Mustafa Cengiz‘den Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Cengiz‘den Açıklama!

Herkes bizimle uğraşıyor, bizi rahat bırakmayacaklar ne yazık ki.

Uzun süre şampiyon falan yapmayacaklar bizi..

Başkan üzerinden demiyorum ya her divanda biri çıkıp devlete laf çakıyor

Gereksiz işler bence orası siyaset kürsüsü değil,çok istiyorlarsa siyasete katılsınlar.Şimdi çıkar biri parti savunuculuğu yaptığımızı iddia eder.Orada birisi Chp,Mhp,İyi parti vs vs başka partilere de sallasa aynı tepkiyi veririm

Ondan sonra özgür ülkeyiz he canım he

Başkan üzerinden demiyorum ya her divanda biri çıkıp devlete laf çakıyor

Gereksiz işler bence orası siyaset kürsüsü değil,çok istiyorlarsa siyasete katılsınlar.Şimdi çıkar biri parti savunuculuğu yaptığımızı iddia eder.Orada birisi Chp,Mhp,İyi parti vs vs başka partilere de sallasa aynı tepkiyi veririm

Onları engelleyemezsin. Bizim divanın büyük çoğunluğu Galatasaray Lisesi mezunu veya olmasa bile çok iyi eğitim almış insanlar. Bu insanlar da aşırı Atatürkçü insanlar. Fenerbahçe orada öyle konuşur “Biz Atatürk’ün değerlerini taşıyan tek camiayız” falan ama işin aslı öyle değil. Genel kurulumuz aşırı derecede Atatürkçü. Aynı zamanda Süheyl Batum gibi eski CHP milletvekilleri de var. Hatta şimdi AKP’nin yalakçılığını yapan Adnan Polat bile zamanında İstanbul Büyükşehir Başkanlığı’na CHP’den aday gösterilmiş biri. Dediğim gibi adamların içinde beyaz Türklük akıyor ve AKP bunun tam karşısında bir ideolojiyi temsil ediyor. Orada olmazsa sosyal medyada dile getirecek dediklerini. Fark ne? Atıyorum “Doğukan Tevfik Meriç (Galatasaray Divan Üyesi) Mustafa Kemal Atatürk düşmanlarına bir er ya da geç tarihi bir ders vereceğiz. Hükümet Atatürk’ü unutturmaya çalışıyor.” yazmakla çıkıp divanda söylemek arasında hiçbir fark yok. Sosyal medyanın olduğu bir yerde artık kimse kimseyi susturamaz. Olmadı gider yurtdışına kaçar oradan yazar istediğini. Sen de VPN ile bile olsa okursun veya izlersin adamın veya kadının söylediklerini.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray politik görüşlerin üzerinde duran bir STKdir. Bircok siyasi goruslu insani icinde barindiran, lakin temel gaye ve paydesi sari kirmizi olan bir topluluktur. Kimsenin Galatasarayi bir politik ideoloji kalibina sokmaya hakki yoktur. Bunun altinda ezilir.

Hal boyleyken hicbir politikacidan medet ummamalıdır. Sadece devlet struktur ve konjunktur geregi devletin basında kim/hangi hükümet varsa, onunla sıcak iletişim içinde olmalidir Galatasarayin faydası için. Devlet baskanlari ve hukumetler degisir, lakin Galatasaray herzaman var olacaktır.

Mustafa Cengiz: "Emlak Konut'la görüşmeler devam ediyor. Çözüm yolu arıyoruz. Kemerburgaz'da bize verilen arazi sakat. Sanki Kemerburgaz boş da Galatasaray gitmiyor, gibi bir algı yaratıldı."

dediğim gibi çözülür iş

Üst Alt