Mustafa Sarp'a taraftardan tepki - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

Cevap: Mustafa Sarp'a taraftardan tepki

Mantık hatasına düşmeyin ve konuyu uzatmayın Neticede dünyanın en nankör sporu ile ilgili vefa beklemeyiniz ki profesyonel anlamda vefa olmaz zaten. Futbolda sadece iyi olduğunda takdir görür ve alkışlanırsın

yetmez bunu,bunun gibileri ve bunları buraya getırenlerı ıslıklamaya devam

Ibrahim amacin nedir bilmiyorum ancak milletle zitlasmayi gerekli gormen garip geliyor.. Oncelikle kimse sadece mustafa ile ugrasiyor degil ,gecen fener macinda da ayhan yuhlandi , barisin ya da digerlerinin de yuhlandigi da gercek , arda da cok tepki gordu. insanlar artik sunu anladi , tamam yonetim ,t.d filan oldukca hatali , ama onlar cezalarini ibra olmamakla ,kovulmakla filan oduyorlar , hic degilse bir hamle oluyor , ama futbolcular atmislar imzalari saltanat kurmuslar , dokunulmaz gibiler . gonderilmek istendiklerinde hemen sozlesmem var diye yirtiniyorlar .. klubun beceriksiz yoneticilerinden faydalanip da saglam sozlesmeler yapan bu ve benzeri kalibiyetsiz adamlara karsi onlara hic zarari dokunmayan 15 saniyelik yuhalama da olamayacaksa ne olacak ?

taraftarin elinde sozlesme fesih yetkisi yok , e tas atacak halleri yok , florya da basilmasini savunacak degiliz , tek tepki mecralari stadyum ,onu da islikla yuhlama ile yapiyorlar .. bu kadar temiz is olmamali bu futbolculuk , sen 2 milyon lira para kazan , sezon boyu 34 macin yarisinda ya oyna ya oynama , o 17 tane 90 dakikacik icinde basarisiz ol , bir de uzerine 15 saniye isliga burda cikip tepki gosterin .. olur mu boyle bir sey ?

t.d de isliklandi gonderildi , onlari gunah kecisi ilan eden yonetim de bedelini odedi , ama yonetim fahri bir is , para kazanilmiyor , baska edinimleri olsa da futbolcular gibi kazanilan bir para yok , bunlar hep kazaniyor , hem de beyfendiler sohretli , cok hukuka bagli , ama is yapmaya gelince kendilerini senelerdir destekleyen taraftara en ufak bir karsilik verdikleri yok

yapma ibrahim , yanlis mi soyluyorum ,sen okuyup da gel kendin degerlendir yazdiklarimi

Ben su mantik ile yaklasiyorum olaya... Ne Taraftarin Maç esnasinda Futbolcuyu yuhalamaya hakki vardir nede olaki Taraftar basarisiz sonuçta böyle olasi Bir Yuhalamada Futbolcunun küsmeye hakki vardir çünki Futbolcu bu isi gönüllü olarak yapmiyor.. 7 sülalesine yetecek kadar Para aliyor...

Hasan Şaş'ı da ıslıklayıp utanıp gitmesini sağlayan zihniyetin açıklayacağı birşey olamaz. Yanlış yerde arıyorsunuz çözümü. sonucu 4 yıldır olanlar.

Hasan Sas, Hagi, Bülent Korkmaz... Bunlar yuhalanirken Galatasaray Taraftari Fenerbahçelesmenin ilk adimini atmisti zaaten... Hasan Sas Galatasaray ugruna göz yasi dökmüs adam..!! Hasan Sas yuhalanirken, Taraftarin birisi Kafasina Telefon ile vururken ben bittim ve Utandim...!!!

Ben su mantik ile yaklasiyorum olaya... Ne Taraftarin Maç esnasinda Futbolcuyu yuhalamaya hakki vardir nede olaki Taraftar basarisiz sonuçta böyle olasi Bir Yuhalamada Futbolcunun küsmeye hakki vardir çünki Futbolcu bu isi gönüllü olarak yapmiyor.. 7 sülalesine yetecek kadar Para aliyor...

Hasan Sas, Hagi, Bülent Korkmaz... Bunlar yuhalanirken Galatasaray Taraftari Fenerbahçelesmenin ilk adimini atmisti zaaten... Hasan Sas Galatasaray ugruna göz yasi dökmüs adam..!! Hasan Sas yuhalanirken, Taraftarin birisi Kafasina Telefon ile vururken ben bittim ve Utandim...!!!

Sarp'ın yuhlanmasına Hasan Sas örneğini mi veriyosun :) Sarp ulan bu Sarp. Bank Asya düzeyinde futbolcu.

Taraftar Zihniyeti... Baslarda Fenerbahcelesiyoruz Taraftar olarak demistim.. Düsün yani, Hasan Sas gibi degeri Yuhalamak baska neye benzetilir..?

Hasan Şaş'ı yuhalatan da Bülent Korkmaz'ın hatalarıydı. Kendimiz bitirdik kendimizi. Şu saatten sonra da aman Sarp'ı ıslıklamayalım aman Ayhan'ı ıslıklamayalım demenin bi anlamı yok. Bu oyuncuların yüzü artık eskidi. Gitmeliler

Mustafa Sarp da küsmüş seneye Atletico Madrid'e transfer olacakmış.

fenerlilesmek lafi suistimal ediyor , turkiyede her dogruyu GS lilar yapacak her fb linin yaptigi da yanlis olacak diye bir sey yok .. fb lilerin asiriliklarini tasvip etmek mumkun degil ,guiza ya da umit ozat gibi kisilere haketmedikleri tepkileri gosterdikleri de dogru , herkese ona buna yatiyor diye simarik simarik konustuklari da , herkesin gordugu hakem rezilliklerini kendilerine yontmalarini da..

AMA !

fb camiasinin olaylara tepkileri ile bizim klubun durumunu beraberce dusundugumuzde , cok etkisiz tepkisiz kaldigimiz , is bilmez oldugumuz apacik ortada .. bu hakem yuhalamaktan arazi kapatmaya , hukumetle gecinmekten ic birlikteligi saglamaya dek dayaniyor ..

buradan hareketle oyuncunun olabilecegin en iyisini verme zorunlulugu var .. ben sunu diyorum , oyuncular kalitesiz ama 14 uncu olacak kadar degil .. hic bir oyuncunun hedefsiz kaldik diye ustlerine haftada bir sorumluluk dusen 90 dk dan kacma luksu yok .. sanki bu amacsizca oynadiklari maclar icin para almiyorlar gibi bir hava estiriyorlar

ben eminim eger turk futbolcular onderliginde bir birlik olunsaydi bunca t.d ve yonetim hatalarina ragmen bu takim bu siralarda dolasmazdi .. belki fb ,ts gibi tepede olamazdik ama suan uefa kovaliyor olabilirdik. simdi biz bu kadar bizi alasagi etmis bir grubu mac disinda bir yerde gormuyorken neden stadyumda tepki ile selamlamayalim ? bunun ayibi yanlisi yok . cunku alternatifi yok , kuzu kuzu katlanalim o zaman bize verilenle , bu mu olmali

Üst Alt