Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti" - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti"

Cevap: Mustafa Yücedağ: "Bazı futbolcular takıma ihanet etti"

Mustafa yücedağ saçmalaya başladı, "artık hocalık yapmıcam, araştırmacı gazteci olcam" dedi

Mustafayla dalga geçtiler full aman ya cılkı çıktı.. Ne güzel kadıköyden puan almıştk ortam ne hale döndü :D

Mustafa bundan sonra araştırmacı gazeteci olcakmış. Birilerinin foyasını ortaya çıkarcam dedi. :asd:

sana ne neeskens ve rijkaard niye daha gitmedi ve kaliyor lar diye ? manyak mi ne bu uzayli ve eski manyak hakem ?

bit yavruları Neskeens ilede dalga geçiyorlar

Bu kadar futbolun konusulmadigi baska bir futbol programi yoktur herhalde. Hayatimda izlemedim, demin verilen linki actim, Adnan Sezgin ne diyor diye merak edip. Bir daha da izlemeyi düsünmüyorum, da siz niye izliyorsunuz beyler? Size de yazik. Bu ülkede futbolu, futbolun güzelliklerini konusan, daha medeni ve bilgili insanlarin bulundugu programlar da var. Gercekten.

Ya it misiniz nesiniz ? Rijkaard ve Neeskens ilen dalga geciyorlar, onlar sizden daha serefli ve hayatlari basari ilen gecmis, iki tane sike hakemi var, ve 2 tane eski yamuk futbolcu üstüne de uzayli

Erman ile Gökmen'in kafaları tutup tokuşturarak morartıcaksın. Sonra kim nereye düşmüş, çarpmış anlayacaklar.

Neeskensle hepsi bir olsa futbol konusamaz ezikler utanmadan dalga geciyorlar.

Futboldan başka herşey var lan bu salak programda.

Ahmet çakar güya laf atıyor Rijkaard'a hass. lan diyorum buradan kendisine. Kafası güzeller.

Üst Alt