Nasıl Besleniyorsunuz ? Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nasıl Besleniyorsunuz ? Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz ?

Cevap: Nasıl besleniyorsunuz ? Kendinizi nasıl hissediyorsunuz ?

Dengesiz beslenen arkadaşlar...

Dengesiz beslenmek, kanser açısından sigaradan daha fazla risklidir. Ayrıca dengesiz beslenmek şu anki kilonuz ne olursa olsun, ileride potansiyel obezite hastası olmanız için önemli bir adımdır.

Günlük protein, karbonhidrat ve yağ alımınızı kontrol altında tutmalısınız.

Dengeli beslenmek sabah, akşam yeşillik yemek anlamınada gelmiyor. En azından konstantre ürünler kullanabilirsiniz.

Mesela protein tozları. Ülkemizde kötü algılanan bir ürün olmasına karşılık bu tozlar, yurt dışında kanser hastalarının tedavisinde kullanılıyor. Hatta Amerika ve Avrupa ülkelerinde normal bireylerin tükettiği kek, pasta gibi ürünlerin içerisine ilave edilerek günlük yeterli protein ihtiyacının giderilmesi sağlanıyor.

Bu ayrıntıları unutmayalım. Şu an yaşınız genç ve metabolizmanız hızlı. Bu durum sizi yanıltmasın. Sorunlar 30 dan sonra başlıyor...

Herkese sağlıklı günler.

Emir hayırdır ne oldu :D

kendimi kotu hissediyorum bu ara, bi kac aydır rezalet beslendim. REZALET yani, sabah kalkar kalkmaz patates kzartması fln yiyordum, sıfır sebze, sıfır meyva, sıfır su, ve gunde3 lt kola fln, sigara &rock muzik ve cok hareketsizdim. zayıf olmama rağmen vucudumda bir b*klar oldu. stres falanda cabası sanırım. beslenmenin onemini gerektigi gibi kavrayamamısız anlasılan.

Evlenene kadar hem dengeli besleniyordum,hergün spor yapiyordum,simdi ne bulursam yiyorum.

Çaydan uzak durmamız lazım demir eksikliği yapıyor olmuyor çay cazip geliyor

süt içmemiz lazım çay süte galip geliyor

çay la süt karışmıyor

şaştım vallahi.

kendimi kotu hissediyorum bu ara, bi kac aydır rezalet beslendim. REZALET yani, sabah kalkar kalkmaz patates kzartması fln yiyordum, sıfır sebze, sıfır meyva, sıfır su, ve gunde3 lt kola fln, sigara &rock muzik ve cok hareketsizdim. zayıf olmama rağmen vucudumda bir b*klar oldu. stres falanda cabası sanırım. beslenmenin onemini gerektigi gibi kavrayamamısız anlasılan.

İmamın 4 kollusu gözüküyormuş senin için

dikkatli ol renktaş daha genciz

bir kere sigara+alkol uzak durun

ayda veya haftada bir alkol alın

sigara hiç almayın

LÜTFENNNNNNNNNN

Alkol kullanmıyorum.Daha doğrusu 2.5 sene oldu bırakalı.Sigarada 3 günde 1 paket.

sigara hiç almayın

LÜTFENNNNNNNNNN

su an bırakma asamasındayım 3 4 yıldır sigara iciyorum fakat kesin olarak bırakıyorum. dedikleri kadar varmıs. bide ben kucukken alerjik astım gecirmistim bana dokunuyo galiba.

sigara hiç almayın

LÜTFENNNNNNNNNN

goro mu

goro530.jpg

?

valla sağlıklı besleneyim diye yağlı şekerli tuzlu şeylerden uzak durayım diyorumda bunlarsızda yiyecek birşey yok sulu yemek takılıyorum genelde :asd:

Litrelerce cola iceceginize bir büyük raki icip sizin daha iyi.

yuhhhhhhhhhhhhh

buna rağmen sigara mı içilir renktaş

yapma

çekerim kulağını ha...

bir iki hafta once bıraktım 3 4 gun icmedim sonra dayanamayıp aldım. 2 yıl 2 gunde 1 paket, 1 yıldırda gunde 1 paket'e cıktım, su an tekrar 2 gunde bi paket'e indim son 1 haftadırda 3 gunde 1 paket durumundayım. yavastan bırakıcam birden bire bırakılmıyo malesef. en basidinden acıyorum son ses poison, icime cekecek bisey olmadan cıldırıyorum, bir formul bulmak zorundayım. madde bağımlısı olmaktan nefret ediyorum.

Üst Alt