Ndiaye'nin Satış Bedeli Açıklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ndiaye'nin Satış Bedeli Açıklandı!

Stoke ön tarafta oynatirsa piyasası artar ancak bizim gibi ortada oynatirsa 3 sene olmadan anadoluya beleş geri döner..

Aldığımız zaman çok kızmıştım,şimdi paramızı çıkardık fena olmadi.
Tek sorun selçuk ve tolga'ya kalmış olmamız onun dışında sevindirici bir haber

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Satis karinin 15% maddesi gereksiz olmus, 2 milyon fazla talep et 18 milyona sat, bizimkiler pazarlik yapmasini yillardir beceremiyor.

Müthiş be müthiş. Ndiaye bir-çok maçta en çok eleştirilen oyuncu idi acın bakın. Pas ve şut özürlü adamı temiz paraya sattık.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dediğim gibi sadece zamanlaması kötü oldu onun dışında 16 miyomn avro ve kâr dan %15 gayet iyi.

Ama yerini genç bir scout transferi yapsaydik harika olurdu.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biz en son ne zaman genc bir scout transferi yaptik hatirlamiyorum bile.

Bruma'yi bu kategoriden saymam, sonucta herkesin gözünün önüde turnuva da oynayan taninmis bir cocuktu. Ve en önemlisi 12 Milyon verdik, öyle aman aman bir scouting basarisi degil.

Bizim scout ekibini komple yenilemek lazim, adamlarin hic bir halta yaradigi yok. Ancak yetkililer menajer araligi ile oyuncu alirken cümle arasinda "scout ekibimiz onay verdi" diyorlar bu kadar.

Gelişi pek çoğumuzun içine sinmeyen Ndiaye sadece 6 ay kalıp tarihimizin en pahalı satışı oldu. Ki bizdeki performansı da üst düzey sayılmaz.

Çok özel oyuncu değildi ama merkezde oynayan atlet ve biraz top sürebilen oyuncular olduğundan fazla değer görüyor bu dönemde.

Stoke ön tarafta oynatirsa piyasası artar ancak bizim gibi ortada oynatirsa 3 sene olmadan anadoluya beleş geri döner..

Aldığımız zaman çok kızmıştım,şimdi paramızı çıkardık fena olmadi.
Tek sorun selçuk ve tolga'ya kalmış olmamız onun dışında sevindirici bir haber

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Üstad Bir ihtimal Tolga iyi oynarsa onuda birilerine saplarız.

İngiliz kılaplarının ne kadar salak olduğunu bu ve Cenk transferlerinde daha iyi anladım. Neyse en azından bu yeteneksizden kar etmeyi başardık. Bana kalsa buna 3m bile verdirmem.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz en son ne zaman genc bir scout transferi yaptik hatirlamiyorum bile.

Bruma'yi bu kategoriden saymam, sonucta herkesin gözünün önüde turnuva da oynayan taninmis bir cocuktu. Ve en önemlisi 12 Milyon verdik, öyle aman aman bir scouting basarisi degil.

Bizim scout ekibini komple yenilemek lazim, adamlarin hic bir halta yaradigi yok. Ancak yetkililer menajer araligi ile oyuncu alirken cümle arasinda "scout ekibimiz onay verdi" diyorlar bu kadar.

Lionel carole scout transferiydi. Ama başarısız bir transfer sayılır.

67b9216b03e67ee7a31d036d167a0ab5.jpg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bulunmaz hint kumaşı değildi demeyin bana göre öyleydi. Temposu, pres gücü, dinamizmi, driplingi üst seviye olan olan oyuncu zor bulunur. Eminim epl'de kendini gösterecektir. Fernando da 1 ay daha yokmuş, bittik biz beyler bittik diyebiliriz.

Son düzenleme:
Ndiaye gibi bir futbolcuyu bu paralara satmak büyük başarı.Bizde 1-2 maç hariç vasatları oynadı.6 ayda kağıt üzerinde parasını 2ye katladı.
İşin boktan tarafı ise alternatifsiz ortasahamız iyice daraldı rotasyon açısından.Tolga ve selçukla şampiyon olursak destan yazılır

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Satis karinin 15% maddesi gereksiz olmus, 2 milyon fazla talep et 18 milyona sat, bizimkiler pazarlik yapmasini yillardir beceremiyor.
pazarlık yapabilmeleri için tok satıcı olduğuna inandırmak lazım sanki birazda. yıllardır sıcak para ihtiyacı en fazla kulüpler başında geldiğimiz ve bunu borazanlarla herkese duyurduğumuz için ayrıca elindeki malı sürekli kötü gösterdiğin için pazarlıkta elin ister istemez güçsüz kalıyor. adam biliyor bunun paraya ihtiyacı var nasılsa yola gelirler diyor.

Üst Alt