NBA Haber Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Haber Başlığı

Cevap: NBA Haber Başlıgı

nba_g_paulc_576.jpg

New York Knicks'in, New Orleans Hornets ile takas görüşmesinde bulunduğu iddia edildi.

Knicks'in Chris Paul için teklifi 14MD ve bunun yanında Billups,Fields ve Iman Shumpert.

CP3 + Anthony + Stoudemire

Wade + Lebron + Bosh

Bryant + Howard

Rondo + Allen + Garnett + Pierce

Cok crazy olacak East eger CP3de gelirse Knickse.

West ise Howard Lakerse giderse iyice sikici olacak.

Gasol umarım kalır, bir şekilde lazım adam.Paul-Kobe-Artest-Pau-Dwight böyle bir takımla sadece bench sorunumuz olurdu.

Bu arada Shannın Brown üç yıllığına Suns ile anlaştı.

howard lakersa gelirse artı üzerine sağlam bir guard gelirse maçların oynanmasına gerek kalmaz. .

9c545fb89dd8faf6b2ef07d4978a7cac_M.jpg

Geçtiğimiz sezonu Los Angeles Lakers'ta tamamlayan Shannon Brown'ın Phoenix Suns'la anlaştığı belirtildi.

Henüz resmi bir açıklama gelmezken Shannon Brown'ın Phoenix Suns'la 1 yıl için 3.5 milyon dolarlık bir kontrat karşılığında prensip olarak anlaştığı açıklandı.

Resmi açıklamaların detaylar halledildikten sonra gelmesi bekleniyor.

SpearsNBAYahoo Marc J. Spears

Names talked about in CP3 3-way are: CP to Lakers, Gasol to HOU & Kevin Martin & Luis Scola and possible picks to Hornets, source tells Y!

beyler ortalık karışacak bir iki güne.Gasol gitmesin lan gene de.

Harbiden Paul, Kobe, Gasol, Howard o kontratlarla nasıl bir arada olacak :)

Gasol ve Bynum yerine Paul ve Howard gelirse rahat şampiyon olur Lakers.3 numarada Kapona bile sırıtmaz o takımda.:)

Shannon Brown düşük paraya imzalarken bizim GM Ainge ne iş yapar anlamıyorum.Ama 37-38 adamlar varken böyle adamlara ne gerek yok.Gider Josh Howard veya Maurice Evans tarzı gereksizlerle takımı doldurur.Bari James Poseyi al eski oyuncumuzu.Minimuma imza atar hiç değilse savunma seviyemiz artar ama nerde.O düşünür Rondoya karşılık hangi veteranları alıyım diye.Gerçi arada mantıklı bir hamle yapmasıda tuttu.Reggie Evans gibi iyi bir görev adamıyla ilgilenmesi bile bir gelişme.

Kanka peki Paul mu,Dwight mı alırdın Mitch olsan bu durumda :D ikisinin olcağına halen mucize gözüyle bakıyorum.

Hacı zaten hem Chris Paul hem Dwight aynı anda LA'ye gelirse tükanı kapatalım. İkisinden birini tercih etmek durumunda kalsaydım Howard'ı almak isterdim her zaman her takımda.

Gasol ve Bynum yerine Paul ve Howard gelirse rahat şampiyon olur Lakers.3 numarada Kapona bile sırıtmaz o takımda.:)

Shannon Brown düşük paraya imzalarken bizim GM Ainge ne iş yapar anlamıyorum.Ama 37-38 adamlar varken böyle adamlara ne gerek yok.Gider Josh Howard veya Maurice Evans tarzı gereksizlerle takımı doldurur.Bari James Poseyi al eski oyuncumuzu.Minimuma imza atar hiç değilse savunma seviyemiz artar ama nerde.O düşünür Rondoya karşılık hangi veteranları alıyım diye.Gerçi arada mantıklı bir hamle yapmasıda tuttu.Reggie Evans gibi iyi bir görev adamıyla ilgilenmesi bile bir gelişme.

Boston ilk bombayı patlatmış. Marquis Daniels'ı takıma kazandırmışlar :)

Boston önemli bir hamle yapmazsa bu sene yine uzun süre şampiyonluklara elveda derler

Üst Alt