NBA'de Lokavt Sona Erdi ! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

NBA'de Lokavt Sona Erdi !

Cevap: NBA'de Lokavt Sona Erdi !

NBA'yi özlemiştik fakat Türkiye'ye gelen NBA yıldızlarınında en azından bu sene sonuna kadar oynamaları taraftarıydım.

Öyle ya da böyle transfer yapmamiz gerekiyordu, Zaza´nin gitmesiyle hayli hayli yapmamiz gerekiyor. Yani ben bu mantigi anlamiyorum. Evet ilk senemizde ilk 16 önemli bir basari, ancak neden oraya kalmisken daha yukariya gitmeyelim, ya da gitmeye calismayalim en azindan? Gecen sene final oynamisiz ligde, bu sene takimlar daha da güclü. Neden onlarin 1 adim üstüne cikmayalim kalite olarak? Önemli hamleler sart. Galatasaray icin basketbol cok önemli artik. Siradanligi kabullenemeyiz bu saatten sonra.

Ben sizin gibi düşünmüyorum, geçen sene Ergin Ataman geldiğinde iyi bir galibiyet serisi yapmıştık.Ben Beşiktaş formasıyla Deron Williams'ı izledim bana yeterde artar, üstelik inanılmaz sayı ortalamasıyla.Ergin Ataman'da biliyordu lokavtın biteceğini planını yapmıştır.Eskisi kadar olmasada yine rakipleri zorlayacağımızı düşünüyorum.

Ben sizin gibi düşünmüyorum, geçen sene Ergin Ataman geldiğinde iyi bir galibiyet serisi yapmıştık.Ben Beşiktaş formasıyla Deron Williams'ı izledim bana yeterde artar, üstelik inanılmaz sayı ortalamasıyla.Ergin Ataman'da biliyordu lokavtın biteceğini planını yapmıştır.Eskisi kadar olmasada yine rakipleri zorlayacağımızı düşünüyorum.

Kemp disinda iyi oyuncunuz kalmiyor. Gecen sene yine Chatman ve Serkan vardi ama bu sene onlar da yoklar, BJK büyük ihtimal cok büyük bir düsüse girecektir.

Kemp disinda iyi oyuncunuz kalmiyor. Gecen sene yine Chatman ve Serkan vardi ama bu sene onlar da yoklar, BJK büyük ihtimal cok büyük bir düsüse girecektir.

Kemp,Erceg,Hawkins yabancı olarak kötü diyemeyiz.Fakat yerli olarak aynı şeyi diyemiyeceğim.Bazen Dudley oyuna ağırlığını koyuyor onun dışında sahada pek gözüken yok.Bbl standartlarında 3 oyuncu yeteceği kanaatindeyim.

Ersan normalde dönmek zorunda ama o NBA de oynamak istemiyor.Muhtemelen Bucks'la sözleşmesini iptal edip Efes'te tamamlayacak sezonu.Önemli olan bu süreci nasıl geçirecekleri.Çünkü Euroleague'de Ersan'a gerçekten çok ihtiyaç duyuyorlar.

Beşiktaş'ın bundan sonra yapacağı hamle doğrudan skor üreten bir oyun kurucu getirmek olur herhalde.Çünkü kalan pg rotasyonu çok sınırlı.Ekleme yapmasalar bile iyi kötü playoff a kalabilirler ama Efes , Fenerbahçe ve bizle mücadele etme şansları yok bence.

Fenerhaçe'yi Euroleague'de etkileyecek en önemli şey ne olur diye sorsalar kesin Sefolosha'yı kaybetmeleri olur derdim.Onun yerini dolduramazlarsa büyük sıkıntı yaşarlar bence.

Bizim adımıza Zaza'nın çok takıma katılamamasından dolayı pek bir sorun olmayacaktır.Çok muhteşem bir son maç oynayıp bize önemli bir galibiyet getirdi en azından.

Lamar ODOM'ın uçağı :lol:

[video=youtube;JsJG1dPNFrM]https://www.youtube.com/watch?v=JsJG1dPNFrM[/video]

Mehmet Okur milli takimda niye oynamiyor ? Lokavt falan geldi direk Turkiye'ye de oynamama sebebi neki milli takimda?

sporxcom SPORXCOM

Deron Williams: Yakında eve gidiyorum. İstanbul, Beşiktaş inanılmazdı. Her şey için teşekkürler.

Üst Alt