Muzur Riera - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Muzur Riera

Cevap: Muzur Riera

Yazın Türkçe öğrenicem dedikten sonra tepem attı benim,isterse 100 maç süper oynasın nefretim bitmez bu adama.Yönetimin de hatası büyük yazdım zaten yukarıda tam bir rezillik bu transfer.

ilginc.

topcunun aldıgı para hic umrumda olmamıstır, verilen bonservis umrumda olmustur fakat sadece topcunun niceligi beni ilgilendirir. sen niye aldıgı paraya bu kadar takıksın ki ? nefretim bitmez nedemek yheani.

ilginc.

topcunun aldıgı para hic umrumda olmamıstır, verilen bonservis umrumda olmustur fakat sadece topcunun niceligi beni ilgilendirir. sen niye aldıgı paraya bu kadar takıksın ki ? nefretim bitmez nedemek yheani.

Takımda neredeyse hiçbir şey yapmayan ve buna rağmen en yüksek ücret alan oyuncu.Kim takmaz ki bu adama.Bir maç sol beke alternatif oldu diye her şeyi silecek miyiz yani?Sadece bizim milletimizde vardır herhalde bu.

Takımda neredeyse hiçbir şey yapmayan ve buna rağmen en yüksek ücret alan oyuncu.Kim takmaz ki bu adama.Bir maç sol beke alternatif oldu diye her şeyi silecek miyiz yani?Sadece bizim milletimizde vardır herhalde bu.

Riera'yı kadroya almadı hoca yoksa cıktıgı hangi macta cok kotu oynadı dediniz ki ? her oynadıgı macta biseyler yaptı. sadece aldıgı para yuzunden millet ondan Ronaldo olmasını bekledi. ben beklemedim.

Sadece bizim milletimizde olan birşey daha bilmek istiyorsan söyleyeyim: Zırt bırt topçuların aldığı parayı eleştirmek :icon_twisted:

iyi ozaman Ceyhun Gulselam'dan da nefret et ? bosuna para alıyo o da senin mantıgına gore ztn.

Günümüzde futbolcular zaten çok para alıyor bu ayrı bir tartışma konusu.Ben bundan bahsetmiyorum.

Dediğine gelirsek Ceyhun yedek ve de skoru korumamız gereken maçlarda elinden geleni yapıyor.Futbol piyasasına göre aldığı para çok değil.

Ha bir Sabri dersin o ayrı.Sabri'den de nefret ediyorum.O da Riera gibi.Bütün yaptığı o yapmacık hareketleri sırf takımda kalmak için yapıyor.

Günümüzde futbolcular zaten çok para alıyor bu ayrı bir tartışma konusu.Ben bundan bahsetmiyorum.

Dediğine gelirsek Ceyhun yedek ve de skoru korumamız gereken maçlarda elinden geleni yapıyor.Futbol piyasasına göre aldığı para çok değil.

Ha bir Sabri dersin o ayrı.Sabri'den de nefret ediyorum.O da Riera gibi.Bütün yaptığı o yapmacık hareketleri sırf takımda kalmak için yapıyor.

Batman Petrolsporlu olasım geldi allah aşkına sus.

A-Team Horn for German/Austrian Truck Simulator - YouTube

[video=youtube;b5iWsqyLoeI]https://www.youtube.com/watch?v=b5iWsqyLoeI[/video]

Kendine güveni bi gelse eski günlerine dönecek de, biraz daha oynaması lazım..

Riera'yı çok sempatik bulduğumu hep söylemişimdir şampiyonluk kutlamalarında falan :D

Aslında oturup konuşulup maaşı düşürüldü 10 numara yedek topçu bence.

Takımda tekniği en iyi olan adamlardan birisi, kanatta iyi bir yedek olabilir, feda yaparsa 10 numara olur :)

Üst Alt