# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

Cevap: Elvir Bolic:"Pjanic, Galatasaray’a çok faydalı olur"

2si de aynı ülkenin topçuları misimoviçe sormayacak mıdır bu adam galatasarayı o da anlatacaktır olumsuz görüşleri nasıl alakaya maydanoz diyorsun!

Misimovic'in sıkıntısı Galatasaray ile değil Hagi ileydi.Kendisi ayrıldıktan sonra da birkaç kez söyledi Galatasaray'a gittiğime pişman değilim diye.

Lincoln gibi deplasmanlarda kılım döndü diye kız gibi oynamıyorum diyecekse gelmesin :D

Kardes benim her dedigim mantiklidir. En manasiz gibi duran düsüncem bile irdelendiginde mantik bulunabilir. Oyuncular hakkinda yaptigim yorumlari, kurdugum kadrolari bir takip et, hepsi takimin daha iyi olmasi adina.

Bosnalı gördükçe Misi'den başka bir şey gelmiyor aklıma, adam gibi şans vermeden harcadık elemanı çok yazık oldu.

Cevap: # Mustafa Sarp | Transfer Haberleri

SARP eğer takımda kalırsa, gelecek sene kim gelirse gelsin bu adam yine oynar agalar. Cambiasso falnda gelse onlara birşey olur bu adam banko 11 oyuncusu olur. Söyliyim. Hala burada durması bile ilginç...

Müthiş olurdu,keşke alabilsek ama inanmıyorum yüklü bir bonservis parası verebileceğimize

Lyon anasını satar yeterki parayı ver, ama böyle yetenekli genç oyuncu için dünyaları ister.

Üst Alt