Mustafa Cengiz, Mide Kanseri Teşhisi ile Tedavi Altında İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz, Mide Kanseri Teşhisi ile Tedavi Altında İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PET yapılıyorsa %90 mide kanseri şüphesi vardır. PET den önce gastroentrolog endoskopi ve kolonoskopi yaptırıp oradan zaten durumu netleştirir. Daha sonra onkolog a yönlendirir. Onkolog da kanserin seyrini görmek için PET sonuçlarını ister. Nereden mi biliyorum, babamı da aynı hastalıktan kaybetmiştim.

PET yapılıyorsa %90 mide kanseri şüphesi vardır. PET den önce gastroentrolog endoskopi ve kolonoskopi yaptırıp oradan zaten durumu netleştirir. Daha sonra onkolog a yönlendirir. Onkolog da kanserin seyrini görmek için PET sonuçlarını ister. Nereden mi biliyorum, babamı da aynı hastalıktan kaybetmiştim.
Allah rahmet eylesin

İnşallah sadece bir İddia'dır. İşin içine pet gidiyorsa o iş riskli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pet scan falan denince kanser teşhisini çağrıştırıyor ama halsizlik ve kilo kaybı nedeniyle hastaneye yatirilinca mide kanserinden mi şüphe edilir yav adamı mide ağrısı falan mı vardı ki o zaman da endoskopi falan yapılırdı doktor değilim ama inşallah denildiği gibi değildir

Pet çekilmeden kesin birşey söylenemez ama belirtiler ne yazıkki bu yönde inşallah böyle degildir Allah başkanımızın yardımcısı olsun

Mide olduğunu düşünmüyorum basit bir ülser/reflü bile insana neler yaşatıyor.

EDİT: @Yunus Emre Bahçivan Kolon demiş bak o zaman mantıklı.

Bu arada 82 yaşında dedem geçen sene bu hastalığı yaşadı ameliyat oldu ışın tedavisi aldı şimdilik iyi görünmekte.
Başkana Allah sağlık ve bol ömür versin kulüp yönetecek birileri illaki bulunur hayatının kalanını en azından stressiz tadını çıkararak yaşasın

dedemde de halsizlik üşüme ve kilo kaybı şikayeti vardı
doktora gitmişti akciğer kanseri çıktı

umarım çıkmaz bir şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt