Mustafa Reşit Akçay'dan Canlı Yayında Devlete Çağrı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Reşit Akçay'dan Canlı Yayında Devlete Çağrı!

yapması ve yapılması gereken herkesin TL ile maaş aldığı Türkiye mizde futbolcu zümresinin da dolar veya euro değil TL ile maaş prim vs almasını sağlamaktır...şu vesile ile yerli yabancı tl ile maaşa çevrilirse biter bu illet çifte standart!

@Danyal Artemis

''Devlet halk içindir, zararım dokunmadığı müddetçe istediğimi söyleme ve eyleme geçirme hakkım var. Sen (devlet) benim can ve mal güvenliğimi sağla, onurlu bir yaşam sürmemi garanti altına al ya da bunun için uğraş kafi, beni sevmesende olur''

Demiş sanırım, bilmem katılır mısın arkadaşa ?

Son düzenleme:
143165.jpg
​​

Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Karabükspor maçının ardından ülkedeki ekonomik krizle alakalı devlete çağrıda bulundu.

Osmanlıspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Karabükspor maçının ardından yayıncı kuruluşa çok ilginç açıklamalarda bulundu.

Ülkenin bulunduğu ekonomik koşullara dikkat çeken Mustafa Reşit Akçay, şunları söyledi:

"Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Bütün siyasetçilerden ve devlet nezdindeki kişilerden özür dileyerek söylüyorum ki, devletim benden gelsin 20 bin dolar asın. Vergi dairesinden bir adamı yollasın, ben paramı vereyim. Bu parayı devletimiz 10 yıl sonra bana mı yoksa çocuklara mı öder fark etmez. Böylelikle belki ekonomik krizden kurtuluruz. Bunu da sakın nezaketsizlik olarak algılanmasın. Çok özür dileyerek söylüyorum" ifadelerini kullandı.
200k alalım hocam 20k dişimizin kovuğuna yetmez

Dünyaca ünlü bilim adamlari bile ''devlet'' tam ne oldugunu anlatamazken GSC'de devlet nedir sorusunuz ben biliyorum diyenler var ya :asd:

İnce bir laf sokma mı var diye 100 defa okudum metni ama tam bir çomar açıklaması olduğuna kanaat getirdim.

Üst Alt