🎗Mustafa Cengiz - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

🎗Mustafa Cengiz

Ben tek kişiden bahsetmiyorum oradaki organizasyon dan bahsediyorum
Parası yetip bir ürün alanlada parası yetmeyip ölümüne seven destekleyen de aynı benim gözümde
Tribüncülük farklı olay iki Arkadaşınla gidip tribün yapamazsın
Orda çekmeden kafayı bulmuş bir oluşum dan bahsediyorum
Yurt dışı biraz daha bunların elit kısmı gidiyor daha sıradışı olanları

Babanız Galatasaray

Ben tek kişiden bahsetmiyorum oradaki organizasyon dan bahsediyorum
Parası yetip bir ürün alanlada parası yetmeyip ölümüne seven destekleyen de aynı benim gözümde
Tribüncülük farklı olay iki Arkadaşınla gidip tribün yapamazsın
Orda çekmeden kafayı bulmuş bir oluşum dan bahsediyorum
Yurt dışı biraz daha bunların elit kısmı gidiyor daha sıradışı olanları

Babanız Galatasaray

Parasi yoksa o tribunde bulunma hakki da yoktur , ne munferit taraftarin ne ua yim diyen birinin

Bugun sokakta ekmek alacak parasi olmayanlara bile marketler bir kasar ekmek vermez bedava

Orada kulup bir urun satiyor bilet olarak , koltuk ve bir sov sunuyor

Orada bulunmayi hakedenler bunun bedelini odeyenlerdir

O zaman herkes ua , mua olur , nasilsa bedeli yok , bedava bedava maca gider

Bu kabul edilebilir bir durum degil , zamaninda serdar bilgiliye , sonra aziz e bela oldu o takimlarin benzer taraftar gruplari

Ercan katilamiyorum , nedenine gelince

1 haftadir ispanya portekizdeyim , gitmeme vesile olan sey de GS nin porto maci .. bilete de para verdim , ucaga da , kalmaya da

Ben ne ic sahada kombine almayip belese yatiyorum , ne de deplasman yaparken kulupten beklentiye giriyorum

Buyur sana birinci elden ornek

Sinir bozucu birisi olsan da, zaman zaman uyuz hareketlerin ve bakis acilarin olsa da, senin iyi bir taraftar oldugunu düsünüyorum su gecen seneki IBB güzellemelerini göz ardi edersek.

Bunu nasıl veya ne zaman ele aldığın önemli
Stadda sinerji olayını bu gruplar üstleniyor
Bu grupları temizlemek öyle kolay değil
Ben veriyorum onlarda versin demekle olmuyor heleki Türkiye de
Bak ben bunları savunmuyorum olanları söylüyorum gözlemlerimi yoksa benim işim olmaz zaten
Görüyoruz görüyorum Apdulrahim hep maç önleri bunların olduğu bölüme gidip konuşuyor
Bu konulara tam vakıf birileri ile tartışmak daha iyi olur bence bu işleri bilen o grubun işleyişini bilen kişilerle

Babanız Galatasaray

Sinir bozucu birisi olsan da, zaman zaman uyuz hareketlerin ve bakis acilarin olsa da, senin iyi bir taraftar oldugunu düsünüyorum su gecen seneki IBB güzellemelerini göz ardi edersek.

Usta ben sporsever adamim , zamanim ve param var , evli degilim sabit bir isim de olmadigindan mobil insanim

Basaksehiri guzelledigim sey , o kadar seyirci ozurlu bir takimin , 3 buyugun kafasi pislikten cikmaz tartismalarla didisirken dogru yonetim anlayisiyla ortaya guzel yemek koyduguydu

Ardayi alana dek de bu fikrim surdu cunku denk ve hatta arti butce vererek senelerdir bir kac puan farkla zirvede dolaniyorlar

Seyirci yok , asiri maliyetli adam yok , varsa bile satislarla finanse edebiliyor , tam profesyonel sirket seklinde kulup

Bunun bu tarafini overim ,sehrimde de diye adamlari izlemeye gidiyordum , bu sene dusus yasayacaklar ve ts nin filan arkasinda kalirlarsa sasirmam

Ayrica ben ts fener macina trabzona , milli takim pesinde antalyaya eskisehire de gidiyorum , basaksehire cok gitmem kendi sehrimde olmasindandi , kombinesi de cekirdek parasiydi gecen sezon , belki surpriz olursa CL maclari izler demistim direkten dondu

Gelelim iyi taraftar olayina . Ben ortadan bir adamim , hakem degerlendirirken de , yonetim ve kulup meselelerinde de , hukuki olaylarda da

Ama katilimcilik acisindan usulune uygun sekilde benim kadar da bu kulubun ya da futbolun sporun pesinde olan 2 inci birisi yoktur

ua da cok GS li ise grup olarak alacak istanbul porto ucak biletlerini ucacak , tribun 30 euro idi , cekirdek parasi , sen bunlari vermeyip kulube el aciyorsan ben bu hususta saygi duymam ama bir tribun grubu varligi olduklarini da yadsimam

İkinci husus parası yoksa yasamasin parası yoksa yemesin içmesin stada gitmesin
Adamlar bir çalışma yapıyor ve bunun bir karşılığı oluyor nasıl iş hayatı böyleyse bu işlerde böyle
Adamlar gidip Twitter da face'de yada herhangi bir platformda beleş bilet kovalamiyor
Sen parayla alıyorsun bileti oda 90 dakika takımı desteklemekle
Adamın işi bu stad stad gezip takım desteklemek

Babanız Galatasaray

İkinci husus parası yoksa yasamasin parası yoksa yemesin içmesin stada gitmesin
Adamlar bir çalışma yapıyor ve bunun bir karşılığı oluyor nasıl iş hayatı böyleyse bu işlerde böyle
Adamlar gidip Twitter da face'de yada herhangi bir platformda beleş bilet kovalamiyor
Sen parayla alıyorsun bileti oda 90 dakika takımı desteklemekle
Adamın işi bu stad stad gezip takım desteklemek

Babanız Galatasaray

Zaten o yuzden bir istisna olarak mesajlarimdan birinde "en fazla istisnai olarak kisi basi 1 bilet" yazdim , bir karsilik olarak

Ama toplu bilet alip maca bilet gitmeyim sattiklarina cok kez tanik olduk

Bu yüzden hassazlasiyoruz zaten bedava alıp sattığı bilet için muhtemelen içinde Galatasaray li olmayanlarda vardır
Neyse bu konular benim çok entrese etmiyor ben staddaki atmosfere bakıyorum bu işlere yönetimler kafa yormali

Babanız Galatasaray

Cengiz: “Asla transfer olayının içine girmeyiz. Galatasaray bir Türkiye, bir dünya devidir. Sistemi oturtmak istiyoruz. Tüm karar ve yetki, çok değerli bir isim olan Fatih Terim ve ekibine aittir. Bunu onları eleştirmek için de söylemiyorum”
Kelime oyunlarıyla hedef saptırabileceğini mi sanıyorsun.. madem yetki Fatih hocada, adamın istediği forvet ve stoperler nerede arkadaş???
Bir de “eleştirmek için söylemiyormuş”.. ne sinsi bir adam çıktın sen yahu..
Hemşehri olarak hayal kırıklığım oldun maalesef..

transfer işini uzmanlarına bırak albayrak sadece yurtiçi işlere baksın floryada birliği sağlasın umarım uefa işlerini yoluna koyar borçları sıfırlar liselilerin kökünü kazırsın devre arasında hatalarını düzeltmeye başla başkan ..

Suçu hep başkalarına atıyor en sevmediğim insan türü kendi sanki sütten çıkmış ak kaşık seni liselilere karşı savunuruz ama yanlış sularda yüzme başkan.

Bu günkü haber fena, UEFA tekrar incelemeye almış Financial fair play dosyamızı. Tekrar görüşmeye çağırıyor Galatasarayı (santrfor bile almadı diyenlere)
Siz ne üfürükten sallayin yine
UEFA şartları yeniden revize edecek buna hakkı var
Muhtemelen sezon sonuna eksi 30 olan zarar maddesi bu yıl artiya cevirilecek
Ali Koç un dediği gibi şampiyon olsak bile büyük olasılık bunu saglayamacak ve men yiyeceğiz

Babanız Galatasaray

Üst Alt