Ndiaye: "Gelecekte ne olacağını kestiremeyiz, ancak Championship'te oynamak istemeyeceğim kesin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye: "Gelecekte ne olacağını kestiremeyiz, ancak Championship'te oynamak istemeyeceğim kesin"

47215

Badou Ndiaye: "Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda şampiyon olarak, çok büyük bir başarı hikayesi yazdık. Bütün sezon çok çalışmıştık. Kendimizi çok fazla verdik. Tüm çalışmalarımızın karşılığını aldığımızı düşünüyorum."

Ndiaye: "Kolay kazanılan bir şampiyonluk değildi. Şampiyonluk yarışında Başakşehir ve Beşiktaş da vardı. Ancak, sahanın gerçekleri bizim şampiyon olmamızı sağladı. Onların da çok kaliteli futbolcuları vardı. Onlar da kazanmak istedi ama biz şampiyon olduk."

Ndiaye: "Gelecekte ne olacağını kestiremeyiz ancak geçmişi, yaşadığımız için bilebiliriz. Kiralık olarak buradayım. Bonservisim Stoke City'nin elinde. Gelecekle ilgili şu an için bir şey söyleyemem. Ancak, ikinci ligde oynamak istemeyeceğim kesin."

Ndiaye: "Önceki senelere göre daha tecrübeliyim, yaşımın getirdiği bir deneyim var. Geçmiş yıllara göre kendimi mental olarak hiç bırakmadım. Kendimi koyvermemeyi seviyorum. Bunların sayesinde buraya geldim ve kupaları aldık."

Ndiaye: "Galatasaray'a gelirken en büyük hedefim takıma yardım etmek ve kupa kaldırmaktı. Sezon sonuna baktığımızda iki kupa birden aldık. Hem Süper Lig hem de Türkiye Kupası'nı kazandık. Bunun için de 'Elhamdülillah' diyorum."

Ndiaye: "Diagne transfer olduktan sonra 10 gol attı. Her oyuncunun pozitif ve negatif tarafları vardır. Hepimiz insanız, kimse mükemmel değildir. Ancak, ligde bir sezonda en çok gol atan yabancı futbolcu olma unvanını elde etti. Sanırım buna odaklanmamız gerek."

Ndiaye: "Tüm Galatasaray ailesine teşekkür etmek istiyorum. Florya'daki tüm personele teşekkür ediyorum. Bize her gün yemek hazırlayan aşçılarımızdan güvenlik görevlilerine kadar hepsine teşekkürler. Onların katkısı olmadan şampiyon olamazdık."

Ndiaye: "Futbolda görülebilecek her şeyi gördüm. Dünya Kupası'nda, Premier League'de oynadım. Taraftarlarımıza söyleyebileceğim tek bir şey var; onlar eşsizler, dünyada bulunmayan bir taraftar kitlesi. Onlara da teşekkür ediyorum."

Bence yerini ve haddini bil! Hem daha mutlu olursun, hem de daha başarılı. Ayrıca avukatlık okuduğunu, okulu dondurduğunu okumuştum bir yerlerde. Okula devam etmen de faydalı olabilir.

Stoke enayi değilse 1 sezon daha kiralamak yerine oyuncuyu satmaya çalışır. Menajeri iyi zaten, bulur bir kulüp. Geçen sezon güzel bir satış ile olası cezadan kurtardık, bu sezon bilabedel kiralayıp iyi kötü performans aldık. Katkıları için teşekkürler. :hat:

Üst Alt