Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz: “UEFA ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayacağız”

Demek ki gercekten isteyince ugrasinca isin ucunu birakmayinca oluyormus.

Öyle savunma yapmaya mal gibi kolunda bileklikle gidersen cezayi yapistirirlar tabi.

Dursun ozbek ismi beni resmen yoruyor

Yani baskanligi vs umrumda degil , insani huzursuz ediyor yaptiklarini dusunmek

Yapamadiklarina girmiyorum bile

dursun denen hırsız ve kardesi kalmıs olsaydı uefadan daha agır cezalar alırdık ama onu gectim satılmadık hicbiseyimiz kalmazdı

kulübü iliklerine kadar soymuş kansızlar ve hala aday olabiliyor

Aday olmasi sorun degil de oy almasi sorun

en basından beri diyorum bu karaktersiz devletin kulüp içindeki maşası devlet alacagını alınca çöpe atılan mendil gibi attı kenara s.git dedi

ama bizim acımızdan en kötü yanıysa herkes biliyor bu ve kardesinin hırsızlıklar yaptıgını ama devlet yardımıyla vs birsekilde hersey kılıfına uyduruldugu icin ceza veremiyoruz yargılanamıyorda

oy verenler zaten benim gözümde galatasarylı degil

Sattigin kadar al gelirse iyice b.ku yeriz herkes gelsin diyor. Her transfer dönemi 20 transfer olmazsa yönetimi kovuyorsunuz, hangi oyuncuyu her yil rekor fiyata satip oyuncu alacan?

Belhandayi, Feghouliyi 20 serden 40 a satican. Tolga cigerciyi , Selcugu 10 ardan satican yapican. !!

Yaa ruya goruyorsun diyebilirsin. Ama bjk ve fb ba, niang , sow gibi isimleri kaca sattigina bak. Ersani kaca sattiklatina bak. O uzun cocugu bjk alman 2. Ligine 5 milyona satti yaw!!

Hepsini ertesi sene de belese geri kiraladilar ustelik.

Simdi de tosici 5 e satiyorlar.

Nasil oluyor ? Bjkli ve fb li zenginler kulube bu yolla para aktariyor. O paralari cin kulubune katar kulubune gayri resmi aktariyorlar.

Biz de yapmak zorundayiz.

Bjk cl den para geliyordu rahatti. Simdi gelmeyecek. Hemen basladilar fonlamaya!!

Biz de baslamaliyiz. Gereksizlerden kurtulup gelecek vaadedenlere yonelmeliyiz.

Bu mesele o kadar onemli ki , yani avrupadan men edildiginde gelirin otomatikman sifira iniyor , ustelik euro nun 5,5 a dayandigi bir noktada

Ustelik ozellikle ust gelir grubunun koltuk loca gibi seylerine zam yapamiyorsun , o maclardaki ek bilet ve yan gelirlerden mahrum kaliyorsun

Yani ligi 6 inci bitir daha iyi

Avunacagin tek sey , ama biz sampiyon olduk laflari

Yani bana deseler ki sampiyonlar ligine her girisiniz garanti olsun ama sezon basina 1 sampiyonluk eksiltelim , 20 sene ust uste katilayim varsin 0 a insin .. onun taraftarlarin birbirine takilmasindan baska onemi yok aslinda

Su an men edilsek bu ulkenin en rezil takimi direk gruplara girecek 2 inci olarak

O yuzden acikcasi transfer kisitlamasiymis , maas butcesiymis , veya sattigin kadar almis , hepsinin cozumu var ama asla men cezasi olmasin

Bu arada keske bu ceza tumuyle kalksa listelerinden , vallahi cok beter bir sey bu , yasayinca anliyoruz

Hala o bir sene men yuzunden puansiziz ve son kategoriye dustuk

Adam hala men diyor bu kadar trolluk yeter yani
Başkan seneye avrupadayiz 4 yıllık anlaşma yaptık hala men men men
Milletle kafa yapıyorsun ama kimse yemiyor artık

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Ercan lutfen . Forumda suregelen su sinana laf atayim mevzusunu artik en terslestigim adamlar bile birakti

Faydali olmak adina agzimizin tadiyla tartisip konusalim . Gerek yok bu islere girmeye , ayni gemideyiz .

Aynı gemideyiz ama bana bile itici gelmeye basladin bilerek yaptığını biliyorum ama tadında bırak

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

balta selcuk latovici yasin eren tarık gibi bir sürü çöpümüz var bunları gönderince yerine kiralık kaliteli adamlar alırız.

men gelecek kesin, yüefa şöyle böyle affetmezler bunlar derken çok faydalıydın zaten. Ercan mesela men yok dedi ta en başından beri sen bik bik konuştun konuştun şimdi hala da konuşuyorsun. Birde dediklerimi ciddiye almıyorlar diyorsun hayret bir şey yani.

Ben men cezasi alacagimizi hissetmesem dusunmesem buraya neden yazayim ? Baskalari da almayacagimizi dusunuyordu

Gecmiste de benzer durumlar oldu , bana kina yak et dediler boyuna .

Oteki konuya gelince , benden her antipatikligi gorebilirsiniz fakat tarzimda yalan soylemek gibi bir huy yoktur

Cenevre nyon ve sonra lyon seyahatimde uefa merkezine ugrayarak bu konuyu konustum , zaten oncesinde de bilgilendirmistim mail ile . dilediginiz zaman sizin de yolunuz duserse gider aynisini yaparsiniz

GS dosyasi uzerinden elbette bana bilgi vermediler , board yani yonetimden degilseniz meetinglere katilamaz ya da dosya uzerine bilgi alisverisi yapamazsiniz dediler , kalkip neden size yalan soyleyim burada

Neresinden irite oldugunu soyle adam akilli aciklayim ama boyle surekli bir anlamsiz suclama ya da alayci ifadeler bir sonuca vardirmiyor

Üst Alt