Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak, 21.00’de TRT Spor'da! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak, 21.00’de TRT Spor'da!

Almadan önce kimlerin kaça sata bileceğiz bunu çok merak ediyorum.

Oyuncu satış konusunda pek güvenli geçmişimiz yok yönetimsel olarak açıkçası.

albayrak bıraksın bu ağlamayı. Sen 26 Ağustos'ta 2 forvet gelecek dedikten sonra son gün Vagner Love ile görüşüp onu da tepki yüzünden almıyorsan bir zahmet tepki ye..

Veya 30 Ocak'a kadar forvet gelmiyorsa bir zahmet tepki ye. Ağlamanın lüzumu yok. Koskoca Galatasaray kulübü burası. Bu kulüp olmasa ne ismin bilinirdi ne otobüs fiman.

Kaldıramıyorsan da çekil.

ayrıca uefa tffden isteyin demişti de mi,her kulübün hakkı zaten.hem kimi kimi dava ediyo ya ahahha : )) var kayıtlarında şaibe varsa tff ve hakemleri yanar,dava edilecek onlar

dostum bu ülkede feto nun üzerine atıp deliller illegal yollardan toplandı diyerek yapılan şikeden ceza almayan insanlar oldu. Taraftarları da biz aklandık ama diye dolaşıyor.

albayrak bıraksın bu ağlamayı. Sen 26 Ağustos'ta 2 forvet gelecek dedikten sonra son gün Vagner Love ile görüşüp onu da tepki yüzünden almıyorsan bir zahmet tepki ye..

Veya 30 Ocak'a kadar forvet gelmiyorsa bir zahmet tepki ye. Ağlamanın lüzumu yok. Koskoca Galatasaray kulübü burası. Bu kulüp olmasa ne ismin bilinirdi ne otobüs fiman.

Kaldıramıyorsan da çekil.

Ne alakası var yahu,adamın anasına bacısına yedi sülalesine küfür edilmesi mi lazım?Tek tepki gösterme yolu bu mudur?

Abdurrahim Albayrak: "Onu gün VAR kayıtlarını açıklayacağım diye ben boşuna söylemedim. İnsan durduk yere o gün öyle bir şey söyler mi? Ben de durduk yere söylemedim. Bahri beye (Bahri Havadır) dinleneteceğim." (TRT Spor)

Ne alakası var yahu,adamın anasına bacısına yedi sülalesine küfür edilmesi mi lazım?Tek tepki gösterme yolu bu mudur?

tasvip etmiyorum ama bu ülkede her çeşit insan var. Sen bunu bilerek bu görevlere geliyorsun. Keşke olmasa demekle olmaz. Böyle büyük görevlerin çeşitli zorlukları var.

Hele bizim gibi ortadoğu ülkesinde bunun olması doğru demiyorum ama normal. Acı geliyor belki ama gerçek bu.

Artık yeter..Şampiyonluk her zamanki gibi gözlerimize perde indirmesin.Transferde yaşanan fiyaskoları kimse unutmasın.
Bize kesinlikle daha güçlü bir yönetim lazım.

Yahu şurda bile varla ilgili aççıklama yapmışsın şimdi ortalığı karıştırmıyalım falan diyorsun. albayrağın yapacağı en iyi iş takımla ilgilenmek.Bence çok gereksiz, olmaması gereken bir iş yükü var kendisinde..

Yahu hakemler çatır açtır hakkımızı yemişler.tüm bu olanlara rağmen başakşehir maçının var hakeminin ali palabıyık olması falan tam bir rezillik.
bu sene alehimize çok ciddi hatalar oldu.Ben hiç bu kadar bir takımın alehine bu kadar hatalar yapılan bir lig izlemedim.Bu kadar göstere göstere yapılmaz.Evet bizim lehimizede oldu fakat bu devede kulak falan kalır.Klüpler birliğinin açıklaması, hakem atamaları falan çokciddi hatalar var..Bu tarz bir açıklama yapmak çok mu zor.Ondan sonra inşallah yeni federasyonla birlikte mhkninde kendine çeki düzen vermesiyle herşey düzelir.Özelliklede buradan bazı hakemlere sesleniyorum kimseden korkmayın ve eğerki bir takıma karşı olumsuz düşünüyorsanız bu işi yapmayın.

Böyle bir açıklama yapsa fena mı olur..Bak ondan sonra taraftar nasıl bağrına basıyor seni..

tasvip etmiyorum ama bu ülkede her çeşit insan var. Sen bunu bilerek bu görevlere geliyorsun. Keşke olmasa demekle olmaz. Böyle büyük görevlerin çeşitli zorlukları var.

Hele bizim gibi ortadoğu ülkesinde bunun olması doğru demiyorum ama normal. Acı geliyor belki ama gerçek bu.

Her yönetici olan küfür yemeyi kabul etmiştir gibi bir ahitname yok.

Dediğin pratik olarak bir yere kadar doğru olabilir ama bahsettiğimiz kişi sıradan bir yönetici veya futbolcu değil.Bu kulüpte yıllarca görev almış,emek vermiş,şampiyonluklar kazanmış bir isim.Bu adama bunun yapılması başlı başına adamlık değil.Ana avrat küfürün en son edileceği adamlardan birisi şu camiada.

Zaten tepki gösterenlere bir şey demedi,hatta kendisi de özür diledi gecikmelerden dolayı.Ama haklı olarak o küfür olayı çok zoruna gitmiş belli ki.

Dediğin pratik olarak bir yere kadar doğru olabilir ama bahsettiğimiz kişi sıradan bir yönetici veya futbolcu değil.Bu kulüpte yıllarca görev almış,emek vermiş,şampiyonluklar kazanmış bir isim.Bu adama bunun yapılması başlı başına adamlık değil.Ana avrat küfürün en son edileceği adamlardan birisi şu camiada.

Zaten tepki gösterenlere bir şey demedi,hatta kendisi de özür diledi gecikmelerden dolayı.Ama haklı olarak o küfür olayı çok zoruna gitmiş belli ki.

Arkadaşlar bırakın şu romantik tavırları.. Gerçeklere dönün. Vay efendim bana sövüyorlar, vay efendim çok ağladım diyorsan toplumun gözü önünde olmayacaksın.

Kim ister kendisine küfür edilmeyi? Ancak milyonlarca taraftarımız var diye övünüyorsan, o taraftar arasında her türlü psikopatta var.

Ya buna kulak tıkayacaksın, ya da ben kaldıramıyorum diyip bırakacaksın. Terim gibi adama bile Milli takıma gittiğinde söven onbinlerce insan vardı. Ne oldu? Şimdi geri dönünce hepsi övüyor kendisini.

İnsanlar anlık duyguyla saçma sapan şeyler yapabiliyor. Dediğim gibi asla tasvip etmem ama toplum önünde olacaksan bazı şeyleri de göze alacaksın.

Kaldiramiyorsa birakacak bu isleri, gitsin oyunculari opsun. Transfer isi cok ciddi bir istir, oyuncuya ikna etmek getirmek dogru sartlarda herkes yapamaz, apo zaten yapamaz ve yapmamali.

Ben olsam, Ajaxin yaptigi gibi eski oyuncumuzlardan birisine sportif direktorluk gorevine veririm. Marc overmars suan harikalar yaratiyor, marcel brands Psv de inanilmaz isler yapip, Everton boardunda suan.

Direk Sneijder veya Drogba otuturum ve birine sportif direktor gorevlendiririm.

Arkadaşlar bırakın şu romantik tavırları.. Gerçeklere dönün. Vay efendim bana sövüyorlar, vay efendim çok ağladım diyorsan toplumun gözü önünde olmayacaksın.

Kim ister kendisine küfür edilmeyi? Ancak milyonlarca taraftarımız var diye övünüyorsan, o taraftar arasında her türlü psikopatta var.

Ya buna kulak tıkayacaksın, ya da ben kaldıramıyorum diyip bırakacaksın. Terim gibi adama bile Milli takıma gittiğinde söven onbinlerce insan vardı. Ne oldu? Şimdi geri dönünce hepsi övüyor kendisini.

İnsanlar anlık duyguyla saçma sapan şeyler yapabiliyor. Dediğim gibi asla tasvip etmem ama toplum önünde olacaksan bazı şeyleri de göze alacaksın.

Romantizmle de psikopatlıkla hiç alakası yok.

Senin de son cümlende belirttiğin gibi tamamen anlık olaylara göre aşırı fevri davranılmasında,herkesin kendini kaybetmesiyle alakası var.

Küfür olur ama senin dediğin gibi olmaz.Mesela x partisinin liderini y partisine sempati besleyenler sevmeyebilir küfür edebilir.Bunda bir problem yok.Aynı şekilde Abdurrahim'e Fenerliler de sövüyor Beşiktaşlılar da.Adamı sevmiyorlar.Böyle olur olursa.Abdurrahim'in Fblilerin Bjkliler'in küfürü umrunda mı sence?

Yıllarca gönül verip çalıştığın camianın taraftarları sırf transfer yüzünden bu kadar ileri gitmesi bir problem.Bunun senin dediğinle pek alakası yok.Burada çok net kolektif bir sağduyu eksikliği var.Senin dediğini kabul edip bu tarz her olayı sineye çekersek bunun önünü alamayız,kaos olur,popülist kitlelere boyun eğmek zorunda kalır herkes.

Yanliz VAR ile dograniyorduk her maç. Bizimkiler ne zaman kayitlari aciklariz dedi, herifler bizi dograyamadi.

Yuzsuzler adaletli calininca kudurdu 2 haftadir.

Ben bu yil kendi adimiza Trabzon ve Rize maclarinin skoruna etki etti derim GS lehine hakemler . Bjk herzamanki gibi sonuca etki etmeyen basit hatalar icin aglamakla mesguller. Oysa ilk yaridaki macta 2 penaltimizi vermeyerek bizi dogramislardi asıl bjk macinda.

Ama bizim dograndigimiz maclar o kadar coktu ki.

Korkum seneye de bize karşı aleni mhk, tff, kuşkardeşler cephe alacaklardır. Cunku plan bizi bu yil da sampiyon yapmamakti, guzel guzel dogruyorlardi, ele gecirdigimiz kayitlar onlari durdurdu.

Seneye FT bizden gitsin diye cok ugrasacaklar. Simdiden dikkat.

Yanliz VAR ile dograniyorduk her maç. Bizimkiler ne zaman kayitlari aciklariz dedi, herifler bizi dograyamadi.

Yuzsuzler adaletli calininca kudurdu 2 haftadir.

Ben bu yil kendi adimiza Trabzon ve Rize maclarinin skoruna etki etti derim GS lehine hakemler . Bjk herzamanki gibi sonuca etki etmeyen basit hatalar icin aglamakla mesguller. Oysa ilk yaridaki macta 2 penaltimizi vermeyerek bizi dogramislardi asıl bjk macinda.

Ama bizim dograndigimiz maclar o kadar coktu ki.

Korkum seneye de bize karşı aleni mhk, tff, kuşkardeşler cephe alacaklardır. Cunku plan bizi bu yil da sampiyon yapmamakti, guzel guzel dogruyorlardi, ele gecirdigimiz kayitlar onlari durdurdu.

Seneye FT bizden gitsin diye cok ugrasacaklar. Simdiden dikkat.
O kayıtları açıklarız tehdidi boş olmadığını ispatlamış oldu açıkçası. O tehdit ile yöneticilik konusunda şampiyon olmamızı sağladı belkide.

Kaldiramiyorsa birakacak bu isleri, gitsin oyunculari opsun. Transfer isi cok ciddi bir istir, oyuncuya ikna etmek getirmek dogru sartlarda herkes yapamaz, apo zaten yapamaz ve yapmamali.

Ben olsam, Ajaxin yaptigi gibi eski oyuncumuzlardan birisine sportif direktorluk gorevine veririm. Marc overmars suan harikalar yaratiyor, marcel brands Psv de inanilmaz isler yapip, Everton boardunda suan.

Direk Sneijder veya Drogba otuturum ve birine sportif direktor yaparim.

hay yaşa. Burası babasının şirketi değil arkadaş. Nasıl iyi şey yapınca binlerce tebrik ve sevgi telefonu alıyorsan, kötü şeyler yapınca da her t
Romantizmle de psikopatlıkla hiç alakası yok.

Senin de son cümlende belirttiğin gibi tamamen anlık olaylara göre aşırı fevri davranılmasında,herkesin kendini kaybetmesiyle alakası var.

Küfür olur ama senin dediğin gibi olmaz.Mesela x partisinin liderini y partisine sempati besleyenler sevmeyebilir küfür edebilir.Bunda bir problem yok.Aynı şekilde Abdurrahim'e Fenerliler de sövüyor Beşiktaşlılar da.Adamı sevmiyorlar.Böyle olur olursa.Abdurrahim'in Fblilerin Bjkliler'in küfürü umrunda mı sence?

Yıllarca gönül verip çalıştığın camianın taraftarları sırf transfer yüzünden bu kadar ileri gitmesi bir problem.Bunun senin dediğinle pek alakası yok.Burada çok net kolektif bir sağduyu eksikliği var.Senin dediğini kabul edip bu tarz her olayı sineye çekersek bunun önünü alamayız,kaos olur,popülist kitlelere boyun eğmek zorunda kalır herkes.

ya ben tasvip etmediğimi belirttim defalarca. Sorun şu ki, bu ülkede her türlü manyak var. Bu MAKAMA GELMİŞ YÖNETİCİ BUNLARI BİLECEK!

benim bahsettiğim bu. Yeri gelir taraftardan dayakta yersin, küfür de. Burası babasının şirketi değil ki. Milyonlarca taraftarı olan bir takım.

Mesela ben yapamam yöneticilik. Ben kaldıramam. Ancak sen oraya talipsen kaldıracaksın!

Git Başakşehir gibi yöneticilik yap, hiç baskı hissetme mesela. Galatasaray'da isen her türlü manyakla uğraşmak zorundasın.

Bunun önüne geçmekte hele sosyal medya gibi yer varken bence artık mümkün değil. Keşke olmasa demekle olmuyor malesef.

KEŞKE ÖYLE ŞANSIMIZ OLSA DA, BİR ÇOK ŞEYİ DEĞİŞTİREBİLSEK..

Üst Alt