Mustafa Cengiz: "Dev bir şölen için hazırlıklarımızı yapıyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Dev bir şölen için hazırlıklarımızı yapıyoruz"

Mustafa hakli . Bir maglubiyetle sampiyonluk gidiyor

Hani ornegin 4-0 yenilmemiz lazim gibi bir durum olsa , matematiksel olarak mumkun mantiken imkansiz derdik

Ama biz de goztepeye yenilebiliriz fb de konya ya yenilebilir

Yani fb 3 puan onde de olsaydi ayni yorumu yapardim

Futbolda maglubiyet o kadar olasilik disi gorulecek bir sey degil ki

Öncelikle takıma güvenim sonsuz şampiyonluk yolunda. Ancak bu tarz açıklamalar ve hamleler rakip takımı motive etmekten başka bir işe yaramaz. Varsayalım şampiyon olamadık. Oraya şölen için toplanan kalabalığın öfkesiyle oluşabilecek sıkıntıların sorumlusu kim olacak. Allah korusun. Bir yandan da takımına o kadar güveniyor ki bunu bile göze alabiliyor diyerek olaya iyi tarafından bakmaya çalışıyorum.

Ayrıca unutulmaması gereken bir şey daha var. Fener son hafta şampiyonluğu kaybetmesinden ziyade şampiyon gibi şölen havasına girdiği için alay konusu oldu.

iyi bir karar insanlar gitsin izlesin statta. alacağız bu şampiyonlugu insallah... fenerli arkadaslar toshack yesin. zira biz olamasak bile başşakşehir olacak şampiyon...

Yellow friday ile taraftar baya gönlünü çaldı başkanın. Her şeye olumlu yaklaşıyor. olumlu sonuçlanırsa güzel biseye sebep olurlar.
Benim kafamdaki soru isarati ramazan olması. Beklenen ilgi gelmeyebilir. Stad demek 50 bin demek çünkü.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tebrik ederim. Hiç kimsenin buna dikkat ettiği yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

No risk no fun demiş taraftarın bir kısmı ve yönetim ok demiş.

Bencede şampiyonuz hemde net şekilde ama tersi oluşursa umarım stadımız yerinde olur maçtan sonra baktığımızda

Cumartesi hep beraber mac izlensin. Bilet 20 TL yap. 30 000 kisi gelse, yemesi icmesi alis verisi felan ortalama 50 TL desek adam basi. 1.5 milyon TL eder.

Ertesi gunude sampiyonluk kutlamasi yap, kupayi kaldir felan. Biletleri 30 TL yap, yemesi icmesi alis verisi felan desek ve adambasi ortalama 60 TL desek (50.000 kisi, mac gunu ekran dan dolayisiyla kale arkasini bos biraktim) 3 milyon TL eder. 2 gunde toplam 4.5 milyon TL gelir olur, gider de 1.5 desek eline temiz 3 milyon kalir!

Guzel hesap :D

Ilk 10 dakikada bir kirmizi kart goruruz, hersey biter. hemde gozlerimizj onunde. dalga gecilerek. 80 dakika goller yiyerek

kimse stada falan gitmesin

Allah sonumuzu hayır etsin. Bu başlığı gördükçe stres oluyorum.

3 gün kaldı.

Bitsin artık şu işkence.

Hiçbir şeye konsantre olamıyorum.

Arenada maç izleme fikri gayet güzel ve olursa da çok iyi olur. Takımimız son maçta 1 puan bile alsa şampiyon oluyorken bu karamsarlık havası niye var anlamış değilim.

Kaldı ki (inş olmaz) Göztepe'ye yenildik ve şampiyonluk kaçtı. Tüm stad üzgün bir şekilde evlerine döner olur biter, yani aksi bir durum olduğunda illaki stadı yakip olay mi çıkarmak lazım. Bu nasıl bir mantık? Aksi olabilir diye böyle güzel organizasyonlara ne gerek var "malzeme cikarmayalim" düşüncesiyle yaklaşmak benim futbola bakış açımla örtüşmüyor.

Tabiki aksi bir durum olduğunda çok üzülürüm ama bu üzülmeyle kalır ve zamanlar geçer. Olay çıkartmak için bahane aramaya hiç gerek yok.

Şampiyon olduğumuz da staddaki o muhteşem görüntüyü dusunsenize, harika birşey.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt