Mustafa Cengiz: "Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya, derhal hakemliği bırakmalıdır" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya, derhal hakemliği bırakmalıdır"

3 saat ne halt yaptı bunlar? Komedi , 1 saate şu metin hazırlanırdı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar,istifa istedi hakemler.düdüğünü assin dediler nasil bir icraat istiyorsunuz dizlerine mi sıksınlar tff dekilerin ,cidden soruyorum. Ligden cekilelim gibi abes birsey yazmayinda fenerlilerden bir farkimiz olsun

Arkadaşlar,istifa istedi hakemler.düdüğünü assin dediler nasil bir icraat istiyorsunuz dizlerine mi sıksınlar tff dekilerin ,cidden soruyorum. Ligden cekilelim gibi abes birsey yazmayinda fenerlilerden bir farkimiz olsun
Bazı arkadaşlar dingonun ahırı sanıyorlar
Daha ne desin.
Yani yüzsüz değillerse zaten istifa etmeleri lazım bu kadar olay var

Aysal ,Terim faciası yapmasaydı şimdi duracaktı . Gün kimlere kaldı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

peki nezaman eylem yapacaz ? haftaya yine dogranıncamı

sanıyormusunuz istifa edecekler yada o hakemler gidecek,bırakın allah askına

kaale bile almıyorlar bizi o yüzdendir ki eziyorlar

cok basit. tüm demirören markalarina boykot cagirisi ve bein aboneligi iptal edin gibi bir aciklama yapamasi gerekiyor artik

Üst Alt