Nagatomo Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nagatomo Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda ki ergenler bu kadar eleştirdiğine göre bizim için harika 1 transfer olacak demek ki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

La bu herif cidden kötü hemen transfer olsun çamurdan olsun ekibi savunmaya geçmişte geldikten sonra sövmeye başlarlar

Kiralik transferler seni borc batagina sokmaz.

Verimde alirsan kârli is olur.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet bu kiralık doğru. Genel anlamda o paraları yapmayacak adamlara dünyaları bayılıyoruz.

Bu herife bile 6 ay için verilen 1 milyon çok para, bence çöpe atılmış para. Çünkü vasıfsız bir eleman.

Verim alırsak karlı iş olur doğru da 10 tane yetersiz adamın en fazla 1 tanesinden falan verim alırsın, bu resmen kumar.

Sol bekte Latovlevici oynuyorken, nefes alıyorsa gelsin modundayım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet bu kiralık doğru. Genel anlamda o paraları yapmayacak adamlara dünyaları bayılıyoruz.

Bu herife bile 6 ay için verilen 1 milyon çok para, bence çöpe atılmış para. Çünkü vasıfsız bir eleman.

Verim alırsak karlı iş olur doğru da 10 tane yetersiz adamın en fazla 1 tanesinden falan verim alırsın, bu resmen kumar.
O kadar vasifsiz da degil ya. CL de 2 macini izlemistim. Verdigin gorevi harfiyen yapar ve yorulmak nedir bilmeyen bir futbolcu olarak aklimda kalmis.

Latovlevici'yi artik tanrilara kurban edebiliriz gerek kalmadi diye dusunuyorum.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç izlemişliğim yok,forumun yüzde doksanının da izlemişliği yoktur varsa da maksimum 2-3 maç.O yüzden peşin hükümlü yorumlar yapmak yanlış bana kalırsa.

Latoleviciden kötü çıkmazsa iyi ben bu kadar boş transfer görmedim ulan interin 4.solbekimidir sağbekimidir nedir onu gidip alıyorlar linnesten ne farkı var simdi bunun biri anlatsın

Uluslararası tecrübesi var ve Milli Takımda daha iyi performans sergiliyor (daha çok önemsiyordur da bence).
Dünya Kupası için hazır olmak isteyecektir; disiplininden ve özverisi sorgulanmaz.
Defanstan oyun kuran bir bek olur. İki ayağını kullanıyor ve önündeki adama isabetli pas verebiliyor.
Defansif olarak sıkıntılı sanırım. Boyu ve gereksiz hatalarıyla gündeme geldi.

Transferin son gününde, bu ekonomik durumda ancak bu kadar olur. Hemen kötü eleştiriye başladınız. Adam senelerdir İtalya'da İnter 'de oynuyor, boş adam olur mu hiç. Sezon sonuna kadar idare eder. Burası TSL beyler, H.A. Kaldırım, Köybaşı'nın sol bek olduğu ülkede ne bekliyordunuz....

37 yasinda, kac aydir futbol oynamiyan, hizini kaybetmis, kondisyonu yetersiz adami istiyorsunuz ama her mac oyniyan, belirli bir standard yakaliyan adami istemiyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt