Ne kadar içersiniz? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ne kadar içersiniz?

Cevap: Ne kadar içersiniz?

Iki defa top setiremeyen bir arkadasim vardi, George Best'in veliahtiyim derdi. Bu anket o arkadasi hatirlatti.

Allah affetsin, ertesi gunum tatilse kirmizi sarap veya viski icerim. Bira, raki, kokteyl turu seylerle aram hic iyi olmadi zaten.

Hayatimda birtek Raki ictim...

Yanliz Yilbasi oncesi Club yapacaz bakalim belki iceriz bi Tequila yada Smirnoff Ice :D

bd4d9596688b21465b42836938c61785.jpg

Ağzıma sürmem , sürmedim de

Surulmez zaten, içilir. :p

Yanlız burada bir ekleme yapmam sart. "İcki" ve "Viski"'yi ayırmak gerekiyor, Tennesse viskisine saygımızdan bunu yapmak zorundayız. Viski, icki degildir, ilactır. Ruh ve bunye ilacıdır. İnsanı sarhos etmez, sersemletmez. Sadece dostluk eder. Jack'in dostluğunu ne sevgilinde bulabilirsin, ne en yakın arkadaslarında. Jack'siz hayatın anlamı yoktur.

Bira zaten icki degil.

E bu durumda, bende iciyor sayılmam zati. Baska birseye elimi surmem zira... :ka21:

favori içeceğim 1-votka 2- şarap başkada icmem maclardan önce bira keyfi yaparız birayı alkoldan saymıyorum

favori içeceğim 1-votka 2- şarap başkada icmem maclardan önce bira keyfi yaparız birayı alkoldan saymıyorum

aynen biraya alkol diyenin alnını karışlarım yani bende hatta 3-5 şişe miller içip hava atanlar var hele onlar yokmu ya tam illet eder adamı neyse akşma akşma sinirlenmiyim

ispirto içen varmı aramzda acaba dostlar bu arada ????deneyebilirmiyiz???:confused:

Üst Alt