Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye İçin Stoke City ile Anlaşıldı İddiası!

Ndiaye başarılı olacaktır fena futbolcu değil.Ama cenk kesinlikle evertonun elinde patladı diye düşünüyorum.Cenki izleyen transferi için onay veren teknik adam ve scout ekibinin hemen görevine son verirdim.ndiaye ve bruma bence iyi transferler.

Cenk 25 26 yaşında değil mi ? Varlık gösteremeyen demek de biraz art niyetli olmuş , adam daha ne yapsın. Büyük kulüp ve para konusunda haklısın ama ne olursa olsun cenk gibi adama 22 değil 19 vermem . En fazla 18 ederdi

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

26 yaşındaymış evet, aklımda 23 diye kalmış... Forvet olması ve ŞL performansı fark yaratmış diyelim o zaman, ben olsam Cenk'e 15 bile vermem o ayrı konu. Valla art niyetlik bir durum yok, Galatasaray'ın futbolcusuna niye art niyet besleyeyim akli dengem yerinde, psikopat falan değilim çok şükür. Bence hiç varlık gösteremedi evet, tempo ve gücü haricinde sürekliliği yok. Ciddi koordinasyon eksiği var, maç içinde 2 iyi pas atıyorsa 5 çok pis yerde pas hatası yapıyordu. Bir de defansif orta saha oynayan birinin o kadar faul yapma lüksü yok, adam saatli bomba gibi bir şey her an kırmızı görebilecek şekilde oynuyor.

26 yaşındaymış evet, aklımda 23 diye kalmış... Forvet olması ve ŞL performansı fark yaratmış diyelim o zaman, ben olsam Cenk'e 15 bile vermem o ayrı konu. Valla art niyetlik bir durum yok, Galatasaray'ın futbolcusuna niye art niyet besleyeyim akli dengem yerinde, psikopat falan değilim çok şükür. Bence hiç varlık gösteremedi evet, tempo ve gücü haricinde sürekliliği yok. Ciddi koordinasyon eksiği var, maç içinde 2 iyi pas atıyorsa 5 çok pis yerde pas hatası yapıyordu. Bir de defansif orta saha oynayan birinin o kadar faul yapma lüksü yok, adam saatli bomba gibi bir şey her an kırmızı görebilecek şekilde oynuyor.
Adamı 23 ettin ya duysa küfür sayar adam

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hayırlısı olsun diyecek bir şey yok. Dursun'un yapamadıklarının bedelini yeni yönetim oyuncu satarak ödemek zorunda kaldı görünen budur. Oyuncu da istiyorsa zaten yapacak bir şey yoktu. Dinamizm dışında takıma olumlu anlamda pek katkısı da yoktu açıkçası lakin yerine oynamaya aday oyunculara bakınca içim kararıyor. Badou'nun müthiş bir topçu olmasından dolayı değil de alternatiflerin kalitesizliğinden dolayı kendisini arayabiliriz ve transfer yapılmaz da Fatih Hoca dahi orta saha sorununa bir çözüm getiremezse Allah muhafaza işte o zaman çok büyük bedeller ödeyebiliriz. En iyi aday olarak görünen adam Tolga ve ben kendisine güven duymuyorum. Hadi güvendik diyelim bu sefer de sakatlık falan bir şey olsa ne olacak? Ki kendisi de sakatlığa meyilli bir oyuncu.

Yani kısaca ne yapıp ne edip en uygun olabilecek maliyetlerde orta saha ve sol bek olmak üzere takıma 2 adet oyuncu transferi yapmak zorundayız. Kiralık olur sponsor olur vs... fark etmez yeter ki bir şekilde bu önümüzdeki 4 ay bizi en azından idare edebilecek kalibrede iki oyuncu şart. Tabi her şeyden önemlisi alacaklar bir an önce ödenmeli. Sivas maçına da ödemeleri yapmadan çıkarsak korkarım ki puan kaybı banko gibi.

Bir de su alginin degismesi lazim , neymis isimize yarayan adami satiyoruz ?

cunku o para ediyor .. selcuk u sat once gibi yorumlar okuyorum , alan enayi mi selcuk a para saysin ?

Mantikli dusunelim , bu paralari verenler de vitrinde , faydalanabilecekleri adama veriyorlar elbet

ama oyuncu iyi oynadi mi da bu kez ise yarayan adam verilir mi denmeye basliyor

bugun mesela donk , selcuk gidecek olsa istenir ama harika oynamaya baslasinlar , hemen aman satmayin denmeye baslanir

bu gorusu degistirmek lazim artik

cunku o para ediyor .. selcuk u sat once gibi yorumlar okuyorum , alan enayi mi selcuk a para saysin ?

Mantikli dusunelim , bu paralari verenler de vitrinde , faydalanabilecekleri adama veriyorlar elbet

bugun mesela donk , selcuk gidecek olsa istenir ama harika oynamaya baslasinlar , hemen aman satmayin denmeye baslanir

Sinan, basit soruyorum, diyelim şampiyonluk bu orta saha ile kaçtı, sene sonu hala doğru hamle olarak görür müsün bu transferi?

Sinan, basit soruyorum, diyelim şampiyonluk bu orta saha ile kaçtı, sene sonu hala doğru hamle olarak görür müsün bu transferi?

Sampiyonluk giderse bu hamle ile gittiginin objektif bir kaniti verilemez , yorum noktasinda kalir

ama mesela osmanli macinda bir dinamizm eksikligi hissettim , uyuntulasti gibi . Ama bunun esas sebebinin fernandosuzluk oldugunu dusunuyorum

bu sene sampiyonlar ligi katilimi cok onemli , bunu hep yazdik ama ndiaye nin gitmesi ile bu kadar fark olacagini dusunmuyorum

Yalnız en iyi oyuncularını mantığına göre satsaydık uefa kupası başarısı gelmezdi zamanında.
Hedefin Avrupa da benzer başarı ise en iyi oyuncularını satamaz bir kulüp. İstikrarlı güçlü kadro kurmayı hedeflemesi gerekir.

Günümüzde mali sorunlar olduğu dönemde ancak senin yöntemine baş vurmak zorunda kalmalıyız

Sampiyonluk giderse bu hamle ile gittiginin objektif bir kaniti verilemez , yorum noktasinda kalir

ama mesela osmanli macinda bir dinamizm eksikligi hissettim , uyuntulasti gibi . Ama bunun esas sebebinin fernandosuzluk oldugunu dusunuyorum

bu sene sampiyonlar ligi katilimi cok onemli , bunu hep yazdik ama ndiaye nin gitmesi ile bu kadar fark olacagini dusunmuyorum

Fernando tempolu bir adam değil. X-faktör Ndiaye idi.

Selçuk ile Terim bile kurtaramaz bizi. Maksimum 2. Olur o orta Saha. Osmanlı bile pas pas yaptı dün orta sahayı. Her top geçti arkaya.

Ndiaye de aradığımız 8 değil bu arada. Benim büyük takımda istediğim 8 Modric tarzı oyuncular.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yalnız en iyi oyuncularını mantığına göre satsaydık uefa kupası başarısı gelmezdi zamanında.
Hedefin Avrupa da benzer başarı ise en iyi oyuncularını satamaz bir kulüp. İstikrarlı güçlü kadro kurmayı hedeflemesi gerekir.

Günümüzde mali sorunlar olduğu dönemde ancak senin yöntemine baş vurmak zorunda kalmalıyız

Porto, Benfica gibi örneklerde var. Ya futbolcu yetiştireceğiz, ya da futbolcu alıp parlatıp satacağız. Başka çıkar yol yok ne yazık ki, dönmüyor işte çark...

Zaten 4 ay maaslari veremeyecek halde olmasak , 2 bucuk milyon TL toplam borcumuz olmasa , mali konulardan yasaklar almis duruma gelmesek bunlari konusmak durumunda olmazdik

ama bu durumdayken de hala kadro sol bek bilmem ne konusmak da otoyoldan cikip stabilize yoldan gitmeye benziyor

asil konumuz ekonomik suan

malesef

Donemsel faktorleri esgecmemek gerekir , futbol piyasasinin 2000 senesindeki durumu senin oyuncularini satmak zorunda birakacak diferanslari olusturmuyordu

ama 18 sene sonra isler degisti artik

Porto, Benfica gibi örneklerde var. Ya futbolcu yetiştireceğiz, ya da futbolcu alıp parlatıp satacağız. Başka çıkar yol yok ne yazık ki, dönmüyor işte çark...
Bunların yaptığı da sağlıklı değil ki.
Porto nun borçu ne kadar biliyormusun?
400 milyon euro :) oyuncu satıyorlar ama yaptırdıkları parayı yatırımı çıkartamadı adamlar işte. Benfica yı şimdi bilmiyorum..

Zaten 4 ay maaslari veremeyecek halde olmasak , 2 bucuk milyon TL toplam borcumuz olmasa , mali konulardan yasaklar almis duruma gelmesek bunlari konusmak durumunda olmazdik

ama bu durumdayken de hala kadro sol bek bilmem ne konusmak da otoyoldan cikip stabilize yoldan gitmeye benziyor

asil konumuz ekonomik suan

malesef
Sportif başarıda ekonomik bir etken olduğunu unutmamak gerekir. Hemde çok büyük etken.

Bir şampiyonluk yaklaşık 60-70 milyon euro yapıyor ki bu miktarı transfer satışı ile zor yakalarsın Türkiye'de

Bunların yaptığı da sağlıklı değil ki.
Porto nun borçu ne kadar biliyormusun?
400 milyon euro :) oyuncu satıyorlar ama yaptırdıkları parayı yatırımı çıkartamadı adamlar işte. Benfica yı şimdi bilmiyorum..

O takımları çok övüyoruz ama geçen gün okuduğum küçük bir yazıda özetle şu yazıyordu: menajerlerin oyuncağı olmuş bir lig, çok yüksek bonservisler ödeniyor doğru ama % 25-30 u ancak kulüplere kalıyor.

Sportif başarıda ekonomik bir etken olduğunu unutmamak gerekir. Hemde çok büyük etken.

Bir şampiyonluk yaklaşık 60-70 milyon euro yapıyor ki bu miktarı transfer satışı ile zor yakalarsın Türkiye'de

Dogru . Zaten bana dense ki , kesinlik icerecek sekilde ndiaye ya da x oyuncu giderse sampiyon kesin olamayacaksin , tabi ki gitsin demem

ama ndiaye olmayinca orada biri oynayacak elbet , ndiaye den daha onemli oyuncular icin dahi gecerli bu , gomis , muslera veya maicon da satilabilir

konu bugun ndiaye degil maicon olsaydi da , ahmet ile koray bosuna mi kadroda derdim

zaten marifet hem oyuncu satisindan para kazanirken hem de basariya ulasabilmek

Üst Alt