Mustafa Cengiz: "Tudor Galatasaray'ı dava etti!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: "Tudor Galatasaray'ı dava etti!"

Kovuldugu icin talep edebilir , tamamen uyusmazlik cozum biriminin inisiyatifinde , cunku "kovulmasaydim takim sampiyon oldugu takdirde bu parayi alacaktim , bunu da yazdim kontratima" diyecektir

boyle bir durumda ornegin rakamlari buyutelim , 3 milyon garanti 1 milyon da sampiyonluk primi olan bir antrenoru klup son 3 hafta kovsa ve 1 milyon cepte kalsin diyebilir

bu basvurulan mahkemenin , karar merciinin yorumudur . Sahsi kanaatimce alacaktir

Kovuldugu icin talep edebilir , tamamen uyusmazlik cozum biriminin inisiyatifinde , cunku "kovulmasaydim takim sampiyon oldugu takdirde bu parayi alacaktim , bunu da yazdim kontratima" diyecektir

boyle bir durumda ornegin rakamlari buyutelim , 3 milyon garanti 1 milyon da sampiyonluk primi olan bir antrenoru klup son 3 hafta kovsa ve 1 milyon cepte kalsin diyebilir

bu basvurulan mahkemenin , karar merciinin yorumudur . Sahsi kanaatimce alacaktir

Hukuki açıdan bakarsak bana mantıklı geldi.Sen sözleşmeyi tek taraflı feshederek bütün ihtimalleri öldürmüş oluyorsun çünkü,adam isteyebilir yani.

4.5 milyon euro alacağını bırakıp giden adam gibi adam sneijder ile İT arasındaki fark bi kez daha net ortaya çıktı. daha ne istiyorsunuz İT kuyrukları

Olabilirliği üzerinden bir olay için hak talep edemezsin.5 hafta kala 13 puan öndeyken kovulmuyor bu adam.Şampiyonluk üzerinden kesinlikle bir prim talep edemez şuan itibarı ile

Çifte standartları insanların yüzlerine çarpmak daha zevkli. Gitmem. Memnun olmayana forumun 5 kapısı olduğunu hatırlatmak isterim.
başşakşehirin avukatı, terim düşmanı birinin yüzüne gerçekleri çarpmak da çok zevkli. böyle tipler son dönemde forumda türedi. galatasaraylıyım adı altında galatasaraya haksız yere atmadığı çamur, etmediği düşmanlık kalmayan bazı insanlar var forumda. böylelerine iki çift laf söylemek gerçek bir galatasaraylının boyun borcudur.

başşakşehirin avukatı, terim düşmanı birinin yüzüne gerçekleri çarpmak da çok zevkli. böyle tipler son dönemde forumda türedi. galatasaraylıyım adı altında galatasaraya haksız yere atmadığı çamur, etmediği düşmanlık kalmayan bazı insanlar var forumda. böylelerine iki çift laf söylemek gerçek bir galatasaraylının boyun borcudur.

Yeni misyonunda başarılar dilerim. Kolay gelsin.

Babasının hayrınamı calıştı diyenler, Anca bi aptal herif bunu yapabilir ileride herhangi bi durumda terimden sonra istenilicek tek isim tudor olurdu hamzaya ve ligdeki diğer antrönörlere tercih edilirliği olucaktı. Artık bu klübün kapısından girmeyi bırak yanından bile geçemez maç izlemeye filanda sokmazlar bu herifi sokmayacağızda. Ömrü boyu gitsin hırvat köylerinde sürünsün. Şu klübe yarın mancini gelse hiçmse ağzını bile açmaz bu taraftar unutmaz bazı şeyleri.

3 ay önce kendi kurduğu takıma sol bek aldırmadı diye salyalarını akıtarak eleştiren Tüzemen şimdi Ndiaye ve Gomis dahil hiçbir oyuncudan haberi yoktu diyor şimdi .

Utanmaz, arlanmaz çetenin medya ayağı pislikler. Ekmek paraları Selçuk, Sinan gibi yerliler ve yerli hocalara ayakçılık

Hakkaten . Yani tudor iyidir kotudur ayri ama bu tuzemen ne ayak ?

tudor un basarisiz olmasina cok uzuldum , bizi hem terim lucescu sarmalindan hem de yerli muhabbetinden kurtaracak umuttu

ama kovulmayi da haketti son doneminde lafim yok

simdi ise vurmak icin bu tuzemenin filan soyledikleri tam hazimsizlik

Ilk sayfada asagidaki gibi bir sey paylasilmisti , oradan hesapladim

Buna ek olarak,Teknik Direktöre her bir sezon için UEFA Şampiyonlar Ligi'ne grup aşamasından doğrudan katılım hakkı kazanıldığı takdirde net 200.000 Euro, UEFA Şampiyonlar Ligi ön eleme turuna katılım hakkı kazanıldığı takdirde net 100.000 Euro ve 2017-2018 sezonunda Türkiye Kupası kazanıldığı takdirde net 50.000 Euro prim ödenecektir.

Hakkını araması son derece normal. Muhtemelen oyuncular gibi Tudor da hiç para almadı sezon içinde. Dursun'un alacaklarından düşmek lazım bunu. Allah'ın belası herif gittikten sonra bile zarar vermeye devam ediyor.

Üst Alt