gelmez demek istemis olabilir
Arda bence basini ve hatirli kisileri kullanarak birseyleri oldurmaya calisiyor
Ama unutmayalim ki Arda giderken Hocayi cok zor durumda birakarak gitmisti
Ustune bir de malum olaylar
Bence hoca affetmis midir, insan olarak evet ama guvenir mi, bence guvenmez

Çıkarıp masaya vurmak mı. Tüh sana terbiyesiz iğrenç herif TMK.

sent via GSC
Net olarak forumun seviyesini aşağıya çeken bir üye. Benimle aynı düşünceye sahip renkdaşlarımın olması ümit verici. Böylesine fevri, asabi, seviye yoksunu ve alkolik bir ümmet düşmanının forumda yeri olmadığının görülmeye başlanması şahsımı ziyadesi ile mesut etmiştir.

Yine bir nabız yokladılar. Taraftar dik durdu, arda gelirse kimsenin koltuğu sağlam değil.
Bunu anladılar ve şimdi almayacaklar.

Hiç bir hoca ya da yönetim arda için okları kendine çevirmez.
Çünkü arda seni yarı yolda satar.
Futbol hayatı bitsin, gitsin menejer olsun scout olsun ama bizden uzak olsun.

Gscimbom mobil

Net olarak forumun seviyesini aşağıya çeken bir üye. Benimle aynı düşünceye sahip renkdaşlarımın olması ümit verici. Böylesine fevri, asabi, seviye yoksunu ve alkolik bir ümmet düşmanının forumda yeri olmadığının görülmeye başlanması şahsımı ziyadesi ile mesut etmiştir.
Abi iyice kontrolü iyice şuurunu kaybetmiş malum arkadaş. Forum yönetimi el atmalı.

sent via GSC

Ben sampiyonluk yarisinda sivasin ve besiktasin rakip olacagini zannetmiyorum iki rakibimiz var fener ve basakcity fenerin baslangic fiksturu kol gibi 5 galibiyetle kadikoye gidip beraberlik dahi alsak kimse bu takimdan sampiyonlugu alamaz yeterki 5 te 5 yapalim lider gideriz kadikoye

En büyük hayal kırıklığınız?

Mustafa Cengiz: “Avrupa Ligi'nde yürüyebilirdik. Orada iki hakem kararıyla bizi mahvettiler. Benfica, Porto… Çok üzüldüm. Teknik ekibin hedefi, Avrupa Ligi'nde kupaya kadar yürümekti. Asıl hedefimiz Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu."

Futbola karışıyor musunuz?

Mustafa Cengiz: "Bir tek Ozan Kabak transferine karıştım. Satılması için hocaya rica ettim. Teknik ekip var. Onlar karar verir. Olağanüstü bir şey olmadıkça gelene gidene karışmam." (Sözcü Skor)

Belhanda'nın bonservisinin Dursun Özbek'e verilmesi gibi bir espri var duydunuz mu?

Mustafa Cengiz: "Bunu hiç düşünmemiştim. Hatta üstüne Feghouli ve Mariano var. 150 milyon küsür Euro 11 futbolcunun maliyeti. Keşke düşünseydim…”

Mustafa Cengiz: “VAR kayıtları açıklansın dedik ceza aldık. Ahmet Nur Çebi Bey ‘Açıklansın' diyor. Bu ne dayanılmaz çelişkidir ya. Aynı kulübün bir diğer başkanı bunun için bildiri yayınlamıştı.Kimse girip KBV'nin sitesine bakmıyor. Bildiriyi bırakın internet sitesi bile kalmadı”

Mustafa Cengiz: “Florya için, ‘Tarla aldınız' diyorlar. Orayı tarla olarak aldık, tarla olarak Emlak Konut'a verdik, tarla olarak geri aldık. Emlak Konut, Çevre Bakanlığımızla oranın imarını yaptı, tarla vasfındaki arazi, konut arazisi oldu. En az 5-10 kat değer kazandı.”

Mustafa Cengiz: "Hocamızla yaptığımız görüşmede, kesinlikle Arda Turan üzerine bir konuşmamız olmadı. Hoca da bizimle aynı görüşte. Arda, planlamamızda kesinlikle yok ve olmayacak da.”

Üst Alt