# Mustafa Pektemek | Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Pektemek | Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Mustafa Pektemek

Gençlerbirliği-Fenerbahçe maçında Gençlerbirliğili oyuncuların orta saha çıkmakta zorlandıkları anda attıkları bütün uzun topları alıp takımını atağa kaldıran isimdi.Ben oyun tarzını A.Carrol'a benzetiyorum.

Aynen Aynen

Bu adam alınmalı

Takasta kullanılacak adam cok

Mustafa Pektemek,Olcan Adın,Orhan Şam,Serdar Kesimal şu 4ü dışında anadolu takımlarından oyuncu almamak lazım

Adnan Polat'ın yerli transfer prensibi ilgilendikleri futbolcuyla Beşiktaş ve Fenerbahçe'de ilgileniyorsa transferden çekilirlermiş.Mantığa gel.

Bi kaç maçına rast geldim teknik bir futbolcu.Birazda fizik olarak güçlense Türk futbolu iyi bir forvet kazanır.

mevlütmü pektemekmi derseniz mevlüt derim pektemeği hiç izlemedim çünkü birde stancuyla vs karşılaştırmanın anlamı yok koskoca GS da Sağlam 3 tane santrafor olmalı 6 2 2 diye birşey var kalsın stancu zararı yok

diyosun ya adnan polat gitti onun yarattığı bu kaosu 2 yıldır oynanan futbolun yarattığı psikolojiyi diyorum nasıl atcak bu taraftar üstünden?

eger gerekli hamleler yapıldıgı gorulurse,taraftarda "evet bu yonetım takımı toplamak ıcın elınden gelenı yaptı" fıkrını olustursun yeter.

sonra bızde bıraz hosgorulu olmalıyız tabi.

cogu transferı koca yaz yetıstıremeyen,keitayı yollayıp pıno yu alan bır zıhnıyetten bahsedıyoruz dogru soluyorsun.ve de sampıyon olacagımızı ıdaa eden bır adamdı.ne diyelim o da ettiğiini bulur inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt