Necati Ateş Resmen Galatasaray’da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş Resmen Galatasaray’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddaa | Necati Ateş Galatasaray'da!

tumblr_lltzgnHi5F1qzib3wo1_400.jpg

O bu değilde neco gelirse medyanın yılda 4 5 kere servis ettiği bir haberi bitmiş olacak kökten , sırf bu yüzden istiyorum ...

Ronaldinho 1, Necati 2.

Transfer dönemlerinin en vazgeçilmez malzemeleri..

Bence Tahir Kum'u Fenerbahçeli yöneticilerden biri kuçu kuçu yapıp yanına çağırmış

Galatasarayla dalga geçecek bi haber yap biraz üzerimizdeki şikeyle ilgili haber yükü azalsın demiştir.

Mehmet Özdilek şuan Ligtv'de teklifi doğruladı, biz de almadık kadroya başkanlar görüşcek dedi.

Alkışlıyorum buradan iş bilmez sözde Galatasaraylı başkan ve yöneticileri.

Ne hale getirdiniz ulan senelerdir Glatasarayı.

Türkiyede Galatasarayda oynamanın cazibesini yok ettiniz ulan.

Bıkmadınız mı özellikle yerli oyuncu konusunda bu takımı sıradanlaştırmaya.

Hayır Necati faydalıda olabilir ama senin zihniyetin boş.Sen Galatasarayı falan düşünmüyorsun.

Yahu forvet forvet diniliyor.Bu takıma ilk önce ileriye top taşıyacak oyuncu lazımdı.Çabuk ,süratli kanat adımı lazımdı.

Secan çok kötü oynuyor,bir bakıyorsun çoğu maçta sercan kadar olmasada yetersiz performans sergileyen Baroş ilah yapılıyor.Nasıl bir anlyıştır mümkün değil.

Yahu senelerdir Baroşun sakatlıklarıyla uğraşılıyor,verimini geçtim artık göz göre göre hata yapmalarından bıktım ulan.Sat sene başında Baroşu al adam gibi bir golcü.Zor mu lan bu kadar.

Ben Galatasarayı deliler gibi seven bir adamım.Bu takımıda trübünde desdeklerim.Fakat hiçmi hakkı yok bu taraftarın şöyle kendisini heyecanlandıracak bir oyuncuya.Şöyle birebirde etkili olacak,çabuk oyuncuları bu taraftar izleyemeyecek mi.Ondan sonra stad neden dolmuyor.Sen ilk önce yaptığın icraatlarla taraftarına o güveni vereceksin ki o potansiyel harekete geçsin.

SEn daha geçtim transferi şu klübün haklarını korumaktan aciz kalacaksın,kendi içinde ego savaşı vereceksin ondan sonra taraftar destek çıksın.

Mehmet Özdilek: "Galatasaray'dan ciddi bir teklif var. Kafası karışık olduğu için Necati'yi kadroya almadık."

LigTV'ye söyledi.

komedi komedi komedi ... koskoca takımın düştüğü hale bakın ,32 yaşındaki necatiyi transfer ediyorlar ,ne ala 5 yıllık anlaşma yapsınlar yılda 3 milyon euro versinler daha ballı kaymak olur.. necati transferinin düşünülmesi bile koskoca takımın bittiğinin delilidir..

Kaan Cengis e aynen katılıyorum. Taraftarın zihniyetini bile basitleştirdiler Bu takımın en banko adamı baroş sa işler ters gidiyor demekttir. Eskiden büyük futboolcuların fanları vardı savaşan futbolcular terini akan futbolcualrın fanı vardı. Şimdiki senelere ağzı burnu düzgün kewellara hayran olanlar her pozisyonda yerlerde yatan sakatlanan pis pis sıratan baroşların fanlarında çoğalma var. Medyanın şişirdiği sabri alay konusu olmuş . Zihniyet değişmesi lazım. Necati ateş tipi anadolu futbolcusu kendisini severim geldği içinde mutlu oldum ama bu takıma ne verecek.. Baroşdan umut bekliyenler bugunki idmanda sakatlanmicak kim diyebilir. Takımın viruslerini bulup atmak lazım. Fatih hoca yapacakdır sezon sonu. Bu yönetimle yapabilirmi soru işareti. Ünal başka hariç hiç bi yönetici taşın altına elini sokanlardan değil mahalle karıları gibi konuşur onlar anca.. MAHALLE KARILARI GİBİ...............

Artık anlamanız lazım. Klübün kasasında para yok! bunu anlamak bu kadar zor değil. Şu olay yaratacak transfer haberlerine gelince. kaybedilen imajı geri kazanma mücadelesinden başka bir şey değil! Kazım neden satıldı? Fatih terimle aralarında bir şey geçtiğine inanmıyorum. Şuan ki kadroda kazım olmalıydı. iyi veya kötü. Kazım satıldığı gün Necati alındı. Sezon başındada bu senaryo uygulandı. Arda satıldı. gelen parayla Eboue ve Riera alınmadı mı abiler,kardeşler? sorarım sizlere? bırakın artık bu yıldız oyuncu beklentilerinizi. Necatiyi aldığımız için şanslı hissetmeliyiz kendimizi. Sene sonunda Şampiyonluk gelirse 1-2 oyuncu daha alınır. Şampiyonluk gelmezse sene sonundada tercihler bedava oyuncudan yana kullanılacaktır.. Necati Ateşin bütün Galatasaray Camiasına hayırlı olmasını dilerim. Olması gereken bir transferdi. ve oyuncu satarak aldık.. Saygılar.

Ulan ne güzel bos bir ortam bulmusuk, saglam bir kadro kursak lige en az 4-5 sene agirligimizi koyabilecek bir ortam ama biz gidiyoruz böyle adamlarla ilgileniyoruz. Cildirmamak elde degil, insani takimdan sogutuyorlar.

Necati tam hayalini kurduğumuz, genç, gelecek vadeden, uyumlu, disiplinli muhteşem bir yetenek. Teşekkürler başkanım bize Necatiyi layık gördüğün için...

Artık anlamanız lazım. Klübün kasasında para yok! bunu anlamak bu kadar zor değil. Şu olay yaratacak transfer haberlerine gelince. kaybedilen imajı geri kazanma mücadelesinden başka bir şey değil! Kazım neden satıldı? Fatih terimle aralarında bir şey geçtiğine inanmıyorum. Şuan ki kadroda kazım olmalıydı. iyi veya kötü. Kazım satıldığı gün Necati alındı. Sezon başındada bu senaryo uygulandı. Arda satıldı. gelen parayla Eboue ve Riera alınmadı mı abiler,kardeşler? sorarım sizlere? bırakın artık bu yıldız oyuncu beklentilerinizi. Necatiyi aldığımız için şanslı hissetmeliyiz kendimizi. Sene sonunda Şampiyonluk gelirse 1-2 oyuncu daha alınır. Şampiyonluk gelmezse sene sonundada tercihler bedava oyuncudan yana kullanılacaktır.. Necati Ateşin bütün Galatasaray Camiasına hayırlı olmasını dilerim. Olması gereken bir transferdi. ve oyuncu satarak aldık.. Saygılar.

Galatasaray Necati'yi alabilmek için Kazım'ı satmak zorundaysa, kapatalım kulübü.Riera ve Eboue alınacak diye Arda satılmadı, Arda gitmek istiyordu, Fatih Terim ile görüşmeleri bile bir işe yaramadı, bu ülkeden ayrılma kararı almıştı kendisi ve gitti.Bunlar birbirleri ile bağlantısız.Kulübün Shaqiri'ye 15 milyon euro vercek lüksü olmayabilir şu koşullarda ama Necati'yi almak için oyuncu satıp kaynak yaratacak kadar kötü değil.Kulüp içinde taraftarın bilmediği değişik senaryolar var.Bunların aydınlatılması gerekiyor yüzeysel olarak, Kazım neden ayrılma aşamasında ? 1 Ocak'ta transferlerin tamamlanması düşünülürken neden bugüne kadar sadece yedekte oturacak bir oyuncu ile sözleşme imzalandı ? Shaqiri'yi 10 milyon euroya alamazsın, bunu bile bile neden görüşme yaparsın ? Onlara yaptığımız en az 10 milyon euro ile başka bir oyuncu alınamaz mıydı ? Eksiklikleri dünkü bebe bile görüyor, bunların giderilmesi için bir tek Shaqiri transferi mi gerekliydi ?

harika haber..

bugun once kazim'in gidisi sonra neco'nun gelisi super oldu..

neco'ya sallayanlar 2 dk bi durup dusunsun, baros yokken sercan oynuyor ya :D bursa macinda sercan'in ayagina gelen toplar neco'ya gelse en azindan berabere biterdi o mac..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt