Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru

Cevap: Mustafa Sarp ve Serkan Kurtuluş Orduspor'a Doğru

Yazik olacak Orduspor'a..

Mustafa Sarp reis kollarimi acaydim gitme diyeydim :sad007:

Sinan ve Musanın alınma ihtimaleri buyuk mu hocam sen bilrsin , Musaya şans vermeden umarım yolanmaz.
Asıl onlarla her konuda anlaşılmış. Sarp ve Serkan içinde sadece oyuncuları ikna etmek kalmış.4'lü pakete bir miktar bonservis verecez..Şunu söylim Sarp'ın onbiri hatta serkan'ın onbiri bile garanti değil.Sağlam yabancılar gelecek. İsveçten bir türk gelecekmiş.Sağ beke,

Sarp mersine söz vermişdi.İnşallah bize gelmez.

noldu be tüm alt yapıdaki yeteneklerimizi her zamanki gibi bedavaya dağıtıyoruz.......

Asıl onlarla her konuda anlaşılmış. Sarp ve Serkan içinde sadece oyuncuları ikna etmek kalmış.4'lü pakete bir miktar bonservis verecez..Şunu söylim Sarp'ın onbiri hatta serkan'ın onbiri bile garanti değil.Sağlam yabancılar gelecek. İsveçten bir türk gelecekmiş.Sağ beke,

Sarp mersine söz vermişdi.İnşallah bize gelmez.

Bi tek Musa İçin içim acıdı biraz ama demek Fatih hoca yetersiz buluyor Musayı .

Cevap: Mustafa, Serkan, Sinan, Musa Orduspor'a Doğru

allahına kurban orduuuuuuuu

:uyy::uyy::uyy::uyy:

ulan bunlar gitsin transfer felan istemiyorum o kadar diyorum

musa ön liberoya monte edilebilir aslında ama birde ceyhun var tabi 1 sene daha kiralayalım iş var o çocukta

Programı izliyordum;)

Sinan Osmanoğlu ve Musa Çağıran için Galatasaray ve oyuncularla anlaşmışız.

Sarp ve Serkan kurtuluş içinde Galatasaray ile anlaşmışız. Oyuncuları ikna etmeye çalışıyormuşuz. Sarp ile Volkan Ballı , Serkan ile Yönetim görüşüyormuş.

Galatasaray'dan bu 4 oyuncuyu paket yaparak alacakmışız. Birazda bonservis parası verecekmişiz.

Başkan Sinanı birkaç defa izlemiş.Çok beğenmiş.Onda sorun yok.

Noldu Emrah dün yok öyle bişey diyodun :D Sinan Osmanoğlu bonservisle verilir mi yahu. Musa Çağıran gidebilir ancak biz 1 milyon euro ya aldık. Kaça vericez bakalım.

niye genç oyuncular şans verilmeden gönderilir hiç anlamıyorum.cumhur gitti,musa da gidici daha bunlar taze örnekler.bunlar gibi :(kaç tane geldi gitti yazık.

Bizim yönetimden büyük bonservis beklemeyin taş çatlasa 4'üne 750 VEYA 1M verirler.

Sarp bence gelmez..Umarım ikna edemezler.Benim bildiğim mersine sözü var.

Musa ve Ali Camdalı, Sarp'ı her türlü katlar.Ali oyunu çift yönlü çok iyi oynuyor.Bizde Musa Çağıran ve Ali Göbeği lig için çok iyi olur.Zaten etkili 10 numara gelecekmiş.İrfanla dönüşümlü oynarlar.

Bizim yönetimden büyük bonservis beklemeyin taş çatlasa 4'üne 750 VEYA 1M verirler.

Sarp bence gelmez..Umarım ikna edemezler.Benim bildiğim mersine sözü var.

Musa ve Ali Camdalı, Sarp'ı her türlü katlar.Ali oyunu çift yönlü çok iyi oynuyor.Bizde Musa Çağıran ve Ali Göbeği lig için çok iyi olur.Zaten etkili 10 numara gelecekmiş.İrfanla dönüşümlü oynarlar.

Yahu boşver orduyu sen 20 senedir yoktu zaten :D

Üst Alt