NBA 2010-2011 Transfer Sezonu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2010-2011 Transfer Sezonu

Cevap: NBA 2010-2011 Transfer Sezonu

David Lee'yi alip napicaz acaba cok merak ediyorum.Yine tam 5 olamayan bi adam alip pota altinda ezilmek isitoyurz heralde.Her sene b ekliyoruz iyi bi hamle gelir diye yine yok yine yok.Ah McHale ah yaktin takimi.Nolurdu Mayo'yu tutsan takimda.Gerci Kahn da hic farkli degil Milicic nedir ya.Hollins disinda butun uzunlar beyaz vay anam vay.

:D

Beyaz takim yapmaya çalisiyorlar 'Wolves'i

New York takımdaki tek düzgün oyuncuyu da yollamak istiyor he :)

Bu adamların niye buı durumda olduğuna şaşırmamak lazım.

Lee için bir ara SAS'ın adı geçiyordu, bari oraya gitse.

Amar'e, 5 yıl 100 milyon $ karşılığında New York Knicks'le anlaştı..

Amare'nin alınmasıyla LeBron %99 NY'da deniliyor, tabi artık karar LeBron'da..

Ray Allen'da Boston'da kalacak deniliyor..

David Lee'yi alip napicaz acaba cok merak ediyorum.Yine tam 5 olamayan bi adam alip pota altinda ezilmek isitoyurz heralde.Her sene b ekliyoruz iyi bi hamle gelir diye yine yok yine yok.Ah McHale ah yaktin takimi.Nolurdu Mayo'yu tutsan takimda.Gerci Kahn da hic farkli degil Milicic nedir ya.Hollins disinda butun uzunlar beyaz vay anam vay.

Valla Baran, Kahn sistem değişecek koşan uzun lazım dedi. Bu doğrultuda Lee alınırsa havaya uçarım ben. Hem içeriden sayı tehditi de var. Gerçi tam bir 5 numaraya hiçbirimiz hayır diyemeyiz o konuda sonuna kadar haklısın. Cacık olmaz üstad bizden. :)

Şuan Nba Tv'de Yaz Ligi maçı var..

Boston - OKC

Semih Erden 50 numaralı forma ile sahadaydı..

Oklahoma City'im bu sene fırtına gibi esecek.. :)

Amar'e, 5 yıl 100 milyon $ karşılığında New York Knicks'le anlaştı..

Amare'nin alınmasıyla LeBron %99 NY'da deniliyor, tabi artık karar LeBron'da..

Ray Allen'da Boston'da kalacak deniliyor..

Ne 99% yahu. Lebron'un NY'e gitmesi 5% falandir. NY kadrosu Bullsla ve Netsle karsilastirirsan dandiktir.

Hayatinin hatasini yapar.

Bu arada Wade Miamide kaliyor büyük ihtimalle, Bosh'da Miamiye dogru. En iyi arkadas bunlar.

Lebron'da artik ya Nets yada Bulls'a gider.

Ne 99% yahu. Lebron'un NY'e gitmesi 5% falandir. NY kadrosu Bullsla ve Netsle karsilastirirsan dandiktir.

Hayatinin hatasini yapar.

Bu arada Wade Miamide kaliyor büyük ihtimalle, Bosh'da Miamiye dogru. En iyi arkadas bunlar.

Lebron'da artik ya Nets yada Bulls'a gider.

Ben Rose ile olay yaratır derim Bulls'da..

Yanlız ben olabilecekleri söylüyorum, Amare için çok uğraştı NY ve bununda LeBron üzerinde etki yaratılacağı konuşuluyordu..

Artık karar sırası LeBron'da..

Bende harcanmasını istemem NY'da..

Ben Rose ile olay yaratır derim Bulls'da..

Yanlız ben olabilecekleri söylüyorum, Amare için çok uğraştı NY ve bununda LeBron üzerinde etki yaratılacağı konuşuluyordu..

Artık karar sırası LeBron'da..

Bende harcanmasını istemem NY'da..

Katiliyorum ikiside efektif olmalari için topu elinde olmasi gerekiyor. Rose'in oyunu etkilenir kesinlikle.

Ama Bulls takim olarak çok daha iyi Knicks'ten.

En iyiside Nets bence. Lopez (ligin en iyi ofansif center'i) ve Favors gibi uzunlari var. PG'leride fena sayilmaz (Harris). 1-2 takviye/takasla sampiyonluga aday olabilirler.

Dogu:

Celtics (Ray'in yerine sutor ve Perkins'in yerini 2-3 ay idare edebilecek biri)

Miami (Wade, Bosh ve iki üç oyuncu daha)

Nets (Lebron ve bir iki oyuncu daha)

Bati:

Lakers (Miller + Blake)

Sampiyon adaylari.

En güçlüsu Lakers

adam gibi pivot almadıktan sonra aynı etkiyi kevin love da yapardı bence run&gun sisteminde.lee zaten savunmada çok zayıf bir oyuncu olduğu için pek bi kazancı olmayacak wolves'un.

Katiliyorum ikiside efektif olmalari için topu elinde olmasi gerekiyor. Rose'in oyunu etkilenir kesinlikle.

Ama Bulls takim olarak çok daha iyi Knicks'ten.

En iyiside Nets bence. Lopez (ligin en iyi ofansif center'i) ve Favors gibi uzunlari var. PG'leride fena sayilmaz (Harris). 1-2 takviye/takasla sampiyonluga aday olabilirler.

Dogu:

Celtics (Ray'in yerine sutor ve Perkins'in yerini 2-3 ay idare edebilecek biri)

Miami (Wade, Bosh ve iki üç oyuncu daha)

Nets (Lebron ve bir iki oyuncu daha)

Bati:

Lakers (Miller + Blake)

Sampiyon adaylari.

En güçlüsu Lakers

Kesinlikle LeBron Bulls'a giderse mükemmel bir hava yakalarlar ve bence şampiyonluk için en önemli bir takımlardan biri haline gelebilirler..

Eğer Bulls olmayacaksa Nets onun için ideal olacaktır, Devin Harris ile de gayet iyi bir ikili olabilirler.. :)

Kesinlikle LeBron Bulls'a giderse mükemmel bir hava yakalarlar ve bence şampiyonluk için en önemli bir takımlardan biri haline gelebilirler..

Eğer Bulls olmayacaksa Nets onun için ideal olacaktır, Devin Harris ile de gayet iyi bir ikili olabilirler.. :)

lebron bulls'a gitse bile çok önemli bir şampiyonluk adayı olmayacaklar görüşündeyim.pota altında elle tutulabilir bir uzunları yok noah dışında.noah da zaten hücumda çok önemli bir tehdit değil.yardım savunmasıyla adından söz ettiriyo ve iyi bir ribaundçu.onun dışında çok ekstra katkı yapması beklenemez.anca deng gönderilip iyi bir 4 numara bulabilirse anca öyle başarılı olabilirler.rose-lebron için topun kimde olacağı olayına girmiyorum bile.lebron gideceği takımda başarılı olması için ya topu elinde daha az isteyecek yada gideceği takımın oyun kurucusu çok fazla top kullanmayacak biri olacak.

lebron bulls'a gitse bile çok önemli bir şampiyonluk adayı olmayacaklar görüşündeyim.pota altında elle tutulabilir bir uzunları yok noah dışında.noah da zaten hücumda çok önemli bir tehdit değil.yardım savunmasıyla adından söz ettiriyo ve iyi bir ribaundçu.onun dışında çok ekstra katkı yapması beklenemez.anca deng gönderilip iyi bir 4 numara bulabilirse anca öyle başarılı olabilirler.rose-lebron için topun kimde olacağı olayına girmiyorum bile.lebron gideceği takımda başarılı olması için ya topu elinde daha az isteyecek yada gideceği takımın oyun kurucusu çok fazla top kullanmayacak biri olacak.

Haklısın biraz aşırıya kaçtım.. :)

önümüzdeki sezonun şampiyonluktaki en büyük adayı yine lakers olur büyük ihtimal.hem kadrosundaki önemli oyuncular duruyor hem de sezon boyunca sıkıntı çekilen bölge olan oyun kurucu pozisyonuna s.blake gibi iyi pasör ve ceza atışlarını iyi sokan bir oyuncu geldi.farmar takımdan ayrıldı ancak lakers için son derece sıradan bir haber bu.t-mac haberleri dolaşıyor etrafta ancak t-mac'e önerilebilecek ücret çok düşük olduğundan dolayı kabul etmeyecektir.lakers'ın bu saatten sonra yapması gereken tek şey as oyuncuların daha fazla dinlenmesini sağlayıp katkı verebilecek bir uzun bulmak.

Üst Alt