Ndiaye ve Feghouli, PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye ve Feghouli, PFDK'ya Sevk Edildi!

Sahsi tahminim , fegouli 3 mac alacaktir

ndiaye ise icin iki olasilik var , ya "sevk yapilmis ise de ..." diye baslayan bir cumleyle "ceza tayinine yer olmadigina" diyecekler , ya da minimum 2 mac oldugu icin 2 mac verilecek

Feghouli'ye 3 mac ceza verip, Babel'da oldugu gibi 1 mac indirip 2 mac ceza verirler.

Ndiaye cift sari'dan cikti, 1 mac maximum.

MADDE 43 – KURAL DIŞI HAREKETLER

Futbol oyun kurallarına aykırı olarak sert ve ciddi faul yapan futbolculara 2 ila 4, şiddetli harekette bulunan futbolculara ise 3 ila 6 müsabakadan men cezası verilir.

Buraya istinaden soyluyorum ,fegouli ninki 3 ten basliyor , cunku yaptigi oyun ici bir sert faul degil , oyun durmusken dolayisiyla faul olmayan siddetli harekete giriyor , 3 mac alacaktir bir indirim yapilmaz ise

Talimatlara göre 3 ila 6 maç Feghouli'nin. Ben olsam Olcay'la Feghouli'ye 3'er maç verir, Feghouli'nin cezasını Haksız Tahrik'ten 2 maça indiririm. Olayı başlatanla provoke olan adamı ayırmak lazım.

Deniz Çoban: "Ndiaye 2. sarıdan atıldığı için PFDK'ya sevk edilmeden 1 maç ceza almalıydı. Demek ki hakem raporunda ekstra bir şey yazmış."

Pfdk hic kivirmasin 2 mac 4 mac filan diye.

Ciksin desin ikiside bjk macinda oynamayacaktir diye hepimiz rahatlayalim.

Ndiyaye ceza alırsa yönetimin ortalığı yıkması lazım,adam kara diye ceza vericek artık ibne pfdk her hafta ceza

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bize karsi yapilan bu serefsizlik karsisinda taraftarin kenetlenmesi gerekiyor ama taraftar profili forum'un geneli gibiyse isimiz var,siz ve biz gibi kutuplasmalar olusturacaginiza takima birlik icinde bu kirli oyunlari karsi destek olun

ben ceza almalidir demiyorum da neden sevk edildi diye soruldugu icin sebebin bu oldugunu soyledim
Tamam anliyorum, lakin bir futbolcu'nun bu kadar basit birsey icin PFDK'ya sevk edilip sportmenlik disi hareketten ekstra ceza yemesi ne kadar olasi? Kirmizi karti goren her oyuncu hakeme itiraz eder, hepsini bu yuzden PFDK'ya mi sevk ediyoruz? Bence biraz sacma.

TFF ve MHK kreatif bir sekilde Galatasaray'li futbolculari cok agir bir sekilde cezalandirmak istiyor.

Olcay denilen futbol terorist'i en az 5 mac yemesi lazim, yerde yatan adami tekmeliyor.

N'Diaye 1 , Feghouli 2 maç alır. Feghouli'nin cezasını da itiraz ile 1'e düşürtebilsek iyi olur ama kabul edilmez muhtemelen.

Üst Alt