Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi! - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz İdari Açıdan İbra Edilmedi!

Son zamanlarda üyelere hak verdiğim olaydır.
Mali yönden yönetim iyi işler yaptı haklarını yememek lazım. Geçen sene bir sürü futbolu kiralandı/alındı çok cüzi miktarlara. Tamam birçoğu istediğimiz katkıyı vermedi ama geldiklerinde ''Bu adamı bu paralara kiralamak/almak büyük iştir'' yorumlarını eminim çoğumuz yapmışızdır.
Bunun yanı sıra birkaç yıldır üst üste açıklanan karlar da mali yönden iyi işler yapıldığının göstergesi.
İşin idari kısmına geldiğimizde ilk günden beri bir eksikleri vardı hep ... Transfer dönemlerinde teknik heyet ile uyuşmazlıklar , son güne bırakılan transferler , taraftarı net bilgilendirmeme ... Hele bu sene iş iyice koptu. İkinci devre pandemi döneminde hocayı resmen yalnız bıraktılar Mustafa Cengiz'i bu hususta birazcık tenzih edebiliriz hastalığı nedeniyle ama 2.başkan ve başkan yardımcısı olarak Günay ve Albayrak'ın hocaya destek çıkması , taraftara hiç değilse güven vermeleri gerekirdi. Ama onlar ne yaptı ? Her mağlubiyette kameradan kaçtılar, maçlar nasıl olsa seyircisiz oynanıyor çok tepki almayız diye resmen hiçbir şey yapmadılar. Ve geçtiğimiz transfer döneminde de işi iyice koptu. Hoca nasıl olsa bir şeyler yapar diye borç,ffp... gibi bahanelere sığınıp ne oyuncu satabildiler ne de alabildiler. Üstüne bir de tvye çıkıp şu şu oyuncular şöyle şunlar maaş indirimine gitmedi diye oyuncuları hedef gösterdiler. Madem satamayacaktınız bu futbolcuları ; performans düşüşlerini göze alarak niye taraftarın önüne attınız ve hedef gösterdiniz o zaman ?
Niye bütün olaylarda siz suçsuz , başkaları suçlu oldu ? Evet , en son hocayı bile gazete röportajları üzerinden suçladınız '' Genç Kerem oynasa daha mı kötü olurdu ? '' diye.
Ben ilk geldiğiniz günden beri hep sizi destekledim. Bütün taraftarlar destekledi. Kampanya dediniz , Store'lar doldu taştı.
Ama siz her geçen gün taraftardan uzaklaşarak koltuk derdine düştünüz açıkçası...
Bundan sonra A. Albayrak'a da M. Cengiz'e de güzel bir yaşam dilerim.
Ama ben kendi adıma konuşursam her ikisini de ne yönetimler içinde ne de başkan adayı olarak görmek istemiyorum.

Üst Alt