Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti"

Cevap: Futbolcular Rijkaardı Sattı

Aman Allah'in bu nasil baslik böyle ? Yakinda filmi çikar ve yönetmeni ben olurum. "Oyuncular Rijkaard'i satti" :asd:

Frank Rijkaard'ı gönderip, ne olursa olsun kontratının sonuna kadar beraberiz demeçleri verip, hatta sözleşme yenilemeyi düşündüğünü söyleyenler, bugün Hagi'yi getirerek gerek Rijkaard'a, gerek Hagi'ye, gerek Galatasaray kulübü ve taraftarlarına ihanet etmiştir.

Geldiği ilk günden beri istediği transferleri yapmayıp, ''karamürsel sepeti'' gibi 'aldık-tutmadı' felsefesiyle futbolcu alıp yollayan bir zihniyet, kesinlikle tarihte yer tutamaz, tutmayacaktır. Bu karanlık tabloya göz yumanlar, anlık skorlara yenilenler de bu ihanetin baş mimarlarıdır.

Revizyon yapabilmek için, ilk öncelikle revizyonu yapacak kişinin istediği kadroya ulaşması gerekir. Yönetimin değil, teknik heyetin istediği kadroya tabiki. Ama görünen o -ki, hala iki adaş ellerini kollarını sallayarak dört nala istediği gibi koşabiliyor. Bugün imza töreninde, görüldüğü üzere gün ve gün Hagi'den başarı bekleyenler var. YAPMAYIN, kendinizi kandırmayın çocuklar.

Gittiler işte, lanet olsun. Bu şekilde yönetilmeye, kollarını bağdaştırıp, cebinde biraz parası olduğunu zannedip kendini profesyonel sanıp, tamamen amatörce iş yapmalarına lanet olsun.

Karakter, insanın vücudunda vardır. Ruhunda değil.

Rijkaard hiçbirşey söylemeden gidecek görürsünüz,o böyle ucuz adam değil,o oyuncular Hagi'mizi harcayamazlar artık hiç kredileri yok..

Mustafa Yücedağ Ntvspor'a Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray'da görevine son verilen Frank Rijkaard'ın yardımcısı Mustafa Yücedağ, bazı futbolcuların takıma ve Rijkaard'a ihanet ettiklerini söyledi.

mustafa3_FCJPP.jpg

Görevine son verilen Frank Rijkaard'ın yardımcısı Mustafa Yücedağ, NTV Spor muhabiri Aykut Yıldırım'ın sorularını yanıtladı. Takım içerisinde bazı futbolcuların takıma ihanet ettiğini söyleyen Üstündağ, transferlerin de Rijkaard'ın bilgisi dışında gerçekleştiğini belirtti.

Mustafa Yücedağ NTV Spor'a konuştu

Galatasaraylı bazı oyuncuların takıma ve Rijkaard'a ihanet ettiğini söyleyen Yücedağ, "Bu futbolcular galiba Galatasaray'da oynadığının farkında değil. Galatasaray Kulübü dediğin zaman duracaksın. Saha içerisinde Rijkaard'ın söyledikleri yerine getirilmedi. Savaşmadılar ve her maç böyle devam ettiler" dedi.

Futbolcuların oynadıkları futbolla teknik heyeti istemediklerini gösterdiğini belirten Mustafa Yücedağ, "Bir antrenörü yollamanın da bir üslubu vardır, sen ekmeğini Galatasaray Kulübü'nden kazanıyorsun. Rijkaard için değil Galatasaray için oynuryosun. Galatasaray'a zarar veremezsin" şeklinde konuştu.

Yapılan transferlerin de teknik direktör Rijkaard'ın görüşleri doğrultusunda yapılmadığını belirten Yücedağ, "Benim Rijkaard'a verdiğim liste Rijkaard'ın hoşuna gitti ancak yönetim bu oyuncuların alınmasına izin vermedi. Transferler kulüp tarafından yapıldı. Yapılan transferlerin isimleri ise benim gördüğüm kadarıyla Rijkaard'ın listesinde yoktu" ifadelerini kullandı.

https://www.ntvspor.net/videogaleri/futbol/7222/mustafa-yucedag-ntv-spora-konustu/1

Cevap: Mustafa Yücedağ Ntvspor'da

Beni televizyon başına geçirecek kadar kıymetli şeylerden bahsedeceğini sanmıyorum. Birileri daha sonra özet geçer elbet.

Ntvsporu izleyemiyoruz Yurtdisinda zahmet olmazsa özet gecerseniz sevinirim arkadaslar.

Mustafa Yücedağ'ı yönetim sonradan getirmişti değil mi ?

Bence gerçekleri açıklayamaz.

Üst Alt