muzaffer sutcuoglu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

muzaffer sutcuoglu

KRAL

QPFvMt0KyR1hi4S5ZlIW-0.jpg

:005:

Muzaffer Sutcuoglu renkdaş bi anını anlatta dinleyelim

-Tapatalk-

Yine gecen bir olay oldu :D

Gecen Havaalaninda bir calisandan yardim istedim bavullar icin.
Gelmis bana diyor ki, bu benim isim degil, yardim etmem. Tam tamina 1 tane esya icin, bende sinirlendim sak diye yapistirdim tokati :D
Sonra gelmis beni sikayet etmeye kalkiyor, sonucta ben grup yöneticisiyim
Aslinda benim de isim degil, ama yardim olsun diye yapiyorum. Bir bana bak birde baskalarina

Gelmis bana diyor ki, bu benim isim degil, yardim etmem. Tam tamina 1 tane esya icin, bende sinirlendim sak diye yapistirdim tokati :D
Aslinda benim de isim degil, ama yardim olsun diye yapiyorum. Bir bana bak birde baskalarina
Şikayet edebildi mi peki renkdaşım çapulculara fırsat verme bas tokatı gitsin

valla allah korumuş muzaffer kardeşim

Muzaffer Sutcuoglu ve Anıları isminde bir başlık olmalı forumda orada paylaşmalı bizimle anılarını ve başına gelen olayları

-Tapatalk-

Muzocum kendine dikkat et. Gün geçmiyor ki sana karşı bir kalkışma olmasın. Ama bu vahim ve iç titreten olaylar karşısında her defasında dim dik ayakta durabilmen ve gereken cevabı verip adımlar atman buradaki herkes tarafından takdir ediliyor şüphesiz. Bunu unutma ve desteğimizi hissederek hareket et hep.

Üst Alt