Mustafa Cengiz: "Dursun Başkan, senetlere rehin koymuş" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ağlıyor galiba yine. Dursunun hiçleri tükettiğini gelirken bilmiyor muydu ?
O haysiyetsiz otelciye bi yana, omurga oyuncuyu satarak şampiyonluğun ayağını çukura kaydırdılar , hemde yerini doldurma ihtiyacı bile hissetmeden. Şampiyonluk gidince de Dursun demeye devam ederler.
Üstelik sürekli enkaz edebiyatı yapmayacağız diyorlar. Adam gibi planlama yapılmadan soyunmuşlar başkanlığa.

Maalesef Galatasaray denizi bitti.

klüp açıkça cebini doldurma kaynağı olarak görülüyor , birisi klübü satın alıp şirket statüsünde yönetmediği sürece her gelenler ceplerini doldurup gidecektir sebebi ise zarar eden reel bir kişi yok sadece kurum var ortada ve kimse önemsemiyor bu kuruma yönetici olabilecekler arasında yada kongre'de değişmez madde olarak açıkça şu madde konulması şart; oluşan zararı o yönetimdeki herkes karşılar

Bu dursunun yatacak yeri yok. Adamlar cavandayi döve döve yollayacaklardı. Biz üste para verdik,hem de sözleşme feshi bedelinden daha fazlasını. Ts. zor durumdaymış bak sen dursun efendiye!!

Kap da bile yazdik Sneijder 4,5 Miosunu biraktiginda dair.

ona inanma da
tudorla calismamak icin giden adam bunu niye atsin
8d2ab.jpg

yoksa bunu yazdiginda td baskasi miydi

Mustafa Cengiz: "UEFA'dan bana gelen cevap şu, 'İlk defa bir başkanla kontak kurabildik' demişler. Ben bunu söylemeye utanırım çünkü diğerlerine ayıp olur."

:crushed:

Mustafa Cengiz: "Sevgili Dursun Başkan 1,5 senede inşa edeceğiz demişti otel için ve 5 M $ gelir getirecek demişti. Biz Dursun Bey'in sözüne güveniyoruz. Kiralayacağına inanıyoruz."

rip

2 sorum var.Bilen yanıtlarsa sevinirim.
1-Dursun Özbekin şirkete olan 28 milyon borç nasıl olmuş?
2-Emlak Konuttan gelen 342 milyon lira hangi bankaya ödendi?

Son cümlesi yeter bana be başkanım.

Galatasaray yabancı sermaye ye satılırsa Galatasarayı bırakırım...

Imzamı atarım altına.

Üst Alt