NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA 2018/19 Sezonu Maç Takip Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Knicks Zion'u kaparsa zaten olay bitmiştir yani. New York gibi bir şehirde, MSG gibi bir mabette Zion ilah olur.

Bu yaz Irving, Durant ve Kawhi'nin peşinde olacaktır Knicks.

Porzingas bedavaya gitmis resmen. Celticsliler sacma sapan kurallar yuzunden kacan firsatlar nedeniyle sinirden kendilerini seviyorlardir herhal. Jaylen+picke cok rahat alirlarmis.

1549014788919.png
1549014802078.png

Geçtiğimiz hafta NBA All-Star 2019 maçında izleyeceğimiz ilk beşlerin belli olmasından sonra dün gece de yedekler belli oldu.

Koçların oylarıyla belli olan yedeklerde Doğu’da Khris Middleton, Ben Simmons, Nikola Vucevic, Bradley Beal, Blake Griffin, Kyle Lowry ve Victor Oladipo seçildi.

Pacers‘tan seçilen Oladipo, sakatlığı sebebiyle geçtiğimiz hafta sezonu kapatırken önümüzdeki günlerde NBA yönetimi onun yerine başka bir oyuncu dahil edecek.

Batı’da ise Russell Westbrook, LaMarcus Aldridge, Anthony Davis, Nikola Jokic, Damian Lillard, Klay Thompson ve Karl Anthony Towns seçildi.

Bu All-Star’da Khris Middleton, Ben Simmons, Nikola Vucevic ve Nikola Jokic ilk kez yer alacak.

17 Şubat gecesi oynanacak olan maç için 7 Şubat’ta takım kaptanları olarak LeBron James ve Giannis Antetokounmpo oyuncu seçimi yapacak.

1549044887660.png

NBA’de takasın son günlerinin yaşandığı şu dönemde Anthony Davis ve Kristaps Porzingis derken Kyrie Irving’ten de ilginç ve bir o kadar da önemli bir çıkış geldi.

Boston Celtics’in New York Knicks deplasmanında oynayacağı karşılaşma öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kyrie Irving, doğal olarak sezon sonunda Boston Celtics’te kalıp kalmayacağı ile ilgili sorular aldı.

Kyrie Irving, pek de beklenmedik bir çıkış yaparak “Bunu bana 1 Temmuz’da sorun, kimseye bir b*k borçlu değilim” ifadelerini kullandı. Gelecek yaz için maaş bütçesini boşaltan New York Knicks’in kendisi için pozisyon aldığının farkında olduğunu belirten Irving, Knicks organizasyonuna da saygı duyduğunu belirtti.

4 Ekim 2018’de Boston Celtics’teki geleceği hakkında açıklamalarda bulunan Irving, “Onlar beni geri alacaksa yeniden Celtics’le imzalamayı düşünüyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Bugüne kadar takımda kalması konusunda Kyrie Irving’e olan güvenlerini açıkça dile getiren Boston Celtics’in bu açıklamalardan sonra nasıl bir hamle yapacağı büyük merak konusu haline geldi.

Charania] Sources @TheAthleticNBA @WatchStadium: The Boston Celtics aren't a preferred destination long-term for New Orleans star Anthony Davis, and in Davis’ mind, remain a rental option.

:asd:

pelicans'ın lakers'tan istedikleri! oldu olacak birde los angeles'tan 10 dönüm arazi verseydiniz bari!!

- Lonzo

• Ingram
    • Kuzma
    • Rondo
    • Lance
    • Beasley
    • FOUR first round picks
    • TWO second round picks

pelicans'ın lakers'tan istedikleri! oldu olacak los angeles'tan 10 dönüm arazi verseydiniz bari!!

- Lonzo

• Ingram
    • Kuzma
    • Rondo
    • Lance
    • Beasley
    • FOUR first round picks
    • TWO second round picks
Ben de tam bu haber hakkinda mesaj yazacaktim.
Sanirim GM olsam kabul ederdim. Lonzo hala takimda kalacak. Yazin da Klay gelirse 3 4 veteran ile cok rahat anlasirlar. Zaten uzunlari var. Yine iyi takim olurlar. Hatta LBJ dinlendiginde Lonzo Klay uyumlu ikili olurlar. Fakat kabul etmeyecekler gibi.
Bu durumda yazin Celtics devreye girer.
Smart + Jaylen + 3 first pick + isteklere gore Hayward ve Rozier de eklenir. Celtics'in pickleri de yuksek olacak gibi. Zaten New Orleans da ilk 10"da hakki olacak gibi. Bir bakmissin ilk 10 veya 15'den 4 oyuncu secmissin.
76ers GMyi olsam mutlaka Takasa girerdim. Simmons + Fultz + 1 pick ve karsiliginda Davis + x oyuncu

ee ne var ki heriflerin istediginde
heriflerde davis oldugu surece o 1stler bi ise yaramaz
veteranlar zaten salary tutsun diyedir
coluk cocuk da zaten mevzuyu anca dengeliyor

Lakers; Ingram, ball, kuzma, hart, zubac, pope ve birkac pick teklif etmis. Nop hastirn demis. Lakers masadan kalkmis iş kapanmis.

Nopa helal olsun inat ettiler vermiyorlar. Yoksa su teklif saniyesinde kabul edilmeli. Yazin inadina celticse vereceklerdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt