NBA Anketi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Anketi

Cevap: NBA Anketi

NBA 'in efsane 5 'inde yer alan 2 isime oyların gitmeyip, dünkü durant 'a oy veren arkadaşları basket maçı izlemeye davet ediyorum dostlar.

Baki Özden, Kansu Vargün, Mert Keskek, Mert Yüksel, Metin EREN, Murat Avcı, Murat Menemen, Sercan Horozcu, Sercan Üstün, Serdar Burak, Turan Tanrıöven, Yasin Koçal.

Ankette sıfır çekenlerin listesi. Bu arkadaşlar bebe Durant 'e oy verip NBA 'in efsane 5 'lisindeki Dennis Rodman 'a oy göndermemişler. Özel tag hazırlansın.

Hayridaş,

Bitmedi daha 1 sene açık kalacak dedin.

"Anket 16.03.22 tarihinde ve Saat 18:19 kapanaçaktır"

1 sene degil, 11 sene acik kalacak. 2022'de kapanaçak.

Jordan olmasa Rodman ve Pippen'in esamesi okunmazdi ;) Durant Jordan'la ayni takimda oynasa sayi ortalamasi 30 degil, en az 45'ti.

Ohoo kardesim senle tartisilmiyor ki tutturdun Pippen Rodman diye bak ben ne diyorum o basarida Phil Jacksonin etkisi yadsinamaz

Adam Westbrook'la leş Oklohoma'ya 50 galibiyet aldırdı,siz hala balon diyorsunuz,Perkins geldikten sonra gelecek 5 yıl için en büyük şampiyonluk adaylarından biri oldular ama Perkins'le 12 maç yapmışlar sadece.

Serhat 'a Durant konusunda taktığım kapak ayrı. O günden sonra NBA başlığına girmedi daha. Önemli olan Rodman ve Pippen gibi efsaneler dururken Durant 'e nasıl oy gelir a dostlar bir anlatın hele.

images

Hayri, fikrin hala aynı mı?

Valla klasik NBA oyunculari gibi boynunda dolar kolyesi, ters sapka, dizine kadar tisort giymedigi icin kendisine + rep. Gozluk takmasi da ne kadar efendi oldugunu gosterir.

Ender'in bu pozu begenmesi icin Durant'in Oden pozu vermesi gerekirdi sanirimmm [lol]

Üst Alt