Ndiaye İçin 7 Milyon Euro İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye İçin 7 Milyon Euro İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dunya uzerinde 27-30 yas arasi daha kaliteli oyuncular var bu paraya.
Bu adama 7 vermek yerine Imbulayi 1 seneligine zorunlu satin alma ospiyonuyla kiralamak daha mantikli olur. Mesela 3m. kiralik+ 13m satin alma opsiyonu = 16 milyon gibi olabilir.

Ndiaye Donk ile falan kıyaslanacak seviyede bir adam değil. Gelmesin isterim o paradan ucuza feghouli ve fernando alabilen takım ne diye bunla ilgileniyor ki. Oyuncu kesinlikle çok yetenekli ama sedece ligde oynamış ondan soru işaretleri var. Ndiaye her mac 12-13 km koşar driplingi çok iyi ancak pas yeteneği zayıf oyun zekası kısıtlı bir adam. Iyi ve kötü özellikleri var. 5+ Donk olsaydı sevinirdim su an kapalı kutu.

Daha kaç tane kazık girmesi lazım anlamadım donk gözümüze ligin en iyi ön liberosu geliyordu adamdan zerre kadar randıman almadık ndiaye nin güya peşinde ingilizler varmış ingilizler bu adama 7,8 milyon versinler ben burada herkesten özür dilerim geremi dışında anadolu takımından yükselen oyuncu tanımadım ndiaye bu kadar önemli topçuysa 27 yaşına kadar hiç mi avrupa takımlarının radarına girmedi emenikeyi de bir ara uçurdular onu da fenere patlattılar

LG-K500 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

almışız 7 ye . Kısmen mevkidaş Avrupa piyasasındaki oyunculara bakınca,daha ucuzuda pahalılarıda var ama duyulan oyunculardan ;

30 Yaş Kucka 5Milyon €
27 Yaş Nortveit 7Milyon €
24 Yaş Veretout 7Milyon €
30 Yaş Leiva 5.7Milyon €
20 Yaş Harit 8 Milyon €

Ntvspor anlaştığımız yönünde son dakika olarak haber yayınladı. Hayırlı olsun, bence çok doğru bir transfer, bizim çalışkan ve kaprislerden uzak böyle bir oyuncuya ihtiyacımız vardı.

Anadolu takimlarindan10 senede bir Kaliteli yabanci oyuncu cikiyor...geremi bakambu balic gibi katki saglar ise Iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt