NBA Play-Off Final | LA Lakers 4-3 Boston Celtics | Şampiyon Lakers - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA Play-Off Final | LA Lakers 4-3 Boston Celtics | Şampiyon Lakers

Cevap: NBA Play-Off Final | LA Lakers 1-1 Boston Celtics

Birileri Kobe yi çağırmış galiba :D Az kaldı bekleyin...

pg2_g_kobe_400.jpg

Maç analizine girmeden özellikle belirtmek istediğim önemli bir nokta var; Kobe şakşakçılarına, ben 3 aydır söylüyorum, burada, Nba'de Hakem rezaletleri var, bunun sorumlusu Davıd Stern ve Cuntasıdır diye. Her maçda Süperstar Muamelesine Alışık Kobe'nizin 2'nci maçta 2 düdük aleyhine çalınca Lakers'lar Ayağa kalktılar. Ya hakemler tarafından Kollanmaya Alıştınız tabi. Gasol her avazı çıkıncaya kadar bağırınca hemen Faul, Kobe topu elinden kaçırır hemen Faul, Artest Fısher rakiplere centilmenlik dışı müdahelerde bulunur bir şey yok. Kusura bakmayın ama Lakers taraftarları sizin Konuşmaya hiç hakkınız Yok. Kaç takımın hakkı yenildi biliyor musunuz? Haberiniz var mı? En son konuşacak olan sizsiniz burada. Serinin ilk maçında Lakers, 40'a yakın serbest atış attı. Buda not olsun.

26-19 önde kapattik 1 periyodu. Ama Garnett super baslamisti.

Lakers'te Odom su ana kadar takimin en iyisi Boston'dayse Garnett.

Yine Çabuk Faul Problemleri Boston'da.

Pierce Ve Allen Çok Kötü..

Garnett İlk İki Maça Göre İnanılmaz Oynuyor Boston'u Taşıyan İsim..

Rondo Harika İşler Yapıyor..

Amaaa Kobe'da Kusursuz 1 Numara Yani Mükemmel Bir İlk Devre Çıkardı Özellikle 2. Periyot El Üstü Atışları İnanılmaz Bu Adam.

Lakers Takım Olarak Daha Hazır Her Zaman Dediğim Gibi Kobe'nin Yanında Bench'den Gelicek Sayılar Lakers'i İddialı Yapabilir Ve Şuan Harika Oynuyorlar..

Cevap: NBA Play-Off Final | LA Lakers 2-1 Boston Celtics

Kobe müthiş mi oynuyor? 10-29 atmış adam. %33 ile oynamış. Ben de 30 tane şut atsam, benim de 8-10 tanesi girer. Ray Allen 0-8 3 sayı ile oynamış, felaket bir durum. Rondo'nun asistlerini artırması lazım, ona 7-8 asist yakışmıyor. Tabi artırması için de Pierce ve Allen'ın şutlarını sokmaları lazım.

Ne oldu Bostonlular. :D

Hiç hakeme laf atmayın. Bu kadar kötü şut yüzdesi ile oynarsan NBA Finalinde yenilirsin.

İlk maçtan sonrada yazmıştım serinin devamı Boston'ın Kobe'yi nasıl savunacağına bağlı diye dün Kobe kötü şut attı ama gerektiği yerde sorumluluğuda aldı.İlk periyotun sonunda üç tane faule rağmen attığı basketi her oyuncu atamaz,zaten onun için diğerlerinden farklı.Seri uzadıkça Lakers daha avantajlı konuma gelir,Boston yaşlı bir takım bir zaman sonra yorulmaya başlayacaklardır,onun için bu maç önemliydi,hem saha hem psikolojik avantajı Lakers'a kaptırdılar.

Üst Alt